Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Raseduse-nohu

Postitas:

Kas keegi teist veel kogeb lõpmatut nohu raseduse ajal? Mitte sellist, mis tavaliselt kaasneb külmetusega, vaid vesine nina, mis nuuskamist ei vajakski, aga siiski.. Nina kogu raseduse aja tilgub, nagu oleks allergia. Nagu nohuga ikka, kaasneb ka pidev aevastamine ja kerge peavalu (kuid mitte piinav peavalu).
Enne rasedust põdesin nohu väga harva. Ja mida kaugemale rasedus edasi läheb, seda suuremaks läheb nohulaadne asi 🙂 Googeldasin ka, eriti miskit ei leia, veidi leiab infot Pregnancy Rhinitis nime all.

Arsti juurde lähen järgmisel nädalal, eks siis kurdan. Seni loputan meresoolaga. Ebamugav on juba endal, eriti nüüd jahedal ajal.

Ma ei otsigi siit lahendust :), küsin, kas keegi veel on sellist asja endal täheldanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ei ole nagu sul, küll aga oli mul raseduse alguses ja nüüd lõpus nina kogu aeg kinni. Konkreetselt kinni, üldse hingata ei saa. See on sellest, et kõik need limaskestad seal turses
, sünnitusega läheb ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul turses ei ole 🙂 Mulle tundub, et mul siis parem variant :)) Kinnine nina vaevalisem ju kui lahtine 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 15 ndl-st raseduse-nohu.Turses limaskestad siis, algul sai veel öösiti magada mida aeg edasi on see nohu muutunud väljakannatamatuks ja ainuke rohi mis on aidanud natukenegi hingamist leevendada on Xymelin.Spets arsti juures käisin ka , seal arst ytles kohe , et ei saa midagi teha ja kui Xymelin leevendab siis kasuta seda edasi nii ma siis leevendangi.:(.Oleks palju,palju xnnelikum kui nina jookseks vett kui kinni ja turses ja paistes, et hingata ei saa.Õnneks on jäänud veel mõned ndl-d oma tibi kanda ja loodan, et taandub ilusti see nohu ja ei teki kroonilist ning seda nõmedad sõltuvust Xymelinist.Lohutuseks siis teistele,kes kaua kannatab see kaua elab ma veel elus ja tibuga kxik korras :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vesine aga just selline teistmoodi halb, et öösel pean nina pesema mitu korda ja nuuskama, muidu ei saa hingata ja kestnud juba mitmeid kuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul on suhteliselt raseduse algusest alates ninaga probleeme. Ei ole küll pidev nohu – mingil hetkel järsku lööb nina vesiseks ning sageli hakkan ka aevastama. Poole tunni pärast on aga jälle kõik korras. Kui öösel ärkan, läheb nina vesiseks alati. Algul oli ka maitsemeelega ja lõhnade tundmisega probleeme – no ei saanud aru, mis maitse ja lõhn neil novembrikuu mandariinidel oli :). Nüüd maitsmismeel paranenud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka mõlema rasedusega sama probleem. Et võin seda nimetada suht kindlaks raseduse sümptomiks. Esimesel trimestril ja viimasel. Vahepeal ikka tõmbab tagasi. Aevastamine kaasneb rohkem esimesel trimestril, siis aevastasin küll palju – tühi kõht, eredam valgus, mis iganes ajas kohe turtsuma 🙂
Samas – tüütut ninakinnisust ka polnud, ju siis vedas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.