Esileht Lapse ootamine Raseduse kulg

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Raseduse kulg

Postitas:

Kas kellelgi veel nii olnud raseduse algul,et hcg tõuseb ilusti aga määrib/veritseb veidi.Olen 4+5 alles rase ja olen lasknud enda hcg mõõta üle päeva kuna wc-s käies määrib paberi punakas pruuniks.Samas hcg on 70-ne pealt tõusnud 1208 peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese rasedusega määris vahelduva eduga algusest 14. nädala lõpuni. Hematoomi ega muud põhjust ei paistnud.

Teise rasedusega ei määrinud kordagi.

Lapsed on mõlemad ajalised, terved ja tublid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlema rasedusega natuke määrinud. Hetkel olen 7+3 ndl ja pühapäevast hakkas ka veidi määrima (nüüd on minimaalseks jäänud). Hcg oli pühap 41555 ja südametöö beebil olemas. Mõnel lihtsalt on nii…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh heade ja lohutavate sõnade eest 🙂
Hetkel mul nii,et hommikul määris rohkem õhtuks on järgi jäänud,ja nii paar päeva juba.See kõik tundub juba terve igavik 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 22:38; 18.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust toetavat ravi pole peal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole mingit toetavat ravi peale pandud,öeldi et vara ja samas ei pidavat see miskit mulle juurde andma.Et kui loodus tahab, teeb loodus oma töö.
Aga õnneks on määrimine järgi jäänud.
Elan üks päev korraga ja usun et seekord tuleb pisike lõpuks meie juurde 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 22:38; 18.03 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mina uuriks teise arsti arvamust. See looduse tahtmise jutt on ilus ja tore, aga sellegipoolest on tänapäeval palju toetavaid ravimeid (dupha jne). Enamus siin foorumis kirjutajatest, kellel algusest saati määrinud on, on ühel või teisel hetkel mingi toetava ravi peale saanud ja rasedus ongi ilusti edasi kulgenud. Kui loodus oma töö tahab teha, siis midagi halvemaks see toetav ravi nagunii enam ei tee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse kulg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.