Esileht Ilu Raseerimine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Raseerimine

Postitas:

Kuidas te naised saate raseerida iga päev/üle päeva? Omal sama päev on nahk ilus kena, 2 päev tüükad püsti, 3 päev nahk juba punniline, 4 päev sama, 5 päev siis juba võiks uuesti raseerida. Lootusetu olukord! Vahatamas olen ka käinud, varasemalt 3aastat järjestikku ja keskmiselt 2x kuus, sest karvakasv nii kiire, hetkel aga pole see rahaliselt võimalik, seega jaman raseerijaga ja iga päev on üks nuhtlus, sest see siil püksis on üliebamugav. Muidu nagu hullu ei olekski, aga sellised suured tumedad karvad on bikiinipiirkonnast poolde reide ja vot see on õudus, kui isegi bikiini on enam-vähem, siis reied on koguaeg tüügastes ja punased.
Koorin iga päev, kasutan aloe geeli ja karvakasvu aeglustuvat kreemi, aga ei ole tõhus. Palun soovitage variante, kuidas saaks olukorra kontrolli alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 17.01 13:19; 27.01 12:47; 10.06 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin koju vahapadruni soojendaja (u 25 euri oli) ja ostan sinna sisse vahapadruneid (alla kolme euro tavaliselt). Tuleb oluliselt odavam kui salongis käia ja püsib kauem sile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaenlaaluseid iga päev ja altpoolt üle päeva või kahe päeva tagant. Punnid tekivad siis, kui raseerija tera vajab välja vahetamist.
On ka tume ja üsna karm karv just neis kahes kohas. Õnneks jalakarvad nii nähtavad pole ja talvisel perioodil tõmban üle kord nädalas. Need ei kasva ka nii kiirelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseerimisel intiimpesugeeli kasutad? Hea intiimpesugeel võimaldab ka neid tüükaid paremini ära ajada, tavalise dušigeeliga mul tõmbab verele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühegi muu variandi jaoks raha ei ole, siis tegelikult saab ka pintsettidega karvakasvu vähendada. Töömahuks ja aeganõudev, aga pikapeale toimib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin duši all igal õhtul. Asi siis siuhti žiletiga üle käia. Päris igal õhtul küll ei raseeri. Aga just kiiruse tõttu lõpuks loobusin jalgade epileerimisest. Punne raseerimist ei teki, spetsgeeli ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen proovinud nii epileerimist, ise kodus vahatamist, pintsettidega eemaldust kui ka raseerimist nii ühekordse raseerija kui ka sellega, mis on mõeldud pikaaegseks kasutamiseks. Pintsettidega sai küll ideaalselt puhta tulemuse (väga töömahukas), aga karvad kasvasid jubedalt sisse, samuti kasvasid karvad väga suures hulgas sisse epilaatorit kasutades – mõlemaga jalad rikutud. Bikiinipiirkonda nii ei kannatanud üldse proovidagi. Epilaator sobib mul ainult kaenlaaluste jaoks – teeb töö kiiresti, tulemus on pikaajaline ja karvad seal sisse ei kasva. Vahatamise tulemus ka suht ok ja pikaajaline, kodus tehes mitte eriti kallis. Samas karvade sissekasvamise probleem jäi, kuigi kasutasin spets.vahendeid nii enne kui ka pärast. Žiletiga on nii, et pikaajaliselt kasutasin mitmekordseks kasutamiseks mõeldud žilette (millegipärast mõtlesin, et need on kvaliteetsemad) ja pidin raseerima põhimõtteliselt iga päev. Kuna aga ikkagi on probleem, et jalagadele tekivad punnid, siis otsustasin proovida ühekordseid (noh hügieeni mõttes, et ei jää vannituppa seisma ja mingeid baktereid koguma) ning oma üllatuseks avastasin, et tegelikult see mitmekordseks kasutuseks mõeldud žilett kulub ikka liiga kiirest nüriks. Ühekordne on palju teravam ja tulemus kestab mitu päeva kauem. Nüüd olengi selle juurde jäänud. Igakord peale raseerimist viskan žileti kohe minema. Tulemus kestab mitu päeva (olenevalt piirkonnast) ja ma ei tea, miks, aga isegi tagasikasvavad karvad ei tundu nii teravad, et kohe häirima hakkaks. Samuti on nahk jalgadel muutunud paremaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intiimpesugeeli ei kasuta, kasutan raseerimisgeeli, meeste oma, vahuga üldse ei saa, kõik jääb veriseks. Ühekordseid proovinud ei ole, mul üks meeste raseerija ja siis see vanaaegne. Jalgadega üldse muret ei ole, sest jalakarvad vähesed ja heledad ja mind ei häiri. Isegi bikiini ei häiriks kui aluspükstesse mahuks, aga kahjuks on aluspükste servast kuni poolde reide(ehk siis reie ülemine pool) tihedalt tumedaid ja jämedaid karvu täis ja nii on isegi aluspesus piinlik viibida. Ja praeguste ilmadega pidevalt pikkade pükstega viibimisest on seal nahk ärritunud ja tüükas ka, tõesti ei saa hakkama selle piirkonnaga. Bikiinipiirkonnas sellist ärritust ei ole, ainult reitel kuni aluspesupiirini. Pintsettidega olen ka välja sikutanud, aga see võtab mul ca 2h aega ja peab tegema iga 3päeva järel, karvakasv lihtsalt meeletu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 19.01 10:35; 03.04 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan geeli asemel kasutada juuksepalsamit – tulemus jääb sile ja ei kuivata nahka. Hea on ühendada juuste pesemisega – nagunii peaks palsamit veidi juustes hoidma, sel ajal saabki raseerida sellesama palsami abil.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enne raseerimist alati hästi tugevalt pesusvammi karedama poole ja pesuvahendiga koorin bikiinipiirkonna nahka. Sellest alates, kui nii tegema hakkasin, punne enam pole tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

bikiini piirkonnas kasutan weet karvaeemalduskreemi juba ligi 20 aastat. jalgadel ka, kui kiirelt jalgadel vaja, siis raseerin.
naistel on täiesti olemas raseerimisgeelid (ei pea meeste oma kasutama) ja need naistele mõeldud žiletid on ka mõnusad.
käies ükspäev tehnika poes jäi silma fotoepilaator, mis maksis 500€. kui tuvuda salongi hindadega, siis peaks üsna kiiresti ära tasuma. aga mul puudub kogemus, kas see üldse annab soovitud tulemust või mitte …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 04:12; 24.03 03:56; 24.03 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas raseemirisõli oled proovinud? Neid on erinevaid, osad on mõeldud ka intiimpiirkonnale. Soovitan järgi proovida, minule sobib see palju paremini kui igasugused muud raseerimisvahud ja -geelid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need naistele mõeldud žiletid on ka mõnusad.

milliseid sa kasutad? Mina saan meesteteradega tunduvamalt siledamaks, olen samuti hädas kiire karvakasvuga, eriti bikiinipiirkonnas ja tugevate karvadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma samamoodi karvadega jubedalt hädas.
Mul oli pikalt epilaator kasutusel (odavam kui vahatamine ja saab kodus teha omale sobival ajal) – muidugi megavalus aga tulemus püsis paar nädalat talutav. Aga karvad kasvasid sisse ja tekkisid punnid samuti.

Nüüd ostsin lisaks Philips Lumea fotoepilaatori (kõige odavama neist) ja peale 3x kasvab tõesti juba oluliselt vähem karvu, samuti on mis kasvavad, need peenemad ja heledamad.

Nüüd teengi nii et kõigepealt tavalise epilaatoriga ja siis foto omaga üle.
Selle miinus on muidugi see, et ei saa samal ajal näiteks solaariumis käia, kui seda teha tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need naistele mõeldud žiletid on ka mõnusad.

milliseid sa kasutad? Mina saan meesteteradega tunduvamalt siledamaks, olen samuti hädas kiire karvakasvuga, eriti bikiinipiirkonnas ja tugevate karvadega.

on vist weet terad. nüüd tehtud nii head, et ei pea isegi geeli ostma, sest neil ääred on geelpatjadega. bikiini piirkonda mina ei raseegi, vaid ainult kreemiga. sest muidu olen järgmine päev punniline ja põletikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 04:12; 24.03 03:56; 24.03 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd teengi nii et kõigepealt tavalise epilaatoriga ja siis foto omaga üle.

lugedes kasutusjuhendit, siis võib enne ju ainult raseerida? tundub, et see investeerimine tundub mõistlik. peab ära ostma. Mul 3 tütart kasvamas ka, nii et kasutuseta see ilmelt ei jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 04:12; 24.03 03:56; 24.03 03:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ning oma üllatuseks avastasin, et tegelikult see mitmekordseks kasutuseks mõeldud žilett kulub ikka liiga kiirest nüriks

Kui kiiresti on kiiresti? Raseerin ülepäeva kaenlaaluseid ja intiimpiirkonda ja no kuu peab küll vastu. Kasutan Venust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Brauni epilaatorit juba aastaid nii bikiinipiirkonnas kui ka kaenlaalustele. Pikapeale on karvad nii õhukeseks läinud, et enam valus ei ole. Tulemus püsib umbes 2-3 nädalat. Kaenlaalustel kauemgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd teengi nii et kõigepealt tavalise epilaatoriga ja siis foto omaga üle.

lugedes kasutusjuhendit, siis võib enne ju ainult raseerida? tundub, et see investeerimine tundub mõistlik. peab ära ostma. Mul 3 tütart kasvamas ka, nii et kasutuseta see ilmelt ei jääks.

Sama mõte nagu. Kui ära epileerida enne, siis hakkad nagu iga kord otsast peale. Karvakasvutsükli järgi käib asi, ja kui välja tõmbad, siis lõppeb tsükkel ja algab ju uus.

Ma ostsin mingi breueri fotoepilaatori, ei tea, kas ma ei tee õigel ajal või milles asi, mul mingit muutust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja, igatahes võtsin suhkruvaha retsepti ette, keetsin valmis ja hakkasin katsetama. Aeganõudev on, aga mitte kehvem tulemus kui salongis, seega soovitan teistelegi, kel aga viitsimist, siis saab hulga raha kokku hoitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 19.01 10:35; 03.04 21:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Raseerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.