Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse katkemine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Raseduse katkemine

Postitas:

Eile, seitsmendal nädalal hakkas tugevalt määrima. Käisin EMO-s ja tuli välja, et rasedus oli juba eelmisel nädalal peetunud. Sain järgmiseks nädalaks tabletiabordi aja puhastuse jaoks, aga täna hakkas kõht tugevamalt valutama ja nüüd õhtul tuli rohkelt tükke jms. Tahaksingi küsida teadjamatelt, et millal peaks muretsema? Kui palju on liiga palju verd?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin sellise kirjelduse: “Erakorralist abi vajate, kui:
-tekib günekoloogiline verejooks, see on 1 side või 1 tampoon tunnis ~3 tunni jooksul või enam.”

Sellisel juhul tuleks siis kindlasti EMOsse pöörduda.

Ma on ka üks raseduse katkemine olnud. Mul palju verd ei tulnudki kokkuvõttes. Aeg-ajalt suuremad klombid, aga ei midagi märkimisväärset.

Paid!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mure püsib, oled tõenäoliselt juba abi/nõu ka mujalt otsinud. Kui minul veel katkemist tuvastatud polnud (eelmisel päeval oli kõik ok), siis EMOsse helistades öeldi tõepoolest, et sinna pole mõtet enne pöörduda kui ööside/tampoon tunnis kulub ja valude vastu pidin mälu järgi 2+2 vaigistit korraga võtma (paracetamool + ibuprofeen; enne kui keegi sama teeb, soovitan kogused järgi uurida). Järgmisel päeval tuvastati, et rasedus oli katkenud, kuid loode tükkidest-klompidest hoolimata ikka alles ning pidin ka ise tabletipuhastuse tegema. Ideaalis võiks muidugi organism ise puhastuda. Eeldan, et puhastusse minnes vaadatakse enne üle, äkki sai organism ise hakkama ja ei pea tablettidega koormama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkemisel ei olnud eriliselt rohkem verd, kui päevadel. Veidi rohkem “klimpis” ainult. Katkes 6+6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rasedus katkeb, siis kohe kindlasti mitte tampoone kasutada. Väga suur pōletiku tekke oht.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul peetunud rasedus ise katkes (päev enne seda kui oleks pidanud tabletipuhastusele minema), siis ma ikkagi pöördusin ka vastuvõtutuppa, kus valvearst mu üle vaatas ning andis suu kaudu tabletid, et emakat stimuleerida (eesmärgiga, et olla kindel, et puhastub).

Tänu sellele, et katkemise protsess ise algas, pääsesin tol korral päevaravis tabletipuhastuse tegemisest, sest seal pannakse sind kokku nendega, kes vabatahtlikult aborti teevad. Ühe peetunud raseduse olen pidanud päevaravis katkestama ja oi kui julm ja ebaõiglane tunne see oli kui kuuled kuidas kõrvaltoas tšikid on heatujulised, samal ajal kui endal oli maailm kokku varisemas… ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse katkemine