Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustesti triip ei tumene

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasedustesti triip ei tumene

Postitas:

Tere

Sooviks küsida mida arvate, kui rasedustestil teine triip ei tumene? Nimelt oli mul siirdamine 10.06 ja siirdati 2 munarakku ja esimese testi tegin 17.06, mis oli selgelt positiivne, lihtsalt teine triip oli heledam. Olen testinud nüüd kolm päeva järjest ja triip on koguaeg sama heledusega. Ei lähe naga tumedamaks ja samas ka naga heledamaks. Testiks on Biocardi varajane plaattest.

Veretestile lähen esmaspäeval aga tundub, et sealt midagi head oodata ei ole. Minu võimalus rasedaks jääda on niigi pea olematu ja nüüd kui test positiivne siis tundub, et seegi võetakse käest ära. Erilisi tunnuseid nagu ei ole, peale selle, et rinnad on natuke hellamad.

Aitäh kes vastavad!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni kuni triip selgelt näha on, siis ehk kõik hästi ikka. Veretestid annavad palju selgema ülevaate, sinnamaani proovi rahulikult võtta ja loodame, et kõik läheb hästi. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See triibu tumedus sõltub igast konkreetsest testist ka, neis ei ole grammi pealt samapalju värvainet. Vaata ja võrdle kontrolltriipe – isegi need pole sama tumedad. Samuti pole su uriin alati sama kontsentratsiooniga – oleneb, mida söönud ja joonud oled, kaua pissimata jms.

mul on kolmas laps ja mul neid testipilte omajagu – enamasti ongi 2-3p sama tooni ja alles siis tumeneb. Kahju et siia jagada ei saa fotot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oodatavate päevade ära jäämist ei pruugigi sellist korralikku tumedat joont saada (või triibu tumenemist näha). Ma ka testisin ja muretsesin, sest minu triibukesed olid ikka väga õrnakesed. Esimesed vaevuaimatavad triibud sain 6 päeva peale siirdamist. Sellisteks  õrnakesteks nad veretestini jäidki. Samas veretestil (9 päeva peale 5d embrüote siirdamist) oli tubli näit – 160.
Püüa mitte muretseda ja küll veretest selgust toob. Loodan, et sul läheb hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse enne, kui vaja. Rasedustest ei ole tehtud selleks, et jälgida raseduse arengut. Triibu tugevus sõltub testist ja uriini kontsentratsioonist. See viimane ei pruugi ka erineval päeval samal ajal tehtud testil sama olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täpselt sama asi. Siirdati 11.06. Olen ka juba ülimures. Olen neli päeva testinud sama firma testiga ja joon pole grammigi tumedamaks läinud. Ega muud polegi kui esmaspäeval veretest toob selguse. Või siis mitte ka tuleb kordustestile minna. Pöidlad meile mõlemile????????

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal oli kodune, kümnese tundlikkusega rasedustest 9 päeva pärast 5-päevase siirdamist positiivne, aga seda vaid õrna triibuga, samas kui päev hiljem hcg verest mõõdetuna oli ligi 400. Ehk et triibu tugevuse pealt ei tasu järeldusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui test on alati üks ja sama, on palju muid tegureid- palju oled joonud, kuna käisid eelmine kord pissil, lisaks juba ööpäevaringselt on hormoonisisaldus uriinis erinev (öösel juuakse vähe ja käiakse vetsus vähem, seega on pea alati hommikune uriin kõige hormoonirikkam) jnejne. Ei saa teha selliseid suuri järeldusi. Niikaua kui on triip ja pole veritsust jms, on kõik vast korras. Seepärast ka ivf arstid soovitavad mitte kodus hirmsasti testida või vähemalt kindlasti teha veretest, isegi kui pissitest on negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasedustesti triip ei tumene