Esileht Sünnitus raseduse algus, unetus ja töö :(

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: raseduse algus, unetus ja töö :(

Postitas:

Rasedustest on positiivne, peaks jooksma 5 rasedusnädal, viimastel päevadel und üldse ei ole ja lähen pmst otse tööle, mis on nii kurnav. Juba olen mõelnud, et peaks töölt ära tulema, sest magamatus lootele ilmselt hästi ei mõju. Hetkel olen jälle üleval ja lähen ilmselt otse tööle, heal juhul saan 2h magada. Mida teha? Unetusega olen tegelt juba 5 aastat maadelnud, nüüd suve alguses määrati kerged AD unetuse vastu, mis aitasid päris hästi, võtsin väga väikese koguse (10 mg) ning nüüd paar päeva tagasi jätsin muidugi ka kohe pooleli, arst ei soovita edasi võtta. Ma tõesti ei tea, mida edasi teha 🙁 kas keegi vaevleb sama probleemi küüsis? Mingit nõu ehk oskate anda? Tegemist on esimese rasedusega ja ma olen väga mures 🙁 ämmakale sain ka aja alles kahe nädala pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 02:33; 07.11 14:43; 19.11 02:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tööl ei jaksa käia, siis haigusleht, kuni ämmakale saad ja saab ehk mingeid unerohtusid vmt kirjutada, mida rasedad võivad võtta. Samas jälle – mul oli raseduse alguses tööl meeletult stress – üks inimene oli puhkusereisil ja samal ajal jäi teine kolleeg tõsiselt haigeks, nii et tegin seal 3 inimese tööd korraga 2 nädalat jutti. Kuigi endal oli lõpuks selline “suren kohe ära” tunne, siis ei juhtunud rasedusega midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas rasedusega totaalne unetus ja kestis 9 kuud. Hädavaevu tuli uni ja kell 6 uni kadus. Sellega harjus lõpuks ãra, aga kurnav muidugi. Mina ei osanudki midagi teha, et olukorda parandada. Kuuldavasti on see tavaline rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka raseduse algul unetus, kusjuures muidu olen super magaja. aga see läks õnneks mingi ajaga üle, sest see oli ikka väga kurnav. käisin ka öö jooksul algul umbes 5x wc, eks see ka segas. ja minu teada võib rasedusega võtta palderjanitablette, aga küsi ämmakalt üle. aga muidu võid muidugi võtta haiguslehe, rasedusega saab võtta lehe ka diagnoosiga- rasedusaegne kurnatus. ja raseduse puhul on lehel mingi kindel kood, sellega peaks ka rahastus olema parem, kui muidu. muidugi see tähendab, et sul tööandja saab kohe teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teist last oodates unetus, vahtisin öösel telekat tunde, et aeg kiiremini läheks. Eks ma natuke ikka magasin ka. Kuna esimene laps oli keeruline olnud ja olin palju magamatust seetõttu juba saanud tunda, ka nii, et öösel lapse ei lasknud magada (hakkas magama alles 3-aastaselt) ja hommikul läksin tööle, siis see ei ehmatanud mind enam. Inimesel on uskumatud jõuvarud. Ja eriti raseduse ajal oli kuidagi nii, et magasin vähe, aga see ei seganudki nii väga elu, oligi vaiksem unevajadus (muidu pean magama ikka 9h öösel). Minu jaoks on põhiline mitte lasta sel end rööpast välja viia, jõudumööda neid unetuid tunde nautida ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile kõigile, sellised positiivsed mõtted toetavad ja aitavad mind 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 02:33; 07.11 14:43; 19.11 02:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese rasedusega oli 24/7 uni. Olin nagu zombi tööl – sündis tütarlaps.
Teine rasedus ja vastupidi. Unetus piinab juba raseduse algusest kuni siiani (25nd). Õnneks sain jääda koju, seega ei sega ja ausalt öeldes ei tunnegi väsimust. Magan u 4h iga öö+ 2h päeval (heal juhul)- sünnib taaskord tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sa koju said jääda? Ma sain hetkel psühhiaatrilt haiguslehe 1-2 nädalat. Ise aga tunnen, et ei suuda tööd teha, kuna unetus on ikka väga suur. Kui töölt ära tulen, siis jälle kaotab rahas, kuid kas unetusega on võimalik kuni dekreedini ka haiguslehte saada ämmakalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 02:33; 07.11 14:43; 19.11 02:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina konkreetselt magasin tööl arvuti taga, lihtsalt ei jaksanud end üleval hoida, õnneks sain ukse vahelt kinni panna. Raśeduse esimesed paar kuud olin tööandjale tegelikult täiesti kasutu. Kuigi mina öösel enam-vähem magasin, aga väsimus oli lihtsalt pidevalt kõikevaldav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus raseduse algus, unetus ja töö :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.