Esileht Pereelu ja suhted Raseduse algus ja mehe suhtumine

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Raseduse algus ja mehe suhtumine

Postitas:

Abielus te ei ole? Laps on sinu unistus, aborti sa ei tee, bla-bla-bla. Sünnita ja registreeri kui vallaslaps. See suhe läheb kummuli nagunii, alkohoolikukalduvusega sõpradesõltuvuses mees.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina laseksin mehel raseduse ajal pidutseda nii palju, kui ta soovib ja suudab, sest edaspidi on mul teda kodus tarvis ja pole aega pidutsemiseks. Rasedana saad ka üksi laupäeva õhtul kodus olla ja magada, pärast beebi sündi aga on tuge vaja.
Kahjuks aga selline mees ka ilmselt pärast lapse sündi ei muutu, kui seni on kõva pidutseja olnud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoorias hea plaan, aga reaalsuses ei kujuta ma ette, et pohmellis mees ilusasti kõik ära söök-jooks, mida naine käsib ning seejärel kuulekalt naisega jalutuskäiguse siirduks. Reaalsuses vedeleb see mees ikkagi pool päeva pikali ja käskude peale möliseb lihtsalt vastu.

Oih. Milleks sellised valikud elus?

Mees ei usu sind, oma naist, kui sa ütled, et võta rahulikult see klaas borjomi (lasin siit gaasi välja), siis söö see pool banaani ära, joo pisikeste lonksudega see aspriin peale, võta need mõned tabletid ja siis oota veerand tundi. Seejärel joo see tass teed, lusikatäis mett ja sul hakkab parem?

“Möliseb” vastu? Ja siis rõõmsal meelel teete sellisega paar last? Mehega, kes teiega möliseb ja juua ei oska. Ma ei tea, kas pole ikka nii, et kui ise oma laste isaks mudamatsi valid, siis lepi sellega. Või lootsite ümber kasvatada ????

Mina ei olegi sellist meest valinud. Lihtsalt kommenteerisin, et päris nii lihtne see ei ole, et naine muudkui keelab-käseb ja mees kohe vutt-vutt kuuletub. Selline mees, kes kuuletuks, tuleks sealt peolt koos naisega mõistlikul ajal ära ja ei vajaks poolt päeva turgutamist järgmisel hommikul.

Ja seda sinu soovitust, et lase borjomist gaas välja ja veena meest väikeste lonksudega jooma ja siis veena poolt banaani sööma… ma elu sees ei viitsiks täiskasvanud inimest niimoodi putitada. Kui ta päriselt haige oleks, siis loomulikult, aga pohmellis mees ei ole küll minu probleem. Minu oma õnneks ei joogi nii palju, et ma teda kunagi pohmellis oleks näinud.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.06 08:59; 08.06 02:02; 08.06 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seda sinu soovitust, et lase borjomist gaas välja ja veena meest väikeste lonksudega jooma ja siis veena poolt banaani sööma… ma elu sees ei viitsiks täiskasvanud inimest niimoodi putitada. Kui ta päriselt haige oleks, siis loomulikult, aga pohmellis mees ei ole küll minu probleem. Minu oma õnneks ei joogi nii palju, et ma teda kunagi pohmellis oleks näinud.

Ega ma sulle privaatkirja ei saatnudki. Kirjutasin mõeldes neile, kes kurtsid, et mees magab terve päeva maha pohmelliga. Lihtsad üldiselt nipid, kuidas pohmellist ka oluliselt vähema kui päevaga lahti saab 🙂 Ära tunne end isiklikult puudutatuna.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 15:16; 07.06 15:35; 07.06 16:53; 08.06 12:46; 08.06 19:18; 14.06 09:19; 14.06 12:37; 14.06 12:37; 14.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik arusaadav, aga “kakkuma”??? Ei tahtnud sealt enam eriti edasi lugeda????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paraku jääb mulje, et laps oli sinu poolt planeeritud, ilmselgelt pole mees või te koos läbi arutanud, mida lapse saamine üldse tähendab.
Mille pagana pärast on vaja tormata lapsi vorpima, kui suhe pole harmoonilisele tasandile juba enne jõudnudki?
Tahad ma ütlen, mis on teie pere tulevik? Sinu olukord läheb üha hullemaks, kuna mees EI OLE valmis pereeluks ega lapsega tegelemiseks, selleks vastutuseks. Sinu suur viga on sellisest mehest rasedaks jääda.
Kui mees ei suuda isegi sellisest väiksest asjast aru saada, nagu rasedusaegne väsimus ja tal ei teki mingitki tunnet sees, et naise eest pisut hoolitseda ja omalt poolt kaasa aidata, siis on tegemist olukorraga, kus ta soovib ringi trallitada ja endist, raseduseelset elu elada.
See, et raseduse ajal hakkavad tülid, on juba VÄGA halb ja vale märk teie ühise tuleviku kontekstis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel vanuses 30+ on elu vaid E-R töö ja nädalavahetus sõbrad ning joomine, on …..masendav.
Teemaalgataja, oskad sa öelda, mida sa ise sellises elus enne rasedaks jäämist leidsid?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

anna mehele aega kohaneda, nagu keegi juba eespool kirjutas. las pidutseb jne.
kui alkohoolikukalduvus, nagu keegi eespool arvas, siis on muidugi keerulisem.

aga tegelikult on kõige olulisem hoopis omavaheline aus ja viisakas suhtlus, kus teist poolt ei süüdistata. olen lugenud viimasel ajal palju suhteraamatuid, kuidas suhet hoida, ausalt ja kenasti suhelda jne jne..nende raamatute põhisõnum on kommunikatsioon. s u h t l u s. muidu tekib eeldamine, väärtõlgendus, ärevus, teadmatus, aju hakkab lünki omatahtsi infoga täitma ja see info võib olla vale (a la ta pidutseb, seega ta ei hooli minust).
palun suhelge omavahel, või õppige suhtlema. nt käige läbi prep paarisuhtekoolitus.
muidu võib teil lapse sünniga või aasta hiljem pingete tõttu omavaheline suhe vägaväga rappa minna ja hakkate tohutult käiges halvas ainult teist poolt süüdistama. aga suhe on sinu enda kätes, võta ohjad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne teema mis tõestab, et suhtes olek on jäledus.

Poissmees

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees ei tunne väsimust ega hormoonimöllu, on temal ilmselgelt raskem aru saada, mis toimub. Eriti kui enne koos pidutsesite ja kõik sobis, nüüd äkki naine on “ära pööranud” ega soovi enam sellist elu. Muidugi vanemaks saades inimesed rahunevad veidi, aga ega neist möllumeestest ikka reeglina head pereisa saa. Vähemalt nooruses.
Sinul pole minu meelest muud varianti kui igalt ürituselt lahkuda sulle sobival ajal, niikuinii oled kaine, saad sõitma hakata, kui aga väsimust tunned. Kui mees on pereeluks valmis, siis ta tuleb kaasa, kui ei, siis jätkub selline trall, kus mees jääb laaberdama, ilmselgelt ka tulevikus. Kas tahad sellist meest? Kes lapse magamaminekuajal kuskil jaurata soovib? Kes õhtuse vannitamise ajal on veel pohmellis? Kes ise potitamist vajab lapse asemel? Kord-paar kuus võib ju tõesti mees ka üksi kauem jõmistada, sõpradega õlle kõrval juttu ajada, aga iga nädalavahetus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma sulle privaatkirja ei saatnudki. Kirjutasin mõeldes neile, kes kurtsid, et mees magab terve päeva maha pohmelliga. Lihtsad üldiselt nipid, kuidas pohmellist ka oluliselt vähema kui päevaga lahti saab ???? Ära tunne end isiklikult puudutatuna.

Mina magan ka terve päeva maha. Seepärast, et olen väsinud ja jõudu ei ole. Ja ei näe ka põhjust, miks peaksin mingeid asju sisse sööma ning vägisi üleval olema. Lahustuv aspiriin ja suurel hulgal vett alates magaminekust on elementaarne niikuinii.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 17:57; 14.06 12:19; 14.06 12:45; 14.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lepime mehega alati enne välja minekut kokku, mis kell kojutulek. Kui mees tahab kauemaks jääda, siis sellest probleemi ei tee, tuleb taksoga kui tahab. Mina paluma ja ootama ei jää. Tavaliselt tuleme küll koos, aga vahel harva, no nii umbes kolme kuu jooksul korra, siis mees tuleb hiljem taksoga. Vahel läheb üldse üksi sõpradega kui ma tõesti ei viitsi välja minna ja naudingi parem seda õhtut üksi ja aega iseendaga. Aga sellisel juhul ei taha ma mingit hädaldamist ka järgmisel päeval kuulda. Kui on midagi plaanitud, siis ajagu kark alla ja olgu tehtud! Kui plaane pole, siis vegeteerigu, aga mees arvestagu sellega, et pohmas mees pole minu jaoks haige, teenindama ja poputama mina kedagi ei hakka!
Soovitan sul ka see mees jätta siis sinna kus on ja vaadaku ise kuidas koju saab kui kokkuleppest kinni ei pea.
Rase, 36+3 n

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magan ka terve päeva maha. Seepärast, et olen väsinud ja jõudu ei ole. Ja ei näe ka põhjust, miks peaksin mingeid asju sisse sööma ning vägisi üleval olema. Lahustuv aspiriin ja suurel hulgal vett alates magaminekust on elementaarne niikuinii.

Nojah. Kui su teine pool on sellega rahul, et kui sul on valida, kas võtta mõned vitamiinid ja mineraalained ning saada jõud ja tasakaal tagasi, või vedeleda pohmakaga terve päev, siis olgu teil selline peremudel.
Mina lihtsalt ei viitsiks sellist lamavad inimollust vaadata, kes a) ei oska juua ja b) ei viitsi isegi terveks saada, vaid eelistab lebada diivanil.
Nii kalts ma ka pole ja õnneks mu mees pole ka nii isekas jobu, et eelistaks jõuetut peavaluga vedelemist sellele, et lööks elu sisse. Annaks kurnatud organismile mineraalained jms, mida see funkamiseks vajab ning elaks edasi, mitte ei vedeleks nagu mollusk:-) See on ju nii lihtne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 15:16; 07.06 15:35; 07.06 16:53; 08.06 12:46; 08.06 19:18; 14.06 09:19; 14.06 12:37; 14.06 12:37; 14.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Kui su teine pool on sellega rahul, et kui sul on valida, kas võtta mõned vitamiinid ja mineraalained ning saada jõud ja tasakaal tagasi, või vedeleda pohmakaga terve päev, siis olgu teil selline peremudel.

Mõned? Sinu kirjutises oli neid terve arsenal: “Umbes kl 09 vajus värisevana kööki, hoidis seinast kinni, võttis öökimise saatel aspiriini, hobusekoguse C-vitamiini, mingit B-vitamiini, hunniku palderjani, mingit maksateed tegi endale, jõi liitri Borjomi. Siis sõi midagi, käis tooliga duši all, sest püsti ei seisnud, pea käis ringi. Kaanis veel vett ja maksateed. Võttis magneesiumi, sõi banaani. Vajadusel võttis kõige väiksema koguse retseptirahustit.
Pärast seda vajus tunnikeseks teleka ette tugitooli, magas ja kuskil kell 12 oli nagu uus.”

Pigem nohisegu kaaslane magamistoas terve päev, kui midagi sellist peaksin kodus nägema, mida kirjeldasid.
Müstika, et sa tahtsid sellisega 20 aastat koos ühe katuse all elada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 17:57; 14.06 12:19; 14.06 12:45; 14.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Kui su teine pool on sellega rahul, et kui sul on valida, kas võtta mõned vitamiinid ja mineraalained ning saada jõud ja tasakaal tagasi, või vedeleda pohmakaga terve päev, siis olgu teil selline peremudel.

Mõned? Sinu kirjutises oli neid terve arsenal: “Umbes kl 09 vajus värisevana kööki, hoidis seinast kinni, võttis öökimise saatel aspiriini, hobusekoguse C-vitamiini, mingit B-vitamiini, hunniku palderjani, mingit maksateed tegi endale, jõi liitri Borjomi. Siis sõi midagi, käis tooliga duši all, sest püsti ei seisnud, pea käis ringi. Kaanis veel vett ja maksateed. Võttis magneesiumi, sõi banaani. Vajadusel võttis kõige väiksema koguse retseptirahustit.

Pärast seda vajus tunnikeseks teleka ette tugitooli, magas ja kuskil kell 12 oli nagu uus.”

Pigem nohisegu kaaslane magamistoas terve päev, kui midagi sellist peaksin kodus nägema, mida kirjeldasid.

Müstika, et sa tahtsid sellisega 20 aastat koos ühe katuse all elada.

Ma saan aru, et 1) palderjanitabletid, 2) aspiriin, 3) C-vitamiin, 4) B-vitamiin magneesiumiga ja 5) meega tee + vesi ja söögiks banaan tundub nii meeletu tegemine ühele naisele, et no miks meest nii paljuga alandada, et talle 4 tabletti sisse kärutada ja kaks sorti vedelikku. Las su abikaasa puhkab. Kallikene ju tinutas, las kallikene puhkab.

Minu puhul oli tegemist pereliikmega (abikaasa ülenev lähedane sugulane), kelle pohmellid olid varajaseks pärastlõunaks alati minevik. Ta ei jäänud magamistuppa ega teleka ette diiivanile vedelema, et las teised pereliikmed teevad töid, tema puhkab. Nii harva kui ta ka jõi, siis vähemalt oli tal nii palju vastutustunnet, et mitte diivanil haliseda ja haiseda terve järgmise päeva vaid end üles loetud tundidega kloppida ja kodus aknaid pesta vms kasulikku teha.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 15:16; 07.06 15:35; 07.06 16:53; 08.06 12:46; 08.06 19:18; 14.06 09:19; 14.06 12:37; 14.06 12:37; 14.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Kui su teine pool on sellega rahul, et kui sul on valida, kas võtta mõned vitamiinid ja mineraalained ning saada jõud ja tasakaal tagasi, või vedeleda pohmakaga terve päev, siis olgu teil selline peremudel.

Mõned? Sinu kirjutises oli neid terve arsenal: “Umbes kl 09 vajus värisevana kööki, hoidis seinast kinni, võttis öökimise saatel aspiriini, hobusekoguse C-vitamiini, mingit B-vitamiini, hunniku palderjani, mingit maksateed tegi endale, jõi liitri Borjomi. Siis sõi midagi, käis tooliga duši all, sest püsti ei seisnud, pea käis ringi. Kaanis veel vett ja maksateed. Võttis magneesiumi, sõi banaani. Vajadusel võttis kõige väiksema koguse retseptirahustit.

Pärast seda vajus tunnikeseks teleka ette tugitooli, magas ja kuskil kell 12 oli nagu uus.”

Pigem nohisegu kaaslane magamistoas terve päev, kui midagi sellist peaksin kodus nägema, mida kirjeldasid.

Müstika, et sa tahtsid sellisega 20 aastat koos ühe katuse all elada.

Ma saan aru, et 1) palderjanitabletid, 2) aspiriin, 3) C-vitamiin, 4) B-vitamiin magneesiumiga ja 5) meega tee + vesi ja söögiks banaan tundub nii meeletu tegemine ühele naisele, et no miks meest nii paljuga alandada, et talle 4 sorti tabletti sisse kärutada ja kaks sorti vedelikku. Las su abikaasa puhkab. Kallikene ju tinutas, las kallikene puhkab.

Minu puhul oli tegemist pereliikmega (abikaasa ülenev lähedane sugulane), kelle pohmellid olid varajaseks pärastlõunaks alati minevik. Ta ei jäänud magamistuppa ega teleka ette diiivanile vedelema, et las teised pereliikmed teevad töid, tema puhkab. Nii harva kui ta ka jõi, siis vähemalt oli tal nii palju vastutustunnet, et mitte diivanil haliseda ja haiseda terve järgmise päeva vaid end üles loetud tundidega kloppida ja kodus aknaid pesta, seenele minna, muru niita, kabet mängida, koera jalutada vms kasulikku teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 15:16; 07.06 15:35; 07.06 16:53; 08.06 12:46; 08.06 19:18; 14.06 09:19; 14.06 12:37; 14.06 12:37; 14.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et 1) palderjanitabletid, 2) aspiriin, 3) C-vitamiin, 4) B-vitamiin magneesiumiga ja 5) meega tee + vesi ja söögiks banaan tundub nii meeletu tegemine ühele naisele, et no miks meest nii paljuga alandada, et talle 4 tabletti sisse kärutada ja kaks sorti vedelikku. Las su abikaasa puhkab. Kallikene ju tinutas, las kallikene puhkab.

Mul ei ole mehega probleemi. Kirjutasin endast, et mul on pärast suuremat pidu tohutu väsimus. Samas ilma nende abivahenditeta olen kell 2 küll üleval, aga sellist energiat, et näiteks trenni teha, küll sel päeval ei tule.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 17:57; 14.06 12:19; 14.06 12:45; 14.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et 1) palderjanitabletid, 2) aspiriin, 3) C-vitamiin, 4) B-vitamiin magneesiumiga ja 5) meega tee + vesi ja söögiks banaan tundub nii meeletu tegemine ühele naisele, et no miks meest nii paljuga alandada, et talle 4 tabletti sisse kärutada ja kaks sorti vedelikku. Las su abikaasa puhkab. Kallikene ju tinutas, las kallikene puhkab.

Mul ei ole mehega probleemi. Kirjutasin endast, et mul on pärast suuremat pidu tohutu väsimus. Samas ilma nende abivahenditeta olen kell 2 küll üleval, aga sellist energiat, et näiteks trenni teha, küll sel päeval ei tule.

Jah, aga nende abivahenditega oleks sul see energia 🙂 Ja mitte trenni teha, see on ainult sulle endale huvitav, vaid näiteks oma peret aidata või midagi koos ette võtta.

Kui sul ainult natuke tahtmist oleks…aga pole 🙂 Juua ka ei oska.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.06 15:16; 07.06 15:35; 07.06 16:53; 08.06 12:46; 08.06 19:18; 14.06 09:19; 14.06 12:37; 14.06 12:37; 14.06 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga nende abivahenditega oleks sul see energia ???? Ja mitte trenni teha, see on ainult sulle endale huvitav, vaid näiteks oma peret aidata või midagi koos ette võtta.

Kui sul ainult natuke tahtmist oleks…aga pole ???? Juua ka ei oska.

Mu mees pole mingi poisike, et ta ilma minu abita kella 14.00-ni toime ei tule. Ilma peotagi magan nädalavahetustel 12.00-ni. Kuidas ma juua ei oska?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 17:57; 14.06 12:19; 14.06 12:45; 14.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne teema mis tõestab, et suhtes olek on jäledus.

Ei, jäledus on olla suhtes möliseva alkohoolikuga, keda pudeli kõrvalt ainult skandaaliga ära saab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Raseduse algus ja mehe suhtumine