Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rasedustest

Postitas:

Proovin siin õnne 🙂
Mure selles, et tegin testi, kui päevad ei alanud ja sain õhõrna triibu. 4 päeva hiljem kordasin sama firma testida (after 10) ja san veel olematuma triibu. Arstile sain aja esmaspäevaks. Proovisin otsida vanu teemasi aga ei leidnud ühtegi sellist. Praeguseks peaks ju triip justkui tugev olema…või on midagi valesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli rasedust 6n, tegin kõige kallima testi ja test oli negatiivne, kahe nädala pärast tegin uue, mingi odava ja oli positiivne ja isegi seda testi kordasin kui olin 10n rase, ning siis tuli tugevam triip juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähendas selline olukord kahjuks raseduse katkemist. Ei taha pessimistlik olla, aga kui sama firma testi triip läheb heledamaks…
Iseasi, kas testitud samadel tingimustel – st kellaaeg, vedeliku tarbimine enne. Samas on 4 päeva piisav aeg, et triip üsna tumedaks läheks.
Minul oli see 4+ midagi raseduse juures. Nutsin korra, sest maitea… tundus, et peaks olema kurb, aga minu jaoks tegelikult ei olnudki see nii väikesena õige rasedus. Ameeriklased ütlevad selle kohta veel keemiline rasedus, keha toodab hormoone nagu raseduse puhul, kuid tegelikult midagi arenema ei hakka. Päevad tulid siis umbes nädal hiljem, veritsus tavaline, kõik nagu alati. Ja järgmise tsükliga jäin uuesti rasedaks – tugeva triibuga 🙂
Ega muud polegi sul teha, kui oodata. Võid veel minna veretesti tegema, kui hcg on veres olemas, võid 2 päeva pärast veretesti korrata, et näha, kas tõuseb. Muud polegi soovitada.
Loodan siiski parimat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll triip õrnemaks ei läinud, aga 4 päeva pärast esimest testimist tegin teise ja triip oli täpselt sama nõrk-olematu, kui esimesel testil. Rase olin ja olen, nüüd 3. trimester.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki see on after 10 testide eripära, tegin veebruaris sama testi ja näitas ka õhkõrna triipu, samas järgmine päev tegin mingi suvalise firma testi ja sain korraliku triibu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.