Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest näitab alles pärast menstruatsiooni ärajäämist?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rasedustest näitab alles pärast menstruatsiooni ärajäämist?

Postitas:
Kägu

Tere! Kas siin on kedagi, kes on alustanud testimist 3-4p ENNE menstruatsiooni ärajäämist ja saanud negatiivse tulemuse ning positiivse tulemuse alles 2-3p PÄRAST menstruatsiooni ärajäämist? Päevadeni aega 2-3 päeva ning tänahommikune varajane test negatiivne. Mingeid tunnuseid ei ole, rinnad pole hellad ega midagi. Kas siis pigem lootust ei ole? :((

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina testisin vist 2-3p enne ja oli negatiivne (testisin just kuna enesetunne oli veider), peale seda testisin alles ca üle nädala hiljem, sest menes polnud hakanud (süüdistasin selles muidugi ka uut ravimit või vaktsiini, mis mõlemad alles paar nädalat enne seda sain) ning sain väga tugeva positiivse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad kindlasti teada saada, siis mine tee veretest ära. Synlabis test nimega HCG, kui ma ōigesti mäletan siis see oli kuskil 12 eurot.

Ma olen teinud seda testi enne päevi. Kui on negatiivne, siis tead et saad rahulikult eluga edasi minna ja järgmine kuu proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen täpselt samas olukorras. Täna on CD29 ja ühtegi märki ega tunnet pole, et punased peaksid iga hetk algama. Tsükkel on mul tavapäraselt 28-30 päeva. Täna on 11 dpo ja testid negatiivsed. Tavapäraselt 5-6 päeva enne punaste tulekut on korralikud PMS sümptomid, aga sel korral ei ole õrna tunnetki, et punased peaksid kohe algama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud vastajatele! Mul on tavapäraselt enne punaste algamist 2-3 eelnevalt juba määrima hakanud, aga seekord ei ole midagi, ka mitte päevade eelset kõhuvalu, mis tavaliselt juba nädal enne hakkavad vaikselt märku andma. Proovime esimest kuud ning liialt loota ei tahaks, aga südames ikka loodad 🙂 Mingeid tundemärke ei ole üldse olnud. Ainus, mida võiks seostada on see, et kõht on pidevalt tühi, kuid söögiisu on täielik 0, justkui mitte miski ei isuta. Paar päeva tagasi tiirutasin toidupoes tund aega ja ei leidnud mitte üht asja, mida süüa tahaks 😛

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud vastajatele! Mul on tavapäraselt enne punaste algamist 2-3 eelnevalt juba määrima hakanud, aga seekord ei ole midagi, ka mitte päevade eelset kõhuvalu, mis tavaliselt juba nädal enne hakkavad vaikselt märku andma. Proovime esimest kuud ning liialt loota ei tahaks, aga südames ikka loodad ???? Mingeid tundemärke ei ole üldse olnud. Ainus, mida võiks seostada on see, et kõht on pidevalt tühi, kuid söögiisu on täielik 0, justkui mitte miski ei isuta. Paar päeva tagasi tiirutasin toidupoes tund aega ja ei leidnud mitte üht asja, mida süüa tahaks ????

Aga kas said siis pos testi nüüdseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Kui tahad kindlasti teada saada, siis mine tee veretest ära. Synlabis test nimega HCG, kui ma ōigesti mäletan siis see oli kuskil 12 eurot.

Ma olen teinud seda testi enne päevi. Kui on negatiivne, siis tead et saad rahulikult eluga edasi minna ja järgmine kuu proovida.

-‐————</p>
Rumal jutt. Ma sain eelmise lapsega positiivse alles peale nn oodatavaid päevi (5 päeva peale päevade hiljaks jäämist). Ei ole see et kui ei saa enne päevi et siis ei ole rase.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siin mängib suuuuuurt rolli ka see, kui tundlikku rasedustesti kasutatakse. See, kes kasutab ülitundlikku (nt 5/10 mmol) testi, see saabki oluliselt varem oma olukorrast teada. See, kes kasutab n-ö tavalist 25-se tundlikkusega testi, saabki hiljem teada, kui HCG hormooni tase on veres juba kõrgem 🙂 HCG hormooni tase tõuseb 48-72h jooksul kahekordselt. Kui raseduse varajases staadiumis on näit näiteks 6, kolme päeva pärast 12. Tundlikumad testid püüavad selle juba kinni, aga 25-ne veel mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle raseduse ajal sain testile triibu 2 päeva enne oodatavaid päevi.

Ma olen 4-nda lapse ootel ja tean väga häati mis ja kuidas.

Aga enne päevi oli jumala puhas leht. Kasutasin kõige varajasemaid teste. Niiet ei ole küll nii nagu sa väidad(et kui kasutatakse 25ml/u teste) .

Milleks öelda inimesele et kui enne päevi ei saa triipe siis võib rahulikult edasi elada? Isegi arstid ütlevad et oodata võiks päevadeni ära ja testida peale oodatavaid päevi(nii 2 päeva hiljem) alles. Mitte ennem. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud vastajatele! Mul on tavapäraselt enne punaste algamist 2-3 eelnevalt juba määrima hakanud, aga seekord ei ole midagi, ka mitte päevade eelset kõhuvalu, mis tavaliselt juba nädal enne hakkavad vaikselt märku andma. Proovime esimest kuud ning liialt loota ei tahaks, aga südames ikka loodad ???? Mingeid tundemärke ei ole üldse olnud. Ainus, mida võiks seostada on see, et kõht on pidevalt tühi, kuid söögiisu on täielik 0, justkui mitte miski ei isuta. Paar päeva tagasi tiirutasin toidupoes tund aega ja ei leidnud mitte üht asja, mida süüa tahaks ????

Aga kas said siis pos testi nüüdseks?

Kahjuks mitte. Päevad siiski algasid. Väga huvitav kuu oli, tavapäraseid päevade eelseid tundmusi ja vaevusi polnud ning ei oleks arvanud, et päevad hakkavad. Nüüd uus tsükkel ning katse kaks 🙂 Täna CD7.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle raseduse ajal sain testile triibu 2 päeva enne oodatavaid päevi.

Ma olen 4-nda lapse ootel ja tean väga häati mis ja kuidas.

Aga enne päevi oli jumala puhas leht. Kasutasin kõige varajasemaid teste. Niiet ei ole küll nii nagu sa väidad(et kui kasutatakse 25ml/u teste) .

Milleks öelda inimesele et kui enne päevi ei saa triipe siis võib rahulikult edasi elada? Isegi arstid ütlevad et oodata võiks päevadeni ära ja testida peale oodatavaid päevi(nii 2 päeva hiljem) alles. Mitte ennem. ????

Ta rääkis alguses veretestist ju, pole vaja lahmata niisama ja loe korralikult enne kui välja hingad ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest näitab alles pärast menstruatsiooni ärajäämist?