Esileht Lapse ootamine Rasedusega mitte juurde võtmine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Rasedusega mitte juurde võtmine

Postitas:

Kui paljudel on õnnestunud rasedusega kas üldse mitte juurde võtta või kuni +5kg?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 11:25; 09.12 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul.

Olin raseduse alguses ülekaalus, toitumist ei jälginud, aga liikusin iga päev iga ilmaga ca 10 km.

Juurde ei tulnud isegi poolt kg, laps sündis 39ndal nädalal 3860 gr.

 

Praegu teine rasedus, 25 nädalat, juurde pole võtnud veel. Samuti liigun iga ilmaga, aga iga päev erineva kilometraaži.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, kui sa oled väga ülekaaluline, siis on see võimalik ja isegi mõistlik, muul juhul aga pole see tervislik, kuigi üksikutel on eri põhjustel juhtunud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul. Juhtus nii, et kaotasin raseduse alguses 8kg. Mul oli meeletu iiveldus ja ma ei söönud üldse peaaegu. Kaotasin iga päev kaalu. Avastati kilpnäärme ületalitus, mis sai tabletidega korda ja välja ravitud ja siis algas kaalu tõus. Aga kuna kadu oli nii suur, siis olin ma terve rasedus peenike, kuigi sõin mis tahtsin. Aga toitusin siiski mõistlikult ja normaalselt. Enne rasedust olin 62-63, raseduse kaalu miinimum oli 56kg ja sünnitama minnes 73. Nädal peale sünnitust 63.

Aga siis algas teine lugu- kräppi söömine rp ja kurnatuse tõttu ja võtsin juurde. 3a hiljem olen ikka 64.

Kuidas siis kuni +5kg, kui võtsid ju 10-11 kg algkaalule juurde?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ülekaakuline rasedaks jäädes, praegu ka veel. Kaalusin 89 kg.  Üsna alguses diagoositi rasedusdiabeet, nii et tõmbasin ikka hoolega toitumist koomale ja korralikumaks. Sünnitama minnes 95 kg. Haiglast lahkudes kaalusin 86 kg ja nädal hiljem 76 kg. Oli väga stressirohke algus. Nüüd 10 kuud hiljem kaalun 72 kg. Ideaalkaal oleks 61, aga kõige paremini tunnen end 64-65 kanti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul. Juhtus nii, et kaotasin raseduse alguses 8kg. Mul oli meeletu iiveldus ja ma ei söönud üldse peaaegu. Kaotasin iga päev kaalu. Avastati kilpnäärme ületalitus, mis sai tabletidega korda ja välja ravitud ja siis algas kaalu tõus. Aga kuna kadu oli nii suur, siis olin ma terve rasedus peenike, kuigi sõin mis tahtsin. Aga toitusin siiski mõistlikult ja normaalselt. Enne rasedust olin 62-63, raseduse kaalu miinimum oli 56kg ja sünnitama minnes 73. Nädal peale sünnitust 63.

Aga siis algas teine lugu- kräppi söömine rp ja kurnatuse tõttu ja võtsin juurde. 3a hiljem olen ikka 64.

Kuidas siis kuni +5kg, kui võtsid ju 10-11 kg algkaalule juurde?

aa, ma sain küsimusest valesti aru 😀 oh, ma kana 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul. Juhtus nii, et kaotasin raseduse alguses 8kg. Mul oli meeletu iiveldus ja ma ei söönud üldse peaaegu. Kaotasin iga päev kaalu. Avastati kilpnäärme ületalitus, mis sai tabletidega korda ja välja ravitud ja siis algas kaalu tõus. Aga kuna kadu oli nii suur, siis olin ma terve rasedus peenike, kuigi sõin mis tahtsin. Aga toitusin siiski mõistlikult ja normaalselt. Enne rasedust olin 62-63, raseduse kaalu miinimum oli 56kg ja sünnitama minnes 73. Nädal peale sünnitust 63.

Aga siis algas teine lugu- kräppi söömine rp ja kurnatuse tõttu ja võtsin juurde. 3a hiljem olen ikka 64.

No tehniliselt sa siiski võtsid juurde raseduse ajal 17 kg ja seda isegi mitte raseduse algusest arvates 😀 Sest kui sa nt esimesed 3 kuud kaotasid kaalu, siis ülejäänud 7 kuuga tuli ju 17 kg.

Aga muidu on nii, et väga vähe võetaksegi juurde kas siis, kui ongi terve raseduse kestev okseralli. Või on ema juba raseduse alguses ülekaaluline ja kui siis raseduse ajal ei hakka tavapärasest rohkem sööma ja veab, siis alguses kaal lihtsalt püsib, keha nö kasutab olemasolevaid varusid.

Aga sa ei saa muuta oma organismi toimimist, kui loodad nüüd kõvasti söömist piirates mitte juurde võtta. Lihtsalt jälgi, et sa ei õgiks ja sööksid tervislikult ja mõistlikke koguseid. Minul on kahe varasema rasedusega tulnud 17 ja 18 kg – kuigi esimesega sõin päris julgelt ja teisega sõin täitsa normaalselt ja väikelapse nähes ei saanud niisama nagunii näksida midagi 😀 Kogu menüü oli 1,5aastase järgi sätitud 😀 . Ka praegu on nii, et olen poolel teel ja juurde on tulnud 1 kg kuus ehk 4-5 kg 20 nädalaga, kuigi ma söön vist veel vähem kui enne rasedust – kõht saab ruttu täis ja ei mahugi sisse (vahetult enne kusjuures olin dieedil nagunii) 😀 Mis ma siis järeldan – ilmselt minu kehale ongi see 17-18 kg normaalne juurde tulla, kui sõltumata toitumisest on alati sama kaalutempo (mul varasematest ka iganädalased võrdlusandmed alles ja tõesti samas rütmis liigun, esimesel poolel 1 kg kuus, teisel poolele hakkab vaikselt 2 kg tulema)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin juurde 4 kg. Olin 2 kuud enne rasedust alustanud kõva trenni ja toitumise jälgimisega. Raseduse tekkides lõpetasin trenni ja hakkasin iga päev kõndima 10 km. Õhtuti peale 19 ei sõõnud, kuna muidu oli öösel vastik raske olla. Olin enne rasedust ülekaalus, kaalusin 75 kg, lõpus 79, peale sünnitust 67 ja nüüd 63 ( sünnitusest möödas 2 kuud). Jätkan toitumise jälgimist ja kõndimist

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

‘Tänu’ rasedusdiabeedile alates 12 nädalast ei saanud eriti midagi süüa. Päris hull oli – kõht oli tühi, kaal oli aina sama (alustasin 55 kilosena), arst õiendas et miks ma juurde ei võta. Aga kuidas ma võtan juurde, kui suur osa rasvast ja süsivestikust keelatud on!

Lõpuks pandi mind insuliini peale ja sain natuke rohkem süüa ja raseduse lõpuks olin 61kg, mõni kuu pärast sünnitust 50.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin juurde esimesega 6 ja teisega 5 kg, olin enne rasedusi normaalkaalus, aga mitte peenike. Lapsed tulid 40. ja 41. nädalal ja olid nelja kilo kanti. Ega täpselt ei teagi, miks nii, sest pigem sõin igapäevaselt jama ja eriti ei liikunud ka, oli väga raske olla ja ei jaksanud lihtsalt. Ma pigem ei ole seda tüüpi muidu, et söö mida tahad jne, ainult rasedana vist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin 6kg juurde – tegelikult rohkem, sest peale sünnitust oli kaal väiksem kui enne rasedaks jäämist. Kaal suurenes loote kasvu, lootevee, platsenta jms tõttu. Aga minu kehakaal vähenes.

Mul oli raseduse ajal meeletult paha olla. Kogu aeg oksendasin, süüa ei saanud midagi. Käisin haiglas, pandi tilguti. Kirjutati isegi iiveldusvastased tabletid (sest 20.nädala kaaluiive oli -2kg). Viimastel kuudel jälle oksendasin. 3 päeva enne sünnitust olin jälle haiglas – tehti süsti, pandi tilguti – ei midagi. Ma ei suutnud enam midagi süüa-juua, öökisin sappi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, kui sa oled väga ülekaaluline, siis on see võimalik ja isegi mõistlik, muul juhul aga pole see tervislik, kuigi üksikutel on eri põhjustel juhtunud.

Kuule, mida sa ronid alati kõikidesse teemadesse oma TA-TA-TA-dega? Mine õpi vahepeal korralikult kirjutama!

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 11:25; 09.12 11:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul täna 40+5 ja juurde võtnud 4kg. Olin samuti enne rasedaks jäämist ülekaalus, toitumist ei ole eriliselt jälginud. Vastupidi, just meeletu magusaisu on algusest peale olnud ja mõnuga endale magusat näost sisse ka ajanud. Kõik näidud koguaeg korras olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin esimesega juurde 4 kg, teisega 5 kg. KMI 22,1 enne rasedust. Oksendanud ei ole kordagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, kui sa oled väga ülekaaluline, siis on see võimalik ja isegi mõistlik, muul juhul aga pole see tervislik, kuigi üksikutel on eri põhjustel juhtunud.

Kuule, mida sa ronid alati kõikidesse teemadesse oma TA-TA-TA-dega? Mine õpi vahepeal korralikult kirjutama!

😀 Oh kui kuri!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine Rasedusega mitte juurde võtmine