Esileht Lapse ootamine Raseduse avastamine raseduse keskel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Raseduse avastamine raseduse keskel

Postitas:
Kägu

Tere

Naljakas lugu jah, aga nii on. Kuna teine laps on 10 kuune alles, siis ei arvanud, et see rasedus imetamise ajal niimoodi ligi hiilib. Ilma igasuguse tunnusmärkideta, eriti veel sest esimene raseduse algus oli õudus paha olla.

mul on rasedus 20 nädalat. Mu vanus on 35 ning ma ikka muretsen lapse arengu ja heaolu kohta. Kas on kellelgi rohkem teadmisi või kogemusi sellega, kui avastatakse hiline rasedus. Milliseid teste saab teha veel selles staadiumis, et kinnitada laps on terve? Kas suudetakse avastada kõik mis kinnitaks? Milliseid teste oskate soovitada näiteks?

Vähemalt saab OSCARi ära teha, aga vereanalüüsiga võrrelda pole jne

 

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20ndal nädala nüüd Oscari kindlasti enam ei tehta, ikka looteanatoomia. Muude kahtluste osas igasugu vereteste olemas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Looteanatoomiaks on ju täiesti paras aeg. Mis uuringuid arst/ämmakas soovitas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan vastamast.

 

Ämmakas on esmaspäeval. Käisin naistearsti vastuvõtul sel kolmapäeval ja nende kliinikus pole naistenõuandlat, siis suunasidki ITK või pelgu. ITK ongi esmasp, seni pean praadima 😀

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kogemusi nii väikse vahega rasedustel, aga õnneks lootust, et kui imetad veel vanemat last, et sa ei teinud sellel 20 nädalal midagi, mis võiks uue beebi tervist väga mõjutada. Soovin TAle häid uudiseid esmaspäeval!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse avastamine raseduse keskel