Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduseplaneerimine,kui esimene laps aasta ja 10-kuune

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Raseduseplaneerimine,kui esimene laps aasta ja 10-kuune

Postitas:

On siin veel neid,kes on planeerinud uut rasedust,kui pisem on vanuselt 1.a 10-kuune?

Kas olite selleks ajaks raseduskilodest lahti saanud?
Millal hakkasite vitamiine tarbima?
Kui kiirelt uus rasedus õnnestus?

Ise oleksin kohe valmis- päevad on taastunud koheselt peale sünnitust.
Raseduskilodest vabanenud pole.
Ent soovin oodata seni kuni esimene laps suurem,kõnnib ja räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin rasedaks kui esimene laps oli 1 aastane.
Kindlasti on see raske ja ka 3,4 aastase kõrvalt võib seeraske olla sest igal vanusel omad mured.
Vitamiine võtsin 1 kuu enne planeeritavat rasedust ning rasedaks jäin esimese korraga.
Raseduskilod jäid koheselt sünnitusmajjA.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli laps 11-kuune kui rasedaks jäin uuesti. Päevad olid korra olnud, aga tsükkel oli ebaregulaarne. Rasedaks jäin kohe esimesel korral. Foolhapet hakkasin võtma nädal enne testi tegemist, sest tundsin kõhus kogu aeg päevadelaadseid valusid, aga päevi ei alanud. Rasedusega võtsin juurde 3-4 kilo ja haiglasse jäi u 8, seega sellega pole probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on praegu 1a ja 10 kuud. Imetan ka alles. Proovima hakkasime novembris ja kohe esimese katsega õnnestus. Kahjuks rasedus peetus. Oleme nüüd kaks kuud uuesti triipe püüdnud ja loodan väga, et sel korral õnnestub 🙂
Raseduskilod kadusid umbes 2 nädalaga.
Foolhapet hakkasin tarbima detsembris. Teisi vitamiine ei tarbi.

Madli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin rasedaks, kui esimene oli 6kuune. Kusjuures teine laps oli täiesti planeeritud, kuna esimene rasedus võttis aega üle aasta, siis mõtlesin, et hakkame varem proovima, et nagunii võtab aega. Aga läks sedasi, et mees tuli Soomest koju, ütlesin talle, et tead mul täna õige aeg ja nii ta tuligi esimesel proovimiskorral. Laste vanusevahe ca 1a ja 3 kuud. Selleks ajaks olid mul olnud 1-2 päevad. Vitamiine ei tarbinud, aga ei ole seda teinud ka esimese raseduse jooksul, va foolhape. Ja minu rõõmuks hakkas mu esimene laps 11 kuu vanuselt käima, lõpetas ka selleks ajaks igasugused pudelid ära ja öised söömised. Teine laps ei tahtnud üldse ei lutti ega lutipudelit, selle võrra oligi lihtsam. Mainin ära, et minu mees oli sel ajal Soomes, on ka hetkel Soomes, käis kodus ainult nv. Sain hakkama- ei olnud lihtne, vahel oli väga raske unesid planeerida, sest kahjuks need kuidagi ei klappinud. Nüüd mul kodus 2 tüdrukut, vanuses 6 ja varsti kohe 5. Praegu elu täitsa lill:) Valmistamas oleme ka 3ndat:)

PÄikest,

Kadiaa

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei plaaninud, aga kuna esimene rasedus võttis kaua aega(ivf), siis arvasime, et ega ilma arstide abita nagunii ei jää. Võtsin spiraali (mis sünnitusjärgses kontrollis pandi, keiser oli ja varem nagunii rasestuda ei tohtinud) välja 1a pärast sünnitust, et mis ta ikka ees on, nagunii rasedaks ei jää, rase olin 2 kuud hiljem. Laste vanusevahe on 2a1k.
Normkaalus olin 4 kuud pärast 1. sünnitust, lihtsalt polnud aega süüa, kuigi juurde võtsin 20 kilo rasedusega. Imetasin 6 kuud ja rasestumise ajaks olid päevad vist 1x käinud.
Vitamiine tarbisin kaootiliselt multivitamiine.
Esimene laps sündis keisriga, teine ise 2a 1k hiljem, teist last imetasin 1a3k, ühtegi magamata ööd mul teise lapsega polnud! Magas kaisus, läbi poolune sõi, iga vääksu peale sai tissi suhu jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus üleval pool olevale kommenteerijale. Nii kurb lugeda. Meil laps oli aastane jäin ka esimese korraga ja samamoodi peetus. Hoidsime väikse vahe ja nüüd proovime uuesti, ehk läheb õnneks seekord. Edu ka teile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foolhapet peaks hakkama võtma umbes kolm kuud enne oodatavat rasestumist, sest nii kaua võtab aega, et foolhappe tase sinu kehas tõuseks. Foolhapet on vaja beebi närvisüsteemi arenguks ja see omakorda arenebki just esimeste raseduskuude jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raseduseplaneerimine,kui esimene laps aasta ja 10-kuune

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.