Esileht Lapse ootamine Raseduse algus ja määrimine – Pärnu?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Raseduse algus ja määrimine – Pärnu?

Postitas:

Rasedus on väga alguses ja määrimine hirmutab. Olen Pärnus täiesti uus ja kui loen Pärnu erakorralisse mineku kommentaare raseduse probleemidega, siis need on nii negatiivsed, et ei julge minna, kui mingit abi niikuinii loota pole ainult ebameeldivat kogemust. Eelmised 2 rasedust on VÄGA rasked olnud ja säilitatud ning verejooksudega haiglas käidud juba päris algusest saati ja peaaegu terve rasedus lamatud.
Mis kogemused teil Pärnu erakorralisega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nii häid kui halbu kogemusi. Aga kui kardad, no eks siis istu kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult mine. Olen ka Pärnust. Aasta lõpus olin lapseootel (rasedus katkestati 12.n lapse südametöö seiskumise tõttu), aga selle rasedusega kontrolliti mind alati kui emosse läksin. Kuna selline pruunikas määrimine oli mul 6.n alates pidev, läksin ka alati emosse kontrolli, kui asi natsa kahtlasem oli. Määrimisega saadeti koju tagasi, korra oli ka kerge veritsus ja siis jäeti haiglasse. See oli 8.nädalal. Ehk mine ikka kontrolli, eriti kui on sarnaseid asju varem olnud eelnevate rasedustega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Verejooks 5+4. Arvasin, et katkes. Panin arstiaja järekontrolliks, kas tuli puhtaks. Sain ülejärgmiseks päevaks. Lootemuna ja hematoom. Kutsuti tagasi nädala pärast. Loode südametöögaa ja hematoom, progesteroon lisaks. Uuesti tagasi iga nädal, kuniks määrimine lõppes ja arvele võeti.
Ei käinud küll emos, kuid siiski arstil. Kontrolliti regulaarselt. Julgen soovitada küll, emost saadetakse nagunii üles osakonda. Seletad neile olukorra ja eelmised kogemused ja saad kontrolli ja hingerahu 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hirm ja kahtlud hinges, siis soovitan ikka emos ära käia. Olen minagi 2korda raseduse jooksul seal käinid ja mõlemal korral olen väga meeldiva kohtlemise osaks saanud ja midagi halba mina küll ei oska ütelda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll pärnust aga käisin raseduse katkemisega seal emos. Oli palju rahvast ja nädalavahetus aga ilusti kuulati mure ära, võeti vereproov ja tehti ultraheli. Minuga tegelesid küll väga toredad inimesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse algus ja määrimine – Pärnu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.