Esileht Lapse ootamine Raseduse algus ja hcg

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Raseduse algus ja hcg

Postitas:
Kägu

Kui kiiresti kiirelt duubeldas teil hcg, kui see oli 6n üle 10000? Kas kandsite raseduse lõpuni?

Muretsen, sest mul on esimest x 6n selline hcg tase (48h tagasi  oli 14000 ja täna 26700)  ja varasemalt on olnud mitmeid katkemisi (5-7n).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 10000 hakkab HCG tõud juba aeglustuma, st see ei kahekordistu nii nagu alguses ja tänu sellele ei saa mingeid järeldusi teha.

Kui katkeb, siis katkeb/peetub niikuinii ja HCG võib tõusta sel ajal ikkagi (kogemus endal peetunud rasedusega). Raske ilmselt teha, aga võta väheke rahulikumalt ja usu, et kõik läheb hästi, endal ka kergem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 10000 hakkab HCG tõud juba aeglustuma, st see ei kahekordistu nii nagu alguses ja tänu sellele ei saa mingeid järeldusi teha.

Kui katkeb, siis katkeb/peetub niikuinii ja HCG võib tõusta sel ajal ikkagi (kogemus endal peetunud rasedusega). Raske ilmselt teha, aga võta väheke rahulikumalt ja usu, et kõik läheb hästi, endal ka kergem.

Kahjuks siiski eile algas mul veritsemine  ca 7+ nädalat kuskil..ilma igasuguse hoiatuseta.. polnud valusid ega miskit.. olen nii kurb, tõesti seekord lootsin, et õnnestub, kuna hcg tõusis vapralt..

polegi nagu ebam jõudu proovida, 5 x juba juhtunud… nii palju kannatanud juba.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle 10000 hakkab HCG tõud juba aeglustuma, st see ei kahekordistu nii nagu alguses ja tänu sellele ei saa mingeid järeldusi teha.

Kui katkeb, siis katkeb/peetub niikuinii ja HCG võib tõusta sel ajal ikkagi (kogemus endal peetunud rasedusega). Raske ilmselt teha, aga võta väheke rahulikumalt ja usu, et kõik läheb hästi, endal ka kergem.

Kahjuks siiski eile algas mul veritsemine ca 7+ nädalat kuskil..ilma igasuguse hoiatuseta.. polnud valusid ega miskit.. olen nii kurb, tõesti seekord lootsin, et õnnestub, kuna hcg tõusis vapralt..

polegi nagu ebam jõudu proovida, 5 x juba juhtunud… nii palju kannatanud juba.

Palun pöördu sellise murega viljatusravi arsti poole, 5 x pole enam ok !

Mul endal olnud katkemine 6 nädalal ja vereproovidest selgus, et mul suure tõenäosusega tekivad trombid ja sellepärast ka katkes ja ka järgnevad rasedused katkevad kui verevedeljat peal pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen käinud 3 erineva juures, on tehtud geeniuuringud, vereproovid, kõik uuritud. Leiden v on, lisaks kahesarveline emakas, autoimmunsus häire..

seekord oli ka ravi: clexane, prednisolon, aspirin, kilpnäärme tablett, esteofem, progesteroon – vitamiinid ka lisaks ja IKKA rasedus katkes..

ma ei teagi enam, kas mul õnnestub päris oma laps kunagi saada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen käinud 3 erineva juures, on tehtud geeniuuringud, vereproovid, kõik uuritud. Leiden v on, lisaks kahesarveline emakas, autoimmunsus häire..

seekord oli ka ravi: clexane, prednisolon, aspirin, kilpnäärme tablett, esteofem, progesteroon – vitamiinid ka lisaks ja IKKA rasedus katkes..

ma ei teagi enam, kas mul õnnestub päris oma laps kunagi saada..

Ma lihtsalt tahaksin sind kallistada, sest arvan end teadvat, mida sa tunned.
Ma ei tea, kas lohutab või hirmutab, aga umbes 10 aastat tagasi olin väga sarnases seisus ja meeleolus, praegu aga 2 maailma kõige ägedama juba täitsa suure lapse ema. Meie tee oli lapsendamine, mõni aasta hiljem lisandus üllatusesinejana ka täitsa “tavalisel” teel pesamuna – ilma rohtude ja planeerimiseta olin äkitselt mudilase kõrvalt rase ja mu suureks hämminguks see rasedus lihtsalt õnnestus ainsagi viperuse ja isegi suurema ärevuseta.
Ma ei taha mitte eputada või haavale soola hõõruda, vaid öelda, et miljon võimalust on maailmas ja paari aastaga võib nii palju muutuda, mida sa praegu ettegi ei oska kujutada. Aga see ootaja aeg on lihtsalt niiiiiii pikk, kohati ka nii lootusetu, võimatu, väsitav, vintsutav, ahastamapanev… Kalli veelkord!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse algus ja hcg