Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Rasedustest

Postitas:

Kuna mul teste oli koju varutud, siis tegin täna hommikusest uriinist kahe erineva firma testid. Ribakas on one step ja teine benu oma.
Mõlemad varajased ja peaks tulemust näitama juba enne päevi.

Miks on nii, et samast uriinist üks näitab heledamat triipu ja teine tugevamat?

Mainin veel ära, et eelmisel reedel tegin päevasest uriinist benu oma ja triip oli ilusti näha, kuigi märgatavalt heledam,kui täna. Esmaspäeval tegin one stepi ribatesti ja triip oli sama hele nagu pildil olev test. Kas tõesti need one stepi omad ongi kuidagi kehvemad testid?

Tänaseks peaks rasedust olema 5+6

https://www.upload.ee/files/12177997/20200821_141351.jpg.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 14:25; 21.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onestep ongi mingi jura. Mul oli hcg 2000 ja onestep näitas ikka õrna triipu. Samas apotheka test näitas 41 näidu juures ka tugevamat triipu. Kui hcg oli 67000, siis one stepi test triip oli ikka õrnem, kui kontrolltriip

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onestep ongi mingi jura. Mul oli hcg 2000 ja onestep näitas ikka õrna triipu. Samas apotheka test näitas 41 näidu juures ka tugevamat triipu. Kui hcg oli 67000, siis one stepi test triip oli ikka õrnem, kui kontrolltriip

Aitäh, Suutsid mu praegu maha rahustada 🙂
Mul eelmise aasta detsembris oli peetumine ja mäletan, et siis ka triip tugevamaks ei läinud. Tol korral mõne teise firma teste ei teinud.

Hetkel küll kartus hinges, aga sellest tuleb üle saada. Arsti aeg ka alles septembri keakpaigas. Oodata nii kaua.
Olen isegi õnnelik, et mul pea 2 nädalat juba iiveldanud ja rinnad valutanud. Paljude arvamuse kohaselt peaks kõik siis hästi olema. Ainult varjata teiste eest veidi raske.
Ootaja aeg on pikk ???? üritan mitte üle mõelda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 14:25; 21.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )