Esileht Lapse ootamine Raseduse algus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Raseduse algus

Postitas:

Tere. Kellegil äkki sarnast kogemust olnud. Viimane ments hakkas 23dets. Päevade järgi 6+4.uh järgi 5+4. Näha vaid lootekott kuid loodet näha pole. Kas liiga vara? Hcg 5+1oli 5000 ja kaks päeva hiljem 6000. Progesteroon olevat korras. On ka pisike pruun määrimine. Nädala pärast taas uhsse. Muretsema paneb. Arsti sõnul lootekott iga uhga kasvanud. Kuid arst ikka ütleb ,et muretsemiseks pole põhjust. Praegu haiguslehel määrimise pärast. Mis nädalatel teil rasedus tuvastati, et ka loode oli lootekotis? Aitäh vastamast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 15:50; 07.02 16:12; 07.02 20:53; 08.02 13:58; 08.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hcg ei tõuse ju üldse ilusti, kuidas arst saab õelda et kõik korras? 48h jooksul peaks vähemalt 2 x tõusma. Sul ei tõusnud isegi 1 korra ju ????
Endal oli 5+0 hcg üle 9000 ja 5+2 21000 millegiga. 5+2 päevade järgi polnud loodet näha, aga 6+0 oli juba ilusti.
See viimane iseenesest polegi oluline, võibki hiljem uh näha olla, aga ma ei saa aru kuidas arst sellise hcg tõusu pärast ei muretse? Olematu tõus ju 2 päevaga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 16:02; 08.02 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütles jh vaid, et kuidagi vähe kuid ärgu ma muretsegu. Et siiski tõuseb. Peax äkki kuhugi teise arsti juurde minema? Võtan duphastoni ja puhkan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 15:50; 07.02 16:12; 07.02 20:53; 08.02 13:58; 08.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinuga sama kaugel, 6+4, eile UHs oli lootekott, loode ja südametöö virvendus. Hcg-d pole ma praegu mõõtnud, aga kui sisestad siia oma näitajad, siis näitab kas on alla või üle keskmise normaalse: https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad päevadeks, sul võis OV hiljem olla ja seega polnus UHs midagi väga näha.
Tõus on natukene väike, aga see ei pruugi midagi halba tähendada. Mina soovitaka uue HCG proovi teha, vaadata ja võrrelda.
Ning muidugi, ole rahulik, ära hetkel üle mõtle ja muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsungi üpris rahulik olla 🙂 Hirmutav on lugeda neid näite, et peab olema kahekordistunud jne. Mul ju pole. Aga loodan südamest, et kolmapäeval olex loode ja ka tuksuv süda olemas. Uue hcg pean andma teisipäeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 15:50; 07.02 16:12; 07.02 20:53; 08.02 13:58; 08.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord viiendal nädalal(UH järgi neljandal) polnud midagi näha,isegi lootekotti polnud. Veidike hiljem seitsmendal nädalal(UH järgi kuues) oli näha loodet ja ka südame tööd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki läheb mul ka õnnex ja uue nädala kolmapäeval on rohkemat näha 🙂 Ma niiiiiii loodan. Siis peax ka olema 7+3 uh järgi siis vist 6+3.Kas lootekott võib ainult ise edasi kasvada? Rasedusetundemärgid on rinnad hellad, kehatemp 37. Paha pole veel hakanud(eelmise kahe lapsega oksendasin väga palju).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 15:50; 07.02 16:12; 07.02 20:53; 08.02 13:58; 08.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki läheb mul ka õnnex ja uue nädala kolmapäeval on rohkemat näha ???? Ma niiiiiii loodan. Siis peax ka olema 7+3 uh järgi siis vist 6+3.Kas lootekott võib ainult ise edasi kasvada? Rasedusetundemärgid on rinnad hellad, kehatemp 37. Paha pole veel hakanud(eelmise kahe lapsega oksendasin väga palju).

Jah võib ka lootekott ka kasvada ainult. Nt mul õel läks raskelt. Pikalt ei leidnud südamelööke, hcg kasvas nadilt. Aga 11 ndl ikkagi jäeti rahule, et südamelöögid ja loode. Kutsuti tagasi 15nädalal. Ise ta peenike, kõht oli juba korralik ees. Aga lapse süda ei löönud enam ammu, vaid lootekott oli aina see mis kasvas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 16:02; 08.02 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 6+5 UHs tühi lootekott ja vastas suurusele 5+6. Läksin tagasi 7+6 ja oli ilusti loode ja südametöö, loode vastas suurusele 6+5. Ma muretsesin ka nii väga ja loogiliselt mõeldes olin veendunud, et ei arenenudki loodet ja ongi kõik, sest viljastumise aeg 5+6 järgi ei tundunud üldse reaalne. Aga ikkagi proovisin võtta seisukoha, et kui juba nii pisikese täpikese osas nii kergelt alla anda, siis kuidas veel suure lapse eest võitlemine välja peaks tulema? Seega ära karda loota ja ole positiivne, kõik on võimalik! Peamine on mitte alla anda! Ja ette valmistuda kaotuseks pole ka mõtet, sest sellega tegeletakse siis kui see aeg on käes! Ole tugev ja positiivne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea on sarnaseid situatsioone kuulda. Ja et on ka kõik hästi läinud. Õnnex päevad mööduvad kiirelt ja kolmapäev pole kaugel. Kas alguses kõht valutas hooti( mitte otsene tugev valu- selline leebem)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.02 15:50; 07.02 16:12; 07.02 20:53; 08.02 13:58; 08.02 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütles jh vaid, et kuidagi vähe kuid ärgu ma muretsegu. Et siiski tõuseb. Peax äkki kuhugi teise arsti juurde minema? Võtan duphastoni ja puhkan.

Ega see teise arsti juurde minek ju ei muudaks midagi. Ainus asi, mida teha saad ongi rahulikult oodata ja vaadata, mis saab.
Ja kui arst ei öelnud, et on midagi väga valesti, siis küllap lootust on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse algus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.