Esileht Lapse ootamine Rasedusega arvele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasedusega arvele

Postitas:
Kägu

Kas on vahet, kas võtan arvele end 6nädalal või alles 9nädalal?

Täna ivf arst kinnitas ära, et rasedus kn ja ütles, et pane ämmaka juurde aeg, et end arvele võtta.  Kas peaksin seda tegema kohe järgmisel nädalal või kui täna sain südametöö kinnituse võin rahus ka 9nda nädalani oodata?

Oleneb sellest midagi?

Tänades

Esmarase

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta aja saamiseks ikka kohe. Ei pruugi ju olla lähiajal vaba aega. Küll ämmaemand ise viimase tsükli alguspäeva järgi pakub sobivasse nädalasse aja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see ei tähenda et kui nüüd helistad siis homme juba pead minema ..

Ja kui hiljem helistad ja aeg ei saa nagu ise tahad siis paanika majas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütled ära, mitmes nädal praegu on, et IVF ja küll arst ise aja paneb siis kui sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid ju nüüd aja panna näiteks 7. või 8. nädalaks. Mul juhtus eelmise rasedusega, et kui 9. nädalal ämmaemanda juures käisin ja ta Oscari uuringu aega hakkas vaatama, siis polnudki nagu midagi võtta. Napilt mahtusin ikka õigesse aega. Seda uutingut tehakse ainult teatud nädalatel. Oli suvine aeg ja puhkused jne. Aga ikkagi. Mõtlesin veel, et miks ta kohe esimesel kohtumisel u 7. nädalal uurimgu aega ei pannud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks nii varakult kipuvad rasedused ju peetuma ja katkema. Ei taheta liigselt tühje auke tööpäeva tekitada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin tegelikult selle pärast, et mul on kindel ämmakas, kelle juurde tahan minna. Aga tema juurde saan alles minna 9ndal nädalal, talle polnud varasemat aega. Loomulikult panin selle aja kirja ka.

Küsisin rohkem seda, et kas sellest on midagi, et nii hilja lähen, kas peaks mingi teise ämmaka juures 7-8ndlala ka käima? 🙂 on liiga hilja minna esimsele 9ndal nädalal?

 

Küsija

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin tegelikult selle pärast, et mul on kindel ämmakas, kelle juurde tahan minna. Aga tema juurde saan alles minna 9ndal nädalal, talle polnud varasemat aega. Loomulikult panin selle aja kirja ka.

Küsisin rohkem seda, et kas sellest on midagi, et nii hilja lähen, kas peaks mingi teise ämmaka juures 7-8ndlala ka käima? ???? on liiga hilja minna esimsele 9ndal nädalal?

Küsija

Ma IVF vaatekohast ei oska öelda, aga tava rasedusega mitte. Kui rasedus kulgeb ilusti ja normaalselt siis varasemalt ei olegi miskit arstil nagunii teha. IVF on vist eraldi riskirasedad? Kui rasedust tihedamini jälgima ei pea ja rasedust toetavaid rohte juurde ei pea võtma siis ei tohiks vahet olla. Panid vaba aja internetis? Võimalik, et telefoni teel kui olukorda selgitad pakutakse ka varasemat aega.

Kuid ilmselt nagu eespool öeldud, et võib oscarile aja saamisega probleem tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub kuskohas sa toimetad. Pelgus on Oscari UH aegasid nii vähe saada, et parem käia kellegi suvalise ämmaka juures ära. Pärast saad vahetada selle vastu kelle juurde soovid minna.

Mina panin ÄE aja sama päev kui arst raseduse tuvastas. Ta ka ise ütles, et kindlasti üritaks kiirelt aja panna. Ja käisingi juba järgmine päev kohe ÄE juures. Kuna UH just tehtud, siis ta ise midagi ei torkinud, vaid võttis arvele ja pani Oscari aja jne jne. Kuna mul soovitus, et arst jälgiks, siis seda ma isegi ei saanud esialgu. Lihtsalt polegi ühtegi aega. Õnneks muutub see mul olulisemaks kui beebi juba veidi suurem ja tal ruumi vähem – mul konuseeritud emakakael ja õmblusi peale ei saa panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusega arvele