Esileht Lapse ootamine Raseduse lõpuvaevused- ribidevalu, iiveldus jne

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Raseduse lõpuvaevused- ribidevalu, iiveldus jne

Postitas:

Hetkel käimas 35 rasedusnädal ja tekkinud väga ebameeldiv valu vasakule roidekaare alla. Rinnahoidjast olen loobunud, Sest tunnen, et see süvendab valu. Lisaks iiveldab aeg ajalt, kõht on ka kinni. Ämmaemanda juures käidud, pidi tegu olema lõpuvaevustega. Samas mul kõrvetised ka ja enne rasedust mao limaskestapõletik. Kas kellegil veel sellist valu kolmnurgas roidekaare all? Kuidas leevendate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 09:04; 29.11 17:41; 01.12 00:08; 02.12 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli u 30 nädalate alguseni valu roidekaare all paremal (küljel mitte roidekolmnurgas), tekkis täiesti iseeneseslikult ja läks ka üle, kuid oli jube ebameeldiv. Algas kuskil 20 nädalate paiku ja läks aina hullemaks. Leiti, et tegemist oli hüdronefroosiga (uriin ei saanud voolata neeruvaagnast põide emaka surve tõttu). See võib esineda mõlemapoolselt, kuid valu erineb sellest kui laps lihtsalt surub roiete alla. See oli konkreetselt valu ja piinav valu. Leevenes vastasküljel lamades poolkõhuli asendis.

Hetkel täis 34 nädalat, valu roidekaare alt on kadunud, kuid jah, kõht väga tihedalt läbi ei käi, kuid õnneks pole kõrvetisi. Mind vaevab kõige rohkem õhupuuduse tunne. Roidekolmnurka surub ka beebi, aga tavaliselt kui teda kätega allapoole lükkan, siis ta ka läheb ja mul kohe kergem olla. Hetkel väga palju kurta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka. Nädalaid täpselt ei mäleta aga viimased 1.5 kuud kindlasti. Lõpuks oli isegi hingata valus.
Leevendas vannis ulpimine.
Magu ka valutas. Isegi nädal veel peale sünnitust, kui see õigesse kohta tagasi läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 07:31; 29.11 21:01; 01.12 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka. Nädalaid täpselt ei mäleta aga viimased 1.5 kuud kindlasti. Lõpuks oli isegi hingata valus.

Leevendas vannis ulpimine.

Magu ka valutas. Isegi nädal veel peale sünnitust, kui see õigesse kohta tagasi läks.

Minul samuti magu valutab ja isegi peale söömist iiveldab, kõhu kaevades seedimine täiega tuksis. Kad sul maovaluga oli ka iiveldust ja korvetisi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 09:04; 29.11 17:41; 01.12 00:08; 02.12 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli u 30 nädalate alguseni valu roidekaare all paremal (küljel mitte roidekolmnurgas), tekkis täiesti iseeneseslikult ja läks ka üle, kuid oli jube ebameeldiv. Algas kuskil 20 nädalate paiku ja läks aina hullemaks. Leiti, et tegemist oli hüdronefroosiga (uriin ei saanud voolata neeruvaagnast põide emaka surve tõttu). See võib esineda mõlemapoolselt, kuid valu erineb sellest kui laps lihtsalt surub roiete alla. See oli konkreetselt valu ja piinav valu. Leevenes vastasküljel lamades poolkõhuli asendis.

Mul on 32.nädala lõpp ja mõnda aega juba täpselt samad kaebused. Juba tekkis mure maksa pärast, aga vast ikka ei ole sellega seotud.. Igatahes samamoodi on, et kui vasakul küljel poolkõhuli laman, siis veidi leevendab valu, samuti aitab, kui käega õrnalt selle koha peale suruda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka. Nädalaid täpselt ei mäleta aga viimased 1.5 kuud kindlasti. Lõpuks oli isegi hingata valus.

Leevendas vannis ulpimine.

Magu ka valutas. Isegi nädal veel peale sünnitust, kui see õigesse kohta tagasi läks.

Minul samuti magu valutab ja isegi peale söömist iiveldab, kõhu kaevades seedimine täiega tuksis. Kad sul maovaluga oli ka iiveldust ja korvetisi?

Iiveldus tuli viimasel nädalal enne sünnitust aga kõrvetised olid küll lõpuni väga suured ja vastikud. Sapp oli kurgus koguaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 07:31; 29.11 21:01; 01.12 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas roidekaare valu kaob siis ära, kui laps alla vajub? Jube kus häirib, istuda täitsa võimatu. Seistes veel Okey.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 09:04; 29.11 17:41; 01.12 00:08; 02.12 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas roidekaare valu kaob siis ära, kui laps alla vajub? Jube kus häirib, istuda täitsa võimatu. Seistes veel Okey.

Minul ei kadunud. Ma ei saanud arugi, kui laps alla vajunud oli. Arst ütles nädal enne sünnitust, et kõht alla vajunud. Ju siis oli ka. Aga valu oli ikka. Mul oii igas asendis ????. Kõihe hullem oli seistes ja lamades. Poolistuli oli enamvähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 07:31; 29.11 21:01; 01.12 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas roidekaare valu kaob siis ära, kui laps alla vajub? Jube kus häirib, istuda täitsa võimatu. Seistes veel Okey.

Minul ei kadunud. Ma ei saanud arugi, kui laps alla vajunud oli. Arst ütles nädal enne sünnitust, et kõht alla vajunud. Ju siis oli ka. Aga valu oli ikka. Mul oii igas asendis ????. Kõihe hullem oli seistes ja lamades. Poolistuli oli enamvähem.

Ma ise ka pool istuvas asendis. Täna valutab eriti, korra motlesin et akki maovalu kuna laps surunud sooled kokku aga no see valus koht tâpselt vasaku rinna poolel kolmnurga kõrval luu pealt katsudes ka valus, rinnahoidja kandmine välistatud. Läheks aeg vaid kiiremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.11 09:04; 29.11 17:41; 01.12 00:08; 02.12 20:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Raseduse lõpuvaevused- ribidevalu, iiveldus jne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.