Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasedustest

Postitas:

Tere, küsimus selles, et olen siin viimased päevad rasedusteste teinud.. kord nagu on triip ja samas ei ole ka.

Tegin testi ka täna hommikul, mis minu meelest täiesti negatiivne ja nüüd õhtul, millel mina näen triipu, tekkis õigel ajal, on küll hele, aga täiesti märgatav.

Tegu on hiinast tellitud testiga(aegunud ei ole ja kehtib 2023 aastani), kas usaldada seda või mitte? Ja kuidas mõista seda, et enamasti peaks positiivne pigem hommikul kui õhtul olema?

Pilt viimasest tehtud testist: https://www.upload.ee/image/13834839/272525105_237014108626619_3041822630763628600_n.jpeg

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, osta apteegist korralik test. Testi hommikul, mitte õhtul. Ja käi veretesti andmas kui rahu ei saa.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutasin ka neid Aliexpressi teste ja positiivset näitasid ainult siis kui päriselt ka rase olin 🙂

Mõlema lapsega olen positiivse testi õhtul saanud ja järgmisel hommikul uue testiga kontrollinud.

Ilus nähtav triip on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triipu on näha tõesti.
Eestis on samad ribakad müügil, küllap ikka toimib nii nagu peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka ikkagi selge triip 🙂 Ma teeks igaks juhuks ühe apteegist ostetud varajase testi ka

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovite rasedustesti korrata, soovitan Teil osta ribatesti apteegist. Testid ise on odavad ja maksavad umbes kaks eurot. Kuid nende testide peamine eelis on selles, et tulemus on 99% täpsusega. Testi võib teha mis tahes kellaaegadel, kuid kõige täpsema tulemuse annab hommikune uriin, kuna hCG-hormooni kontsentratsioon on tavaliselt kõige kõrgem esimeses hommikuses uriiniproovis. Samuti võite küsida perearstilt saatekirja vereanalüüsi võtmiseks. Raseduse vereanalüüs on protseduur, mis on vajalik olemasolevate patoloogiate avastamiseks. Samuti võimaldab see tuvastada raseduse olemasolu, kuna see tuvastab hormooni nimega “koorin gonadotropiin” (hCG) olemasolu naise veres. Pärast rasestumist hakkab hCG tase naise kehas tõusma ja iga kahe-kolme päeva järel selle kontsentratsioon peaaegu kahekordistub. Esimese analüüsi võib teha 6. päeval eeldatavast menstruatsiooni hilinemisest, kuid tulemus on täpsem 11. või 12. päeval.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )