Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: rasedustest

Postitas:

Plaanime elukaaslasega teist last. Täna hommikul tegin testi ja sain õrna triibu. Kas see tähendab rasedust või ei? Päevad on muidu hiljaks jäänud. Tegin ov teste ja aga kahte triipu ei saanud. OV Pakendil oli kirjas, et kui õrn triip siis test negatiivne. Kas sama ka rasedustestil? Kuigi kirjas pakendil ei ole. Ostsin juba teise firma testi ka igaksjuhuks, et homme hommikul teha. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:03; 17.01 15:15; 17.01 15:26; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimesel rasedustestil õrn triip ja mina olin rase.
Teise testin tegin igaks juhuks mõned päevad hiljem ja siis oli ka pisut tumedam teine triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlen seda, et esimese rasedusega tuli KOHE sama tume triip kui see kontrolltriip. Aga kui täna tegin siis kui see uriin jooksis seal siis nagu vaatasin et ei tulegi ja tuli kontrolltriip.ja kui oli korralikult lõppu välja jooksnud ja kuivama hakkas siis tuli õrn triip. see kõik toimus alla 5 min. Ei vaadanud pool tundi hiljem 😛 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:03; 17.01 15:15; 17.01 15:26; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sul päevad üle juba on? Kui kahtled, tee kindlasti uus test, aga kui jaksad, oota mõni päev, mitte ära kirusta kohe homme 🙂
Loodan, et ikka õige triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 päeva on üle. Ootan nii väga neid triipe kuid ei taha ennast rasedaks ka mõelda 😀 . Enne kasutasin tablette ja läheb alles teine tableti vaba kuu. Võibolla on tsükkel sassis jne. Olen elevil nagu väike laps 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:03; 17.01 15:15; 17.01 15:26; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 päeva on üle. Ootan nii väga neid triipe kuid ei taha ennast rasedaks ka mõelda 😀 . Enne kasutasin tablette ja läheb alles teine tableti vaba kuu. Võibolla on tsükkel sassis jne. Olen elevil nagu väike laps 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:03; 17.01 15:15; 17.01 15:26; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka rase siis ju,rasedustestil võib teine triip heledam olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triip on triip ja hele triip on ka triip! Ootad titte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee teine test ka ikka ära ja kui ootad titat siis palju palju õnne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole kolm testi näidanud, et olen rase. Käisin eile arstil ja verd andmas sain täna hommikul teada et olen rase, siis kui arst helistas ja ütles:)
EDU SULLE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.