Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse katkestamine meditsiinilistel põhjustel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Raseduse katkestamine meditsiinilistel põhjustel

Postitas:
Kägu

Ilmselt ei ole teemapüstitus õiges kohas, aga see selleks, ehk oskab keegi nõu anda…
Rõõmu positiivsest rasedustestist oli vaid lühikeseks ajaks- nimelt lootekotti loodet ei tekkinudki. Käisin kolmapäeval haiglas, kus sain kaks tabletti,et keha puhastuma hakkaks. Olin seal 9-15.00, kuid tulemust ei mingisugust. Täna käisin uuesti, sain tabletid, mis peaksid emaka kokkutõmbeid tekitama- taas ei mingisugust tulemust. Nüüd pean selle koormaga elama veel neljapäevani- kui selleks ajaks ei ole puhastumine toimunud, siis tehakse kirurgiliselt puhastus…. Kas keegi on veel sellises situatsioonis olnud- või olen ma ainus, kellel keha ei puhastu? Ma olen emotsionaalselt nii läbi ja tahaks selle rasedusega ühele poole saada- ainult söön ja söön- vast lootes, et see midagi parandab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
pliksu

RE: Raseduse katkestamine meditsiinilistel põhjustel

Kurb… nõu anda ei oska, aga ehk varsti püüame triipe üheskoos…

0
0
Please wait...

Postitas:
plurrr

Isiklik kogemus puudub, kuid see ongi 80-90% tõhususega meetod.

0
0
Please wait...

Postitas:
kerstin21

Minul ei hakanudki puhastuma, ei aidanud tabletid. Käisin ka kirurgilisel puhastusel. Iseenesest hullu polnud midagi. Mul oli väike veritsus olemas, aga mitte piisavalt.
Peale oppi jäi paari tunniga veritsus ära ja ülejärgmisel päeval sain koju. Olin kauem kui tavaliselt ollakse, sest koos peetumisega oli mul ka äge neeruvaagna põletik

0
0
Please wait...

Postitas:
Maasikmari

Mul peetus esimene rasedus 6 nadalal. Sain sellest teada alles 10 ndl!, Mingeid tablette ei määratudki, saadeti kkohe opile, aga enne seda pidin oppi nädala ootama!! Väga raske oli see teadmine, et su sees on hukkunud inimese alge. Teine rasedus kulges igati hästi ja kergelt, aga kuni selle hetkeni, mil tundsin esimest krda lapse liigutusi, ma ikka põdesin. Pea vastu ja küllap läheb järgmne kord kõik hästi!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei oska su küsimusele vastata aga tahtsin sulle teha kalli ja loodan, et see väga raske asi läheks kergelt ja kiirelt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh teile! Ma ise arvasin, et verejooksu jagub ikka nädalateks? Väga hea, kui see nii ei ole…
Ilmselt hakkan valmistuma mõtteks, et pean veel neljapäevani vastu pidama- ma tõepoolest ei usu, et mul keha puhastuma hakkab. Mul on üks 2- aastane väikemees kodus- tema sünnitegevus ei alanud ise, vaid kutsuti esile, platsenta ei tulnud ka ilma abita välja- no mis toimub? Nüüd ei eemaldu ka tühi lootekott? Oeh, olen ikka üks hunnik õnnetust:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui minul peetus, siis pidin ka kodus mõned päevad ootama, et ehk tuleb ise välja, ootamine lõppes kolmandal päeval suurte valudega-läksin haiglasse ja tehti kohe kirurgiline puhastus-mingit tableti puhastust ei pakututki. Kartsin väga seda protseduuri, aga kõik käis kiirelt ja see lõputuna näiv ootamine lõppes.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse katkestamine meditsiinilistel põhjustel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.