Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse katkemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: raseduse katkemine

Postitas:

Tean, et see teema nüüdseks juba vale rubriigi all, aga kas te oskate äkki oma kogemusest rääkida, mis võib olla 2 järjestikuse katkemise põhjuseks? mõlemad rasedused katkenud varajases staadiumis. kas olete lõpuks raseduse ilusti lõpuni kandnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud kaks katkemist. Lase kindlasti kontrollida hormonaalset tasakaalu, progesterooni ning käi ära endokrinoloogi juures (minul avastati antikehad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 2 järjest varakult ja kolmas läks ilusti. Pidin profülaktika mõttes võtma südame aspiriini ja duphastoni. Mingit viga ei leitud. Peale sünnitust oli jälle 2 peetumist ja nüüd rase ja 8.nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes esimene rasedus 7+, teise kandsin ilusti lõpuni(määris 8n u.3-5 päeva, jäi ise järgi), kolmas rasedus katkes 4+, neljanda rasedusega hetkel korras(17n)-määris 7n paiku paar nädalat- avastati kahesarvega emakas, mis põhjustab katkemisi, rasedaks mittejäämist ning enneaegseid sünde. Kuna eelmine laps sündis õigeaegselt, siis arvan, et seekord sama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene oli peetumine siis tuli kaks katkemist samuti rasedused olid väikesed kõik 5-7 nädala pealt 🙁 Kui teine katkemine oli siis leiti ainult Ureaplasma parvum, mis raviti välja. Kuid pärast tuli kolmas katkemine ikka.
Siis käisin ise uuringutel ja mees tegi kõikvõimalikud uuringud läbi ei leitud midagi ja nii minul kui teisel poolel olid kõik korras.
Nüüd neljas rasedus on kohe kohe 39 nädalat täis ja suuremaid muresid pole olnud:) Kuid kohe raseduse alguses kirjutas arst välja südameasperiini ja duphastoni retsepti.
Katkemiste põhjuseid hakatakse üldjuhul uurima alles siis kui on olnud kolm katkemist ja ega üldjuhul on nii, et loodus võib lihtsalt oma valikud teha, aga alla pole mõtet anda.Naisele on see lihtsalt suur katsumus nii vaimselt kui füüsiliselt ja mul oli vahest tunne, et no kuulge kaua võib ja mida halba ma olen teinud et kogu see üritamine aia taha läheb kogu aeg:(

Jõudu ja jaksu edaspidiseks.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse katkemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.