Esileht Lapse ootamine Raseduse ajal suitsetamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Raseduse ajal suitsetamine

Postitas:
Kägu

Tere! Sain eile teada, et olen kolmandat kuud rase. Juba 5 aastat on tsükkel nii nagu jumal juhatab, vahepeal jäi menstruatsioon 2-3 kuud hiljaks, vahepeal hakkas 2 nädalat varem jne. Rasedusteste olen aastate jooksul teinud palju ning kõik on olnud negatiivsed, seega ei tormanud kohe rasedustesti ostma, sest minu jaoks oli see juba tavaline, et nii on. Aga lõpuks otsustasin siiski testi teha ning see osutus positiivseks mis on meie jaoks muidugi väga tore uudis. Mure on aga selles, et olen terve see aeg suitsetanud ja nüüd on paanika. Kohe kui sain 2 triipu, viskasin suitsupaki minema ja ei ole sellest hetkest enam ühtegi mahvi tõmmanud AGA ma suitsetasin terve 1. trimestri. ☹️ Kes on raseduse ajal suitsetanud, kas lapsed on sündinud tervena? On olnud mingeid komplikatsioone? Palun jagage oma kogemusi. Ja saan aru, et siin saab anonüümselt õelutseda, aga kõik ei planeeri lapsi.. seega jääme palun sõbralikuks, ma olen niigi õnnetu..

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe mõned teemad allpool postitusi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on inimene, kes suitsetas ja tarbis alkoholi kuni 5nda raseduskuuni, ise teadmata, et ta rase on (sümptomid puudusid ja oli rasestumisvastase vahendi peal, millega tal polnud päevi). Laps sündis terve.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen oma elust 30 aastat suitsetanud, ka kõigi raseduste ajal. Neli tublit, tervet, täiskasvanud last. Ei maksa üle paanitseda.

1995.a oli isegi maakonnahaigla sünnitusosakonnas oma suitsunurk, (koristaja ruum) kus tohtis käia ja ükski arst ega ämmakas ei õiendanud. Nad tegid ise seal koos rasedate või äsjasünnitanutega suitsu…. 2000.a oli veel sama seis, hiljem keelati haigla ruumides sees suitsetamine ära, aga rõdul käisid ikka kõik tegemas..

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse ajal suitsetamine