Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse heaolustaadium??

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: raseduse heaolustaadium??

Postitas:

Tere, olen rase 18+3… raseduse alguses vaevasid mind hullud iiveldused ja kõike muud. Mingi hetk kadusid iiveldused. juba mõni nädal on mul enesetunne nii hea.. et ei saagi aru et nagu rase oleks… kõhus isegi midagi ei tunne… igatahes mis küsida tahan, et kas ongi mingi aeg kus tuleb see nn heaolustaadaium.. 🙂 olen esmarase, sp ei tea.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka esmarase, aga olen teiste postitustest välja lugenud,et täiesti normaalne. Isee ootasin hullult seda aega,minul tuli see täpselt niipea kui 12-s nadal täis sai. Nüüd naudin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul II trimester on selline. Iiveldust jms alguse rõõme enam pole, kõht veel väga suur pole, et ei jaksaks. Mul seekord kaksikutega kestis küll üsna lühidalt. Paraku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks ka enesetunne väga heaks pärast 3 kuud ja kestis see kuni 6 kuuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehee, Apelsiiin, olen Sinuga tàpselt samas raseduse graafikus: mul nàdalaid 18+2:) Ainult et mingisuguseid vaevusi (iiveldis jm.) ei ole mul kunagi esinenud. Kahtlustan pisult, et tàna hommikul voodis lebades tundsin esimesi liigutusi (pàris kindel selles muidugi ei ole). Pàikest!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled esmarase siis osta endale raamat \”Rasedus\” seal selgitatakse KÕIKI teemasid ja oled ise ka targem:)
sõbralik soovitus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul I trimestril iiveldas hommikust õhtuni, siis ootasin ja ootasin, et millal jõuab kätte II trimester, kui peaks olema nn heaolustaadium. Jõudis kätte II trimester, aga enesetunne paremaks ei läinudki. Korraks tuli inimese tunne tagasi 8. kuu alguses, aga siis oli varsti juba liiga raske ja kohmakas olemine, nii et kogu rasedus oli paras õudusunenägu. Nii et naudi, kui vaevusi ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu elukaaslane ütles,et ma pole kogu see 40nädalat normaalne olnud,hädaldasin ja vingusin koguaeg:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudi kuni saad! 🙂
Mul lõppes iiveldamine alles 18.nädalal.
22.nädala paiku hakkasid kõrvetised! Kestsid kuni sünnituseni välja. Peale õhtusööki olin sageli valust kõveras 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse heaolustaadium??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.