Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine ja uus rasedus gripi ja 39 palavikuga

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Raseduse peetumine ja uus rasedus gripi ja 39 palavikuga

Postitas:

Mure järgmine: äsja 2 kuud tagasi oli järjekordne raseduse peetumine varajases järgus (10 x juba). Olen uuritud ja põhjused teada. Põhimõtteliselt võimalik rasestuda, pean lihtsalt Duphastoni tarbima ja säästval re¸iimil olema.
Hetkel on aga suureks mureks see, et planeeritud rasedus ja haigestusin A-grippi 39 C palavikuga raseduse päris alguses, kui veel ei teadnudki, et rase olen.
Kas keegi ämmaemandatest oskaks nõu anda seniks, kuni günekoloogile aja saan, kui ohtlik see gripp võis embrüole olla, kas peaksin kaaluma raseduse katkestamist, või pabistan üle? (järjekord 2 nädalat)
Laps ju väga oodatud, aga kui selle gripi tagajärjeks on nüüd väga suur risk väärarenguteks, siis ma lihtsalt ei tea, mida teha…
Ja palun kurjadel mitte riielda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ei põhjusta gripp väärarenguid. Rasedus võib küll uuesti peetuda/katkeda või raskelt kulgeda (tüsistused, madal sünnikaal, enneaegne jms), aga väärarengud tulenevad ikka geneetilistest põhjustest (või nt mürgiste kemikaalidega kokkupuutest, mis kahjustavad DNA-d).
Võta oma rohtu edasi. Kui palavik on suurem kui 38 C, võta paratsetamooli. Joo palju. Vedelik aitab neerude kaudu kahjulikud ained väljutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduse peetumine ja uus rasedus gripi ja 39 palavikuga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.