Esileht Lapse ootamine raseduse väga alguses haige:(

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: raseduse väga alguses haige:(

Postitas:

Sain täna oma kauaoodatud 2 triipu, iga rõõmuga kaasneb muidugi kohe ka ärevus ja hirm:) Mul oli OV 7-8.09 ning 07.09 hommikul olin nii haige, pea valutas, kuuma-ja külmavärinad, selline tunne nagu gripp oleks olnud, aga palavikku polnud, õnneks ühtegi rohtu ei võtnud ja tiksusin nii 2 päeva ringi.
Jagage kogemust, kes haiged olnud nii varases staadiumis, kas lapsega ikka kõik korras olnud? Öeldakse, et juba väga varases staadiumis põetud haigused/rohud vms võib mõjutada loote arengut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 17:35; 02.01 01:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel on raseduse alguse keha reaktsioon rasedusele sarnane gripi või külmetushaiguse sümptomitega, palavik 36,9-37,2, kuuma- ja külmavärinad ja peavalu. Puhka, anna endale aega ning loodetavasti pole midagi hirmsat ning läheb üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin umbes 3.dal rasedusnädalal mädase neelupõletikuga siruli. Siis muidugi veel ei teadnud, et rase olen. 2 päeva olin söömata, tarbisin ainult sidruni-ingveri-kaneeli-mee segu paar teelusikatäit 3x päevas ja taimeteesid. Võtsin lisaks C-vit.kapsleid. Lapsega siiani kõik hästi. Paar korda on olnud raseduse aeg ka genitaalherpes (muidu oli iga kuu päevade ajal), esimese korra ravisin arsti rohtudega, teised korrad rahvameditsiini abiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahu, midagi ei juhtu. Meie keha võitleb viirustega pidevalt. Eesti kliimas on täiesti võimatu viirustest kõrvale hiilida.
Ise olin esimese lapse ajal gripis, teise ajal hullus kõhuviiruses ja kolmanda ajal kerges bronhiidis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli möödunud aasta kui teist ootasin. Nimelt mul oli see jube kurguviirus, bakteriaalne kopsupõletik. Pole elus nii hullult köhinud ja nii kaua. Reaalselt hingata ei saanud. Elasin lapse inhalaatoriga öösel. See oli kohutav. Polr elus nii haige olnud. Siis avastadin et päevad hiljaks läinuf ja tedt positiivne. Rohtusi ka süüa ei saanud. Rahvameditsiin appi ja sai seljatatud 2 kuuga. Laps on nüüd aastane mürgeldis 🙂
Aga jah see oli kohutav viirus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui sa selle haigusega rasestusid, kõrget palavikku ei olnud, siis haigus last ei mõjutanud. Tavaliselt kui loode nii varases staadiumis kahjustub, siis ta hukkub, kui püsima jääb, siis järelikult on kõik korras.

Mina olin eelmise raseduse alguses (nädalatel 4-6) päris pikalt haige. Hull viirus ja täitsa siruli. Kahjuks see rasedus peetus. Praeguse rasedusega olin alguses samuti haige ja sain antibiootikumi ravi lausa. Kuid rasedusega siiani kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov ajast kuni 6-7 päeva ei ole lootel (embrüol, kes alles munajuhast emaka poole ulbib ja paar päeva emakas ringi vabalt ujub) mingit sidet ema kehaga. Pesastumine toimub 6-8 päeva pärast ovulatsiooni. Ainuke, mis mõjutada võib nii vara on kõrge palavik üle 38,5 (see on ka raseduse alguses-keskel ohtlik, nn loote hüperetermia fetal hyperthermia), aga sel juhul poleks ka pesastumine õnnestunud ja poleks rasedust tekkinudki. Ja sul polnudki palavikku, iga suvaline viirus last ei mõjuta. Niiet suure tõenäosusega on kõik korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow, juba raseduse alguses sellised hirmud. Ürita heaga maha rahuneda, muidu tuleb see rasedus väga pikkja täis lõputuid hirme. Ei juhtunud mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna oma kauaoodatud 2 triipu, iga rõõmuga kaasneb muidugi kohe ka ärevus ja hirm:) Mul oli OV 7-8.09 ning 07.09 hommikul olin nii haige, pea valutas, kuuma-ja külmavärinad, selline tunne nagu gripp oleks olnud, aga palavikku polnud, õnneks ühtegi rohtu ei võtnud ja tiksusin nii 2 päeva ringi.

Jagage kogemust, kes haiged olnud nii varases staadiumis, kas lapsega ikka kõik korras olnud? Öeldakse, et juba väga varases staadiumis põetud haigused/rohud vms võib mõjutada loote arengut.

Sama, oleme triipe püüdnud juba kevadest saadik, alkoholi juba teist aastat tilkagi joonid, foolhapet sisse krõbistanud ja mingi hetk tuli jube veini isu. Päevad olid ära ja Ov aega ja no nii ta läks – sai veinikest rüübatud. Igatahes OV ajal oli mul kohutav peavalu, kuna tööle ei suutnud minna, siis võtsin Paracetamoli, lamasin kokku 2 päeva voodis, öökisin lisaks. Ja siis klôpsti – korras, nohu- köha vms polnud, aga oli OV aeg. Eile tegin testi, rase.
Näis, olen sama mures, mis see oli ja miks oli. Teistel peres polnud midagi viga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 17:35; 02.01 01:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka olin esimese raseduse algul jube haige ja ma ei teadnud, et olen rase. Toppisin end palavikualandajaid täis ja vaevlesin paar nädalat tablettide toel. Lapsega oli ikka kõik korras. Arst lohutas, et käsimüügiravimid ei mõju nii hullusti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine raseduse väga alguses haige:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.