Esileht Ilu ja tervis Rasedusjärgsed kilod

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Rasedusjärgsed kilod

Postitas:

Kuidas olete teie kõige paremini kaalust alla saanud ? Olen täiesti kimpus omadega sünnitusest möödas praktiliselt 10kuud ja üleliigset kaalu on kuskil 10 kilo :S Niiet , andke nõu või mõtteid .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:45; 08.05 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin! 10 lisakilo istub juba eelmisest lapsest peal ( laste vanusevahe 2.4 aastat ) 20 kg läks ysna ruttu maha, kuid 10kg oli siis yle ja on ka nyyd. Tellisin koju trenazööri ja ostsin tselluliidi kreemi 🙂
Elame näeme 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina käin 3 korda nädalas trennis ja tegutsen kaaluabi.ee järgi. Kõik toimib ja nüüd viimased 10 kg hakkasid ka liikuma, 20 läks libedalt 🙂 Korraks jäi kaal trenni tõttu seisma, niiet võtsin ühe trnnipäeva nädalas vähemaks ja hakkasin toitumist jälgima.Laps saab varsti 4 kuuseks ja on rinnalaps.

0
0
Please wait...
Postitas:

Lõpetasin piima joomise ja magusa söömise. Joon palju palju vett ja söön odavaid juurvilju. Seedimine on palju kiirem kui enne rasedust. Olen saavutanud raseduseelsest kaalust -5kg.
Vankriga jalutamine on parim treening 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Noh, reaalsus on see, et need kilod, mis mõne kuuga peale sünnitust ära ei lähe, on raseduse ajal \”puusadele\” söödud pekk, mitte raseduskilod. Imetamise ajal mõnel lähevad väga kergesti maha, teisel jälle kaal seisab, aga maha saab nad samamoodi nagu täiesti tavalise ülekaalu, sest muud see pole. Eelkõige ikka söömise korrigeerimisega ja teiseks siis igapäevase füüsilise aktiivsusega.
Jah, kui on ebatervislik komme toidu kõrvale ja januks juua mahla, piima, limonaadi vms, siis see annab jah kõvasti suhkrut ja kaalu, tuleks juua vett.

0
0
Please wait...
Postitas:

Just, minul ka laps juba üle 11 kuu ja hakkasin tõsiselt asja üle järele mõtlema. Sest ma oletasin ka nagu \”9 kuud kogud ja 9 kuud kaotad\” – minu puhul ei toiminud. Nüüd siis phmt ka toimin Kaaluabi järgi. Mul on kindel menüü mida iga päev järgida + igapäevane liigutamise kava. Et ikkagi sööma pean täisteratooteid, värskeid salateid, jooma palju vett ning lisaks lapsega kärutamisele teen ka kepikõndi ja väike lihastreening lõppu. Sain sellega raseduseelse kaalu kätte nüüd (2,5-3 nädalaga), aga siit tahaks ikkagi veel -8 kg vähemalt.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ei teinud midagi erilist. Esimesel 6 kuul pärast sünnitust kaal seisis, ei tõusnud ega langenud, siis kadus ühe kuuga iseenesest 4 kg ja edasi on vähehaaval veel langenud. Laps 11-kuune, imetan. Liigun temaga palju väljas, söön nagu isu on. Praegu olen kergem kui enne rasedust. Rohkem ei tahakski, et kaal langeks.

0
0
Please wait...
Postitas:

Võtsin juurde 20 kg. 6 kg läksid rasedusega, esimesel kuul ka 6kg ja siis jäi kaal seisma, kuigi imetan. Loobusin magusa söömisest ja hakkasin rohkem käruga väljas käima. Nüüd olen 4 kuuga 12 kg alla võtnud.
Ühesõnaga minu puhul ainult imetamisest ei piisanud, et kaal langeks, pean ikka vaatama mida söön. Katsu lihtsalt rohkem värsket süüa, suvi ju ka tulemas ning beebiga võimelda. Palju on harjutusi, mida lapsega teha, mis aga just emale kasulikud on, lapsele jällegi huvitavad 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina kaalun vähem nüüd, kui enne rasedust… kuid minu *nipp* on ööd ja päevad karjuva põnniga ringi trampida – mul varsti vist parketis augud. Kui saaksin valida, võtaksin juurde mõned lisakilod ja vahetaks uneaja vastu. Brr, just kui hakkas paistma, et gaasimured hakkavad leevenema …tundub, et hambad hakkavad nüüd ennast ilmutama. Kella kahe ajal öösel paar tundi jalutamist teeb imesid. 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

Kusjuures paljudel inimestel ei lase just magamatus kaalu kaotada. Kui korralikult magada, siis kaal ka langeb (koos muude abinõudega).

0
0
Please wait...
Postitas:

Vankriga jalutan 3korda päevas , aga jah peab selle magusa siis maha jätma esialgu . Suur aitäh heade mõtete eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:45; 08.05 13:26;

mind aitas tap.nutridata.ee (ja toitumine.ee)
Alguses panin lihtsalt kirja, mida söön, siis viisin menüü optimaalsesse tasakaalu (valgud/rasvad/süsivesikud sh kiudained) ja vähendasin kalorsust.
10 kg 3 kuuga maas nigu naksti, nüüd on ca 3 kuud juba püsinud ka see kaal.
loodan, et suudangi säilitada, toitumisharjumused on muutunud küll.

0
0
Please wait...
Postitas:

Appi! Kus kohast te võtate selle aja, et trenni minna ja toitumist arvutada jne.?Kas mehed tõesti nii palju toetavad? Mul tunne,et ma 24/7 laste päralt ja kui mees kodus käib, tahab ka tähelepanu saada,kuigi tegeleb siis ka lastega, aga ainult ühega neist korraga, nii et vaba aega ikka enda jaoks ei saa. Sai sellegi poolest kaalulangetamine plaani võetud. Kasutan universaalset taktikat – vähem süüa ja rohkem liikuda. 1,5 kuuga põletatud 2 kilo. Suur roll kaalulangetamisel on siiski ka mõtteviisi muutmisel!

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina ka hädas, laps aastane,aga ikka veel rasedusest alles nii 5 kg ning veel 5 kg varasemast. Minul ei aidanud ei imetamine ega jalutamine. Ma nii 2 kuud kandsin ka sammulugejat,et ma oleks kindel,et teen vähemalt 10 000-12 000 sammu päevas. Ja mitte kui midagi. No lootsin,et pärast imetamise lõppu ehk hakkab liikuma,aga ei. Nüüd siis võtsin end käsile ja hakkasin 3 korda nädalas trennis käima. Kuna elan eramajas,siis ei viitsi iga päev ka jalutada, laps akna alla magama. Trennis käies on vähemalt kindel,et liigutan ennast. Teen nädalas 2 aeroobset trenni ja ühe jõu. Ostsin kuukaardi,et ei oleks viilimisvõimalust. Ja tundub,et nüüd ehk vaikselt hakkab liikuma. Suur pluss oli juba seegi,et kui nüüd nv oli 2 pidu grilli ja veiniga, ei tulnud midagi juurde. Nii et siiski (kahjuks) aitab vaid liikumine, vee joomine ja magusast loobumine.

0
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu ja tervis Rasedusjärgsed kilod

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.