Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasedustest

Postitas:

Mida arvata sellisest testist? Tegemist Formula vitale pulktestiga. Pilt tehtud 2min möödudes.

https://www.upload.ee/files/13288754/F8792C31-55A7-4C96-B8D4-D590E8F0EE2C.jpeg.html

Parimat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 12:23; 05.07 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata sellisest testist? Tegemist Formula vitale pulktestiga. Pilt tehtud 2min möödudes.

https://www.upload.ee/files/13288754/F8792C31-55A7-4C96-B8D4-D590E8F0EE2C.jpeg.html

Parimat ????

Kahjuks ma triipu ei näe, isei FV testiga “näinud” triipu aga need pole kunagi ostunud tõeseks 🙁

Millal testisid? Mitu DPO?

Loodan, et Sul on teisiti!

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida arvata sellisest testist? Tegemist Formula vitale pulktestiga. Pilt tehtud 2min möödudes.

https://www.upload.ee/files/13288754/F8792C31-55A7-4C96-B8D4-D590E8F0EE2C.jpeg.html

Parimat ????

Kahjuks ma triipu ei näe, isei FV testiga “näinud” triipu aga need pole kunagi ostunud tõeseks ????

Millal testisid? Mitu DPO?

Loodan, et Sul on teisiti!

A.

Ma kardan, et see pole tõeline triip. Olen varemgi neid teste teinud ja on ka kumav triip olnud, aga täna tundus see triip rohkem silmaga nähtav. Olen jâlginud ov testidega ov, kuid pole siiani kordagi positiivset saanud. Siiski saan aru voolusest kui toimub ov ja nii ka praegu, voolus on läbipaistev ja kleepuv. Vahekorras oleme olnud ka sellise vooluse ajal, kuid siiani tulutult. Praegu juba selline voolus mitmendat päeva. Ei teagi mida arvata..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 12:23; 05.07 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei näe siin ka midagi muud, kui ühte triipu vaid. Väga lihtne on seda teist kummitustriipu ise näha, kui väga rasedust ootad. Endal siin sama seis hetkel, hommikul tegin ja mingi nurga alt nagu midagi paistaks, aga triibuks seda kindlasti lugeda ei saa. Isegi fotole ei jää näha.. 🙂

Minul peaks olema DPO 8. Tegin õhtupoole nüüd veel ühe testi, et saada veidi rahu selle kummitustriibu osas – õhtusel testil seda ei ole näha, aga hommikusel ikka kummitab sealt kusagilt 🙂 Eks ootan paar päeva ja teen uuesti, soovitan teemaalgatajale sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 11:20; 07.07 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti negatiivne test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nagu näeksin teist triipu. Endal oli ka esimene positiivne test sarnane. Fotole jääbki kehvemini kui silmale nähtavalt – seega, kui ise näed ja see ilmus 2 minutiga, siis võib lootust olla. Nüüd juba muidugi 2 päeva möödas – anna siis teada, kuidas Sul läks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain endale ka “kummitustriibu” eile ja tegin täna uuesti ning jälle, ainult mingi nurga alt võib seal triipu ette kujutada. Ennast ajab muidugi naerma ka, kuidas suures ootuses võib silmad peast välja punnitada, et midagi jumala eest näha oleks.

Kas testid võivad lihtsalt ka kuidagi kumada seda teist triipu kui himsasti testi uurida?

 

Teemaalgataja – anna teada, kas oled uue testi teinud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 11:20; 07.07 12:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )