Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse tunnused – mitmendast nädalast?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: raseduse tunnused – mitmendast nädalast?

Postitas:

Jagage kogemusi, mitmendast rasedusnädalast hakkas iiveldama, rinnad läksid valusaks, lõhnad hakkasid vastu jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 7.-8. nädala paiku mõlema raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul rinnad laksid valusaks 4 nädalast kui testi tegin, iiveldama hakkas 7 nädalast. Peavalu oli 4 paeva jarjest. Praegu mul 10 nädal, enam ei iivelda aga sööke valin küll, palju asju ei isuta. Väsimus ka üle läind. Rinnad on koguaeg valusad ja Suured nagu maakerad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldus hakkas vist 7.nädala alguses umbes. Rinnad olid millalgi enne seda väga tiba valusad, aga mitte märkimisväärselt (tegemist kolmanda rasedusega ja väidetavalt ei pruugigi mitmenda raseduse korral rinnad enam nii väga tunda anda). Nüüd, kaheksanda nädala lõpus on rinnad küll suuremad, aga valusad ikka mitte. Lõhnade suhtes ülitundlikkus on käinud käsikäes iiveldusega, st seitsmenda nädalaga u alanud ja kaheksandal süvenenud. Edasi veel ei tea 🙂 Pigem on väsimus olnud üks esimesi märke (kestab siiani) ja alakõhus olid ka väiksed valud. Seda siis millalgi siis, kui olin positiivse testi juba kätte saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt 7 nädala paiku hakkas pihta tõesti, 6ndal nädalal ei olnud veel midagi viga. Aga mul ei olnud need tunnused igapäevased, mõni päev oli hea olla ja samas teine päev iiveldas hommikust õhtuni. Päris mitmed päevad olid õudsa pohmelli tundega, ikka naersin, et teised pidutsevad aga mina kannatan järgmine päev. Rinnanibud on ka valusad , muid tundemärke polegi. No väsimus on ka suurem kui varem aga mitte märkimisväärselt, sellist peale tööd magamist oli ainult paar korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-6 nädal rinnad muutusid justkui hellaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi 5. nädalal kogu aeg iiveldas ja sain suht aint pikali vedeleda ja mitte midagi teha, u 9ndal nädalal hakkas juba üle minema, st läks tunduvalt paremaks, aga mitte päris korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii neljandal nädalal vist hakkasid rinnad pakitsema. Peale testi tegemist 5nädalal hakkas nn paha ja pidev väsimus, mis pole üleläinudki. Praegu pn 9+3 ja ootan kuna paremaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 7.ndal nädalal hakkas iiveldama. Praegu 9s nädal ja lõppu ei kusagil, tööl on suht piin olla, igasugu lõhnad ajavad klombi kurku. Enamasti õhtuks läheb üle. Sööma sunnin end poolvägisi, sest söömine teeb paremaks. Samas, kõiki asju ma süüa ei suuda parema tahtmise juures ka mitte.
Ja muidugi, magan pikalt. Rinnanibud valusad, rinnad mõnevõrra suuremad, kuid mahuvad veel oma rinnahoidjatesse.
Tegu kolmanda rasedusega, varem pole kunagi iiveldanud 🙁 Ei poisi ega tüdrukuga.

Juba ootan, millal see jama möödub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke iiveldust hakkas 6/7nda nädala pealt, ja kohvi ei tahtnud enam päeva pealt- pole siiani joonud (16+4), mõned toidud ei isutanud aga suurt häda polnud midagi. Ei teadnuks, ei oskaks arvatagi et rase, mingi aeg olid nibud natuke hellad/tundlikud aga muud pole terve aeg olnud. Ootame poissi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4.-5. nädalast alates oli vaja oluliselt tihemini pissil käia, iiveldus tuli 7. nädala algul. Rinnad on veidi tundlikumad katsudes, aga ei midagi ligilähedastki PMSi valule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnused hakkasid neljanda nãdala alguset, vb isegi natukene varem. Pidev väsimus, pissil käimist natukene tihedamini ning nibud väga hellad. Alakõhus on ka vahel mingid õrnad valud, torked aga ei midagi hullu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema lapsega läksid rinnad suuremaks ja valusaks umbes siis, kui pidid eeldatavalt päevad algama (tegin testi, oligi positiivne). Lõhnad vastu ei hakanud, mingeid isusid ka ei tekkinud. Iiveldama hakkas esimese rasedusega umbes 8. nädalast (ja iiveldus kestis ikka mitu kuud, lisaks kohutav väsimus, mitte midagi ei jaksanud teha), teise rasedusega oli iiveldust vaid paar päeva, energiat oli ka piisavalt. Mõlemad tüdruklapsed.

Enne neid kahte hästi lõppenud rasedust oli ka kaks peetumist, siis oli samamoodi, umbes sel ajal, kui päevad oleks pidanud algama, läksid rinnad valusaks ja suuremaks, aga need rasedused peetusid 6.-7. nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema lapsega ei tekkinud ei iiveldust, lõhna- ja maitsetaju muutusi. Imekerge rindade pakitsus ehk oli, aga kindlasti mitte selline, et oleks rasedust kahtlustama hakanud. Esimese lapsega käisin 15. rasedusnädalal tuttava günekoloogi juures kontrollis, sest ei uskunud, et nii hea on olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5. nädalal algas iiveldus, mis kestis kaks kuud. Väsimust tundsin ka alguses. Muid erilisi tunnuseid ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei teadnud kuni 8da nädalani, et rase olen.. Kuna tsükkel pole alati regulaarne olnud (kuigi nüüd vaadates oma äpist siis viimased 6 kuud on olnud ilusti 28-30 päeva) ja aprilli kuu oli väga kiire kuu ka, siis ei märganudki, et päevi pole olnud.. Mai kuus huvi pärast tegin oma äpi lahti ja pani käed värisema küll. Me otseselt ei planeerinud, aga ära ka ei hoidnud. Tegin veel öhtusest uriinist testi ja teine triip tuli sekunditega.
Selleks ajaks olid mul rinnad meeletult valusad olnud vähemalt kuu aega, aga selle järgi ma ei kahtlustanud midagi, sest mul on iga jumala kuu enne päevi rinnad valusad ning päevade algamisega lähevad normaalseks.
Teine asi oli trepist üles minek.. Elame viiendal korrusel ja juba kolmandale jöudes oli eluisu otsas 😀 selle ajasin kuumade ilmade süüks 😀 😀
Ja siis tuli meeletu väsimus.. Vahet pole, kui palju ma magasin, ikka oli liiga vähe. Tööjuures oli tunne, et jään kasvöi köndimise pealt magama 😀 😀 😀
Tänaseks (15+4) on alles vaid kasvav köhuke ja jöhkralt valusad ning suured rinnad. Vanadest rinnahoidjatest ei lähe enam ükski paar selga, igalt poolt pressivad tissid välja 😀 😀
Paha pole kordagi olnud. Aa, mees kutsub mind verekoeraks, köiki löhnasid tunnen liigagi hästi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega ikka suht varakult. Mäletan, et tegin testi tsüki 28. päeval, kuna kahtlased asjad toimusid (meeletu suu kuivus, ninaverejooksud). iiveldama hakkas vist kuskil 6. nädala paiku, kuna iiveldas õhtuti, sisi esimesed paar õhtut mõtlesin, et mingi viirus on kallal, kuni mees ütles, et daa, ise rase ja siis imestan, et miks iiveldan 😀 Ma ikka ootasin hommikusi… Ja rinnad kargasid üleöö A-korvilt C-korviks millalgi 9. nädala paiku…konkreetselt olin lihtsalt linnas ja siis järsku jooksin pesupoodi, et ma olen rase ja mulle on KOHE NÜÜD vaja suuremaid rinnahoidjaid, nii hull oli järsku asi 😀

teise rasedusega oli nii, et mingeid klassikalisi iiveldusi, suu kuivust vmt tunnuseid ei tulnudki, küll aga jälle tegin üpris varault testi,s ets kõhu oli kahtlaselt ette löönud ja kui peal eühte maalkäiku mees ütles, et ta ema olevat kahtlasaelt mu kõhtu vaadanud, otsustasin testi teha 😀 (selleks ajaks juba 5 kuud ootasin rasedust, et midagi üllatavat ei olnud või nii)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega tunnused ilmnenud kuskil 6.-7. nädalal, seda siis kerge iiveldusega. Testi tegin, ei näidanud midagi. Nädal hiljem oli õrn triip juba olemas.

Teise rasedusega teadsin juba enne rasedustesti, et olen lapseootel. Kuskil 4.-5. nädalal hakkasid rinnad paisuma nii, et vähe ei ole. Testi tegin nädal hiljem, positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab kohe 9. nädal. Alguses oli kerge iiveldus, nüûd pole midagi. Ei saa arugi, et rase oleks. Ämmakas soovitas nautida 😀

Kasia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega teadsin enne testi, et olen juba rase – üks päev enne päevasid määris pruunikalt ja kõhus oli selline “väga rase” tunne, nagu mingi mass oleks kõhus. Kohe sain ka triibud. Muid klassikalisi hädasid polnud.
Nüüd sain nädal tagasi triibud, jällegi tundsin juba enne, et olen rase. Seekord ka rinnad hellad ja veidi paisunud, peab koguaeg vetsu jooksma, pea käib tihemini ringi. Hoian pöidlaid pihus ja jalgu ristis, et ikka püsima jääks 🙂 (üks kuu enne oli peetumine)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine raseduse tunnused – mitmendast nädalast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.