Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse alguses kõht pidevalt lahti, on see normaalne?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: raseduse alguses kõht pidevalt lahti, on see normaalne?

Postitas:
Kägu

Hetkel hakkas jooksma 8 nädal. Mure selles, et kõht on alates rasedusest teada saamisest lahti, käin hädal 1-2 x päevas, ei ole päris vesi aga ikka suhteliselt lahti. Olen juba natuke mures, eriti kui loen, et enamusel vastupidine probleem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: raseduse alguses kõht pidevalt lahti, on see normaalne?

Mul oli ka alguses lahti, nüüd igatsen taga seda.
Jälgi ainult, et organismis oleks piisavalt vedelikku. Kui sisetunne ütleb, et juba haiglaselt lahti (valud jne), siis muidugi arstiga konsulteerida!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joo piisavalt. Hädal käimine 1-2x päevas ei ole ohtlik, isegi kui sealt väljuv kraam on vedelapoolne. Seda tegelikult arstid isegi ei loe kõhulahtisuseks, kui käid kuni 3x päevas.

Mul oli esimese rasedusega ka päris pikalt alguses lahti, käisin ikka tihedamini vähemalt 4-5x päevas ning vajadus tekkis väga äkiliselt. Olin isegi nädala haiguslehel, sest ei julgenud tööle minna (kartsin, et teen end konkreetselt täis). Läks ise vähemaks u nädalaga. Pärastpoole oli kõvem, õnneks mitte päris kinni. Laps on nüüd 4a ja väga tubli sünnist saadik.

Minu teada teeb algul hormoonide muudatus kõhulahtisust. Kui laps on juba suurem-emakas raskem ning rõhub sooltele, siis see teeb kõhukinnisust. Aga ma pole spetsialist, võin siin ka eksida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nv enne positiivset rasedustesti, oli kõht nii lahti, et häda tuli Stockmannis püksi. õnneks oli sügis ja paksud riided seljas

0
0
Please wait...

Postitas:
SunShine17

Mul ka lahti 🙂 Aga tundub, et me pole siis ainukesed, kel alguses lahti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kiisu23

Minul täpselt sama moodi. Minul lööb korraks kõhtu valu ja siis vaja kohe joosta. Nüüd hakkab juba paremaks minema. Lisaks sain ka koos rasedusega kohe bronhiidi ja tugeva nohu.

0
0
Please wait...

Postitas:
kiizu2006

mina sain 5nda ädala pealt teada et rase olen enne seda oli kõht jubedatlt lahti ja peale teada saamist jäin kohe haigeks

0
0
Please wait...

Postitas:
Imedeime

Mul oli ka alguses lahtisem, kusjuures tavapäraselt on kõht just kinnine. Kuna alguses kohe hakkasin ka vitamiine sööma, siis arvasin, et äkki vitamiinid tegid kõhu lahtisemaks, aga kui vitamiinid ära jätsin siis midagi ei muutunud…. kõhu seisukohalt. Süda paha ei ole kordagi olnud ja püksi pole kordagi pidanud tegema, kuid päevane kakamine 2-3 korda oli täitsa normaalne.
Samas söögiisu oli ka vääääääga hea ja materjali nagu jagus 😉 mingil hetkel muutus olukord normaalsemaks kuid päris kinni lõi kõhu alles nüüd lõpus, kui pidin raua tablette võtma hakkama… Mina leian, et parem olgu kõht lahti kui kinni……alguses on see igatahes parem, kui ei pea vetsus silmi peast punnitama…..

0
0
Please wait...

Postitas:
Neiukesekene

Tere,

Olen siin kergelt mures, et olen 8 + rase ja kõht lahti. Kas see on normaalne või halb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hmm, kui on alates rasedusest teadasaamisest kõht lahti, siis äkki on hoopis psühholoogiline probleem? 😀 nö paanika kuskil hingepõhjas?

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse alguses kõht pidevalt lahti, on see normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.