Esileht Sünnitus Raseduse lõpus toonused ja sünnitusel avanemisprotsess

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raseduse lõpus toonused ja sünnitusel avanemisprotsess

Postitas:
Kägu

Tere.

Küsimus korduvsünnitajatele: kui raseduse lõpus on pikalt valutud toonused (nt kuu aega umbes), kas siis avanemisprotsess sünnitusel on lühem, sest emakas on juba palju eeltööd teinud? Kuidas teil kogemused on?

Esimese lapsega polnud erilisi toonuseid raseduse lõpus ja kui valud tulid, siis oligi minek ja sünnitus kokku kestis u 15h. Hetkel kimbutavad valutud toonused juba pikka aega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mõlema rasedusega valutud toonused olnud juba alates umbes 12. nädalast kuni lõpuni välja. Esimene sünnitus oli esilekutsumisega, kestis 2,5 h, teine sünnitus oli iseeneslik, kestis 5 h. Äkki siis tõesti oli mul emakas korralikult enne trenni teinud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu puhul ei pidanud see üldse paika. Esimese raseduse ajal olid toonused juba alates 20n, libakad juba paar kuud enne sünnitust. Sünnitus kestis u 12h. Teise tüdruku ajal polnud ei ühtegi toonust ega ka libakat. Sünnitus esimesest tunnusest kuni lapse väljutamiseni kokku uskumatud 1,5h ainult. Haiglasse jõudes pea juba paistis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ei ole ka paika pidanud.

Please wait...
Postitas:
Anra

Mul teisega olid toonused ka kuskil kuu aega ja kui lõpuks sünnitus pihta hakkas, siis kell 21 oli esimene valu, kohe läksid valud ikka valusaks ja 1,5 tundi hiljem, kui haiglasse jõudsime, oli avatus 8 cm. Veel tund ja laps oli käes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pidanud paika, mõlema rasedusega olid toonused ca 20ndast nädalast ja suhteliselt sagedased. Esimene sünnitus 22h, teine 18h.

Please wait...
Postitas:
Anra

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul olid valulikud toonused alates 20.nädalast – pidin seetõttu ka töövõimetuslehele jääma. Kui tähtaeg kätte jõudis, siis sünnitus algas üsna valutult ja kulges väga kiiresti – ca tund aega valutamist ja laps käes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli raseduse ajal paar üksikut korda kui tundsin kiiremal sammul liikudes, et kõht läks kõvaks. Muidu ei esinenud ühtegi toonust. Esimesest valust täisavatuseni 9h.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul olid teise lapsega libavalud 2 viimast kuud, väga õudne oli. Sünnitusel avamine pluss väljutus kestis vb 20 minutit. Megacrazy kiire sünnitus oli. Jõudsin napilt haiglasse ja eelnevalt pidin kiirabiautos presse tagasi hoidma umbes 40 minutit. Esimese lapsega libavalusid polnud ja väljutus kestis umbes 3 tundi.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Sünnitus Raseduse lõpus toonused ja sünnitusel avanemisprotsess