Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raseduse peetumine

Postitas:

Olen 37 aga püüame teist last saada, seekord jäin rasedaks teisel proovimieekuul. Käisin hommikul eraviisiliselt ultrahelis ja sain teada, et lootekotis loodet pole (7+5 rasedust) ja 95% tõenäosus et rasedus on peetunud. Tahaksin teada kogemustest, kas peale peetumist oli kerge uuesti rasedaks jääda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 12:44; 29.08 09:21;
To report this post you need to login first.

Ilmselt sama kerge kui sul muidu oleks olnud. Kunagi peetus mu elu esimene rasedus 2005 a-l, siis oli kirurgiline puhastus ja öeldi, et tuleks pool aastat puhkust anda emakale. Pärast seda rasestusin järgmise poole aasta proovimise peale. Vahepeal olen sünnitanud 2 last (pikad vahed) ning 2019 aasta sügisel hakkasime proovima kolmandat. Rasestusin esimese korraga, kuid rasedus peetus detsembris (8+ nädalal), oli puhastus tablettidega ning veebruarist hakkasime uuesti proovima (aprilli ”ohtliku aja” jätsin teadlikult vahele), juunis jäin uuesti rasedaks, kahjuks juulis seegi rasedus peetus, järgnes puhastus tablettidega. Nüüd lasin/lasen end veidi uurida, enne kui uuele ringile lähen, seekord on hirm oluliselt suurem, sest mis siis kui kolmas kord ka järjest peetub :S .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, füüsiliselt oli kerge.

minul katkes esimene rasedus väga suurte valudega, kuid varakult. Jätsime 1 tsükli vahele ja teisel jäin uuesti.

emotsionaalselt oli muidugi raske uuesti “asja kallale” asuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb inimesest. Minul esimene rasedus tuli teisel proovimiskuul, katkes 7 nädalal. Järgmist rasedust ootasime 4.5a ja peetus 11nädalal. Möödas pea 3 kuud praeguseks, niiet eks aeg näitab mis nüüd. Kusjuures oleme terveks tunnistatud ja viljatuse põhjust pole leitud, kõik proovid ideaalses korras.
Aga enamikel inimestel pigem nii raske see teekond beebini pole, niiet võid ka väga ruttu oma uued triibud ja beebi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peetus 6+4 – uuesti rasedaks 4 kuud hiljem, mis ka peetus varakult. Nüüd 10 kuud möödas sellest ja uuesti pole jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus tuli 4. tsükliga, aga peetus 9.nädalal (puhastus ise 12. nädalal). Peale seda soovitati pidada 2 tsüklit pausi. Ma seda küll ei teinud, aga täpselt 2 tsüklit oli enne uut rasedust. Nii et läks suht kiirelt.
Muidu peale katkemisi on uued rasedused tulnud 1-7 kuu jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse peetumine uute raseduste tekke võimalust ei vähenda. Pärast seda kui emakas on puhastunud ja tsükkel taastunud on võimalik kohe uuesti rasestuda. Endal tekkis uus rasedust teisel kuul pärast tsükli taastumist, seda vaatamata vanusele (olin toona 44-aastane).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetus rasedus 5ndl ja puhastus ise. Arst andis kohe rohelise tule ja 2k hiljem olingi rase. St olen 13ndl.

Aga ära veel meelt heida. Loomulikult pole võimalus suur aga äkki rasestusid hiljem kui arvasid. Märts 2021 raseduse grupis oli üks naine kellel tunnistati peetunuks aga läks teise arsti juurde ja seal selgus, et kõik korras. Paha masin oli.
Oota nädal ja mine uuesti. Kui ongi peetunud siis ilmselt selle aja peale hakkab ise katkema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaastunne kõigile, kes on raseduse kaotanud.

Muidu võib-olla isegi loodaks, et äkki eksisin kuupäevadega, aga ovulatsiooni päevad sain kätte clearblue dogitaaltestiga nii et päevadega eksimine pole tõenäoline. Ja UH tegi dr Šois UH keskusest, nii et tõenäoliselt siiski katkes.

Esmaspäevaks panin kirja tabletipuhastuse Pelgulinnas, praegu on natuke määrimist aga ise ei ole veel midagi ära tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 12:44; 29.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, jäin kohe järgmisel võimalusel uuesti rasedaks, kuigi juba 35a (pole veel vana, aga viljakaim iga on ca 10 a varem). Minul peetus suurem rasedus, tita oli juba 2 cm pikkuseks kasvada jõudnud… emotsionaalselt oli väga raske.
Emotsionaalselt oli raske kuni liigutuste tundmiseni. Nüüd vähemalt tean, et kui tita siputab, siis järelikult on kõik korras. Aga varem muretsesin ühest ultrahelist teiseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine