Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest tundlikkusega 10 miu/ml

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rasedustest tundlikkusega 10 miu/ml

Postitas:

Tere. Millal võiks teha rasedustesti, kui viimased päevad olid 16-20.10.2020 ja olin kaitsmata vahekorras 14.11.2020 ning tsükkel on ebaregulaarne (viimatised päevad olid mul esimesed viimase 2 aasta jooksul, nende vahepeal sain süste, millest viimase sain tänavu märtsis)… Enesetunde järgi võiks arvata, et minu sees võib kasvada pisike ime, kuid ei julge veel testi teha, sest kardan, et äkki teen liiga vara… Aitäh kõigile, kes võtavad vaevaks aidata… ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei julge veel testi teha, sest kardan, et äkki teen liiga vara

Ja mida see vara testi tegemine siis halba teeb? Võibolla on positiivne. Võibolla on negatiivne, sest on vara. Võibolla on negatiivne, sest ei olegi rase. Ükskõik, mis ta näitab, reaalsust (et kas sa oled rase või ei ole) ei mõjuta see mitte kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldusel, et ovulatsioon toimus 14 v 15.11 võiks pesastumine toimuda 6-10 päeva pärast. Seega enne järgmist nädalat pole testi küll mõtet teha. Mina isiklikult pole positiivset rasedustesti enne 14 päeva pärast ovulatsiooni saanud, kuid tean, et on inimesi, kes on saanud juba 9DPO.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldusel, et 14.11 oligi ov aeg ja ainuke võimalus rasestuda, siis praegu on sellest alles nädal, enne 10 päeva möödumist pole mingit mõtet raisata ära test, mis nagunii oleks negatiivne, isegi kui sellest tekkis rasedus.
On väga vähe tõeanäoline, et NII ebaregulaarse tsükliga (vahekorra aeg oleks juba järgmiste päevade tähtaeg tavalise tsükli korral ja ov ammu läbi) tekiks ühes vahekorrast kohe rasedus, aga eks pauk või tulla ka luuavarrest. Isegi kui sa loodad, siis esiteks, nii pikale venivad tsüklid on tihtipeale üldse anovulatoorsed ja teiseks on väga vähe tõenäoline üheainsa korraga täpselt ovulatsioonile pihta saada. Loota võid, aga liiga palju loota ei tasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustest tundlikkusega 10 miu/ml