Esileht Lapse ootamine Raseduse nautimine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raseduse nautimine

Postitas:
Kägu

Ausalt, kas keegi üldse naudib rasedust?
Alguses väsimus ja iiveldus, oksendamine.
Lõpus raske, valus, ebamugav. Lisaks unetus, kaalutõus.
Mida on seal nautida?

38 nädalat kannatamatu rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, ma siiani olen nautinud 😀 Jookseb küll alles 17s nädal, aga algus vähemalt polnud minu jaoks raske, mõnel õhtul iiveldas. Praegu ei saa pm arugi, et rase oleks. Kõhtu pole ka veel eriti tekkinud. Eks näis kuda lõpp kulgeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ikka väga individuaalne, mul 32. nädal ja mingeid erilisi vaevuseid pole olnud, elan üsna tavalist elu (kuivõrd see praegu võimalik on). Kõigil pole isegi alguses iiveldust ja kõht võib alguses olla nii väike, et pool rasedust võibki mööduda üsna tavapärases olekus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootan kolmandat last, kõik rasedused möödunud ilma sümptomiteta (v.a päevade ära jäämine ja liigutused). Ainuke tüütu asi, et riided selga ei mahu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte midagi seal nautida polegi, eriti, kui oled sümptomitega rase. Lisaks lähed veel koledaks ja paksuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli ka esimesed kolm kuud nagu öudus.Pidev väsimus,iiveldus ja löputu söögiisu.Peale 1 trimestri löppu läks paremaks,väsimus hakkas kaduma ja iiveldus jäi vähemaks.Pöhiline probleem on see et riided ei mahu enam selga,aga otseseselt peale paisuva köhu pole midagi nautida.Paksuks ja koledaks ennast sellepärast ka ei pea:D.
Proovin asju vötta positiivselt,kuigi see koroonapaanika ajab rohkem närvi kui kaalunumbri töus kaalul.Söön endiselt köike,mis isu on aga proovin menüüsse lisada rohkem rohelist ja tervislikku.Juurde vötnud olen praeguseks vaid 10 kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma pole kunagi aru saanud sellest “raseduse nautimisest”. ELu läks ikka tavapäraselt edasi. Eks oli rasedusega seotud vaevusi, sümfüüsivalu oli päris hull mõlema rasedusega, kuid need ei muutnud rasedust ennast vastumeelseks. Aga otseselt et mu elu kuidagi nauditavam – seda ka mitte. Muidugi ma olin õnnelik, kui sain teada rasedusest, ultrahelid olid põnevad, esimeste tuntavate liigutuste ootamine oli põnev ja kui sisi see esimene müks tuli jne, need hetked just esimese raseduse ajal, kui rääkisime beebitarvetest mehega jne – see oli kõik põnev. Aga see ei olnud tingitud rasedusest kui füüsilisest seisundist vaid sellest, et mu soov täitub ja saan emaks – see ootusärevus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel 9 nädalat ning nautimisest ei tea ma midagi. Enamus ajast süda paha, söögiisu pole, enamus toitu ajab oksendama. Energiat pole ning 12 tundi ööpäevast läheb magamisele. Poeskäimine on isegi liiga vaevaline ning kodukontor on hetkel päästerõngas. Kuid ma väga väga usun, et mõne nädala pärast saan enda elu tagasi ning naudin tema kasvamist kõhus 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi ma olin õnnelik, kui sain teada rasedusest, ultrahelid olid põnevad, esimeste tuntavate liigutuste ootamine oli põnev ja kui sisi see esimene müks tuli jne, need hetked just esimese raseduse ajal, kui rääkisime beebitarvetest mehega jne – see oli kõik põnev. Aga see ei olnud tingitud rasedusest kui füüsilisest seisundist vaid sellest, et mu soov täitub ja saan emaks – see ootusärevus.

Noh, selleks et emaks saada, on vaja rase olla – no või siis lapsendamise protsess läbi teha. Mina saan aru, et raseduse nautimise all mõeldaksegi seda ootusärevust enne uue pereliikme saabumist. Ma ise nautisin ka just sedasi. Vaevusi õnneks ei olnud – see on muidugi täitsa individuaalne.
Aga muide, teemaalgataja: minu jaoks olid jälle esimesed nädalad imikuga täiesti kohutavad. Peaaegu suurim unistus oli see, et saaks ta ometi päevaks-paariks kõhtu tagasi panna, saaks natukenegi välja puhata! Siin perekoolis on jäänud mulje, et raskema raseduse järel on vastsündinuga pigem lihtsam – sulle jääb ka see lootus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei nautinud eelmist rasedust üldse ja praegust ka ei naudi. Kohe, kui laps käes, läks enesetunne korda 🙂 Ainult imetamine oli veel paar kuud valus, aga raseduse kõrval oli see väike kannatus.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Lapse ootamine Raseduse nautimine