Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Raseduse peetumine?

Postitas:

Hei, olen ivf rase (algusjärgus) ja pean võtma toetavaks raviks duphastoni ja estrofemi. Kahtlustan aga, et rasedus on peetunud. Kas need ravimid hoiavad ära määrimise/päevad?? Ei teagi , kas teisipäeval yldse pääsen arstile. Uh tooks kohe selguse. Natuke täitsa kardan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 21:52; 15.03 22:32; 15.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su kahtlusele põhjust annab? Enne arsti juurde saamist ei tohi omapead rohtusid ära jätta. Iseenesest ei hoia duphaston ära sellise raseduse katkemise, mis katkema on määratud, ehk parimal juhul lükkab mõne päeva edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 22:29; 15.03 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nagu mingeid tunnuseid. Aga ma ei jäta ennem kindlasti midagi ära, kui teisip arsti juures selgus majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 21:52; 15.03 22:32; 15.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid tunnuseid ei peagi alguses olema, tavaliselt algab iiveldus jms alles 7.-8.nädalal. Mul ei hakanudki iiveldama ei ivf rasedus ega tavaline rasedus, ega kõik ei iiveldagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 22:29; 15.03 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7.nàdal on mul juba täis. Olen esmarase, eks ikka pabistan ja ei saa sotti kõigest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 21:52; 15.03 22:32; 15.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult sellepärast arvadki, et peetunud, kuna tunnuseid pole? Paljudel pole alguses ega terve raseduse ajal.
Minul esimese IVF raseduse puhul nii oligi, kõht näitas ainult rasedust. Hetkel teise IVFiga pole ka tunnuseid, ei muretse üldse enne esimest UHd.

Loodan, et sul on kõik hästi ja näed UHs sama, sest hetkel tundub et ülemõtlemisega (halva mõtlemisega) kutsud kurja..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:45; 16.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kontrolli kui võimalik. See võib olla nii ja naa. Kui enne ka tunnuseid (eriti) polnud, siis on ehk ikka kõik hästi, kui aga ikkagi olid ja äkki ära kadusid ja nüüd tunne teistmoodi on, siis võib küll olla võimalus, et peetunud.
Minul oli küll nii, et tundsin selgelt, millal enam edasi ei arenenud (kuuenda nädala alguses), sest kõik tunnused kadusid ära (süda polnud enam paha ja rindade valulikkus kadus). Ja alakõht ja selg hakkasid valutama, oli päevade moodi tunne. Mul oli ka IVF rasedus. See polnud ülemõtlemine..
Minu teada progesteroon võib küll niimoodi mõjuda, et isegi kui rasedus peetub, siis määrimist või veristust ei hakka. Mul näiteks ebaõnnestunud siirdamiste puhul pole päevad hakanud enne progesterooni lõpetamist. Nüüd viimasel korral, kui peetus 6. nädalal, siis hakkas küll määrima juba ka progesterooni võtmise ajal.
Hoian pöialt, et kõik korras oleks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa tegelikult nii öelda, et kui tunnused kaovad ära, siis on kõik. Rasedatel tulevad tunnused, siis kaovad ära ja tulevad jälle.
Teemaalgatajal on arst homme ja usun, et niikaua peab vastu, arvestades eriti hetkeolukorda haiglates.

Peetunud rasedusega tunnuseid mul ei olnud, ainult magusaisu konkreetse asja vastu oli. Sõin selle konkreetse asja ära ja kõik, magusaisu enam polnud. Tagantjärgi mõtlesin, et see oli minu jaoks üks märk. Kõige suurem märk oli muidugi see, et algusest saadik oli kuidagi negatiivne tunne et midagi on valesti, katkeb/peetub, lõpuni ei kanna jne, koguaeg oli halvad mõtted mõttes ja esimene UH seda ka kinnitas.
Varsti on minul teise raseduse UH ja seekord tunnen, et kõik on hästi, aga eks näis.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:45; 16.03 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polnud terve raseduse ajal ühtegi tunnust ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine?