Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest positiivne aga päevad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasedustest positiivne aga päevad

Postitas:

Tere! 20. Oktoober pidid hakkama päevad aga ei hakanud. 22 oktoober tegin rasedustesti, mis oli positiivne. 24 oktoober tegin igaks juhuks veel ühe testi ja oli samuti positiivne. Aga 26 oktoober hakkas määrima. Arstile helistasin 28 (sinna maani oli määrimine nõrgem). See järel algasid nagu tavapärased päevad. Kokku kestis veritsus 10 päeva. Katkemine? Homme saan arstile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 15:02; 05.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakkasid tavapärased päevad (võib-olla rohkema verega), siis ilmselt on varajane katkemine jah kahjuks. Kuigi võib olla ka suur veritsus rasedusega, aga see pigem harv nähtus.
Suured kallid sulle!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mingeid valusid ega midagi ei olnud ja kas rasedustest näitaks ka praegu rasedust, kui isegi oleks katkenud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 15:02; 05.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama mõni kuu tagasi. Päevad kestsid 9 päeva. Rasedustest muutus järjest heledamaks kuni täitsa negatiivseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi põhjus, miks olen rasedusteste teinud alati siis kui päevad on 7-10 päeva üle läinud. Mul on 3 planeeritud last ja korrapärane tsükkel. Seda, et päevad mõne päeva hiljaks jäävad on viimase 20 aasta jooksul juhtunud umbes 5-6 korda. Mulle meeldib mõte, et need on olnud tsükli kõikumised, mitte katkemised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest positiivne aga päevad