Esileht Ilu ja tervis Raseerimine kui haigus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Raseerimine kui haigus?

Postitas:
Kägu

Miks peab ennast(jalad,intiimpiirkond) koguaeg raseerima? Kust tuleb ühiskonnas surve et naine PEAB olema raseeritud? Mis on valesti läinud? Miks karvad meile ei meeldi? Nüüd raseerivad end juba ka lapsed.Kas pidevat raseerimist võib vaadelda kui haigust?

+15
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla tõesti. Mulle kohe üldse ei meeldi karvad. Käekarvad ka mitte. Ühiskond seda mulle küll peale ei sunni. Äkki tõesti haigus.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle taga on ilustandardite muutus ajas ja ühiskondlik surve. Muidugi ajab see närvi. Samamoodi näiteks nõukogude ajal oli üldlevinud see, et endast lugupidav naine tegi endale täiskasvanuks saades keemilised lokid ja käis igal pidulikumal puhul juuksuris lakisoengut tegemas. Õpetajad ei tulnud klassi ettegi, kui neil polnud juuksed soengusse tupeeritud ja lakiga üle lastud. Sirgete või sabasse pandud juustega täiskasvanud naine oli hipi või boheemlane või kehva elujärjega. Raseerimist võiks võrrelda ka sellega, kuidas on muutunud inimeste suhtumine korda ja koristamisse. Ma julgen küll öelda, et kolmkümmend aastat tagasi ei olnud mu tutvusringkonnas ka kõige suurematel puhtusearmastajatel nii sätitud kodud kui praegu. Latt on täna palju kõrgemal. Aga tõesti ei ole praegu enam mõeldav raseerimata bikiinipiirkonnaga näiteks spordiklubis duši alla minna.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tõesti ei ole praegu enam mõeldav raseerimata bikiinipiirkonnaga näiteks spordiklubis duši alla minna.

Ma küll igapäevaselt spordiklubis duši all ei käi, aga nii palju kui käinud olen, siis õnneks on ikka 1-2 naist kümnest suht ajamata ja ainult teist 1-2 naist kümnest täiesti karvutud.

Ma ei ole kunagi aru saanud, mis mõnu on näha välja nagu eelpuberteediealine? Oma tütarde pealt näen, et ka noorte seas ei ole see 100% karvutu stiil kuigi levinud (sest kui oleks, siis oleksid nad ise ka ühiskonna survel karvutud).

PS Mis nõukogude aega puudutab, siis mina sain sel ajal täiskasvanuks ja tegelikult raseerisime sääri juba siis.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tõesti ei ole praegu enam mõeldav raseerimata bikiinipiirkonnaga näiteks spordiklubis duši alla minna.

Ma küll igapäevaselt spordiklubis duši all ei käi, aga nii palju kui käinud olen, siis õnneks on ikka 1-2 naist kümnest suht ajamata ja ainult teist 1-2 naist kümnest täiesti karvutud.

Ma ei ole kunagi aru saanud, mis mõnu on näha välja nagu eelpuberteediealine? Oma tütarde pealt näen, et ka noorte seas ei ole see 100% karvutu stiil kuigi levinud (sest kui oleks, siis oleksid nad ise ka ühiskonna survel karvutud).

PS Mis nõukogude aega puudutab, siis mina sain sel ajal täiskasvanuks ja tegelikult raseerisime sääri juba siis.

Oma tütarde paljalt nägemine, kui karvad kasvavad pole norm.

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma tütarde paljalt nägemine, kui karvad kasvavad pole norm.

Et siis emal on koos tütardega sauna minna ebanormaalne?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma tütarde paljalt nägemine, kui karvad kasvavad pole norm.

Et siis emal on koos tütardega sauna minna ebanormaalne?

Eriti neid pärast internetis kommenteerida. Saunaskäik ei jäänud meelde, vaid tütarde keha ja veel üldistad seda noortele.

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii noored ei peagi ennast ühiskonna ehk mõne mehe survel mõjutama, vara veel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi ei saa aru, mis haigus see on, mis sunnib teiste inimeste karvu lugema ja nende üle arutlema.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes olles eelistan karvutu olla, aga kuna praegu seda ei ole, siis teiste naiste pärast spordiklubis küll ei viitsi end raseerida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma tütarde paljalt nägemine, kui karvad kasvavad pole norm.

Et siis emal on koos tütardega sauna minna ebanormaalne?

Eriti neid pärast internetis kommenteerida. Saunaskäik ei jäänud meelde, vaid tütarde keha ja veel üldistad seda noortele.

Mina ütlesin, et emal koos tütardega saunas käia on igati ok. Kas tõesti on see kellegi arvates ebanormaalne?

Tütarde karvade kommenteerimist ei pea normaalseks. See oli keegi teine kägu, kes karvadest rääkis.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult taandub asi tavaliselt palju lihtsamale ehk ärile. Raseeimine on normiks, kuna selle teevad meile normiks suurkompaniid, kes tahavad meile müüa raseerijaid, epi-depilaatoreid, vahtusid-geele ja ribasid ja mida kõike veel. Kõigepealt tuleb tekitada mingi idee, millest tuleb nõudmine, ja siis lennata kohale oma pakkumistega.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin, et emal koos tütardega saunas käia on igati ok. Kas tõesti on see kellegi arvates ebanormaalne? Tütarde karvade kommenteerimist ei pea normaalseks. See oli keegi teine kägu, kes karvadest rääkis.

Aga teema on kehakarvadest, mitte saunaskäigust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin, et emal koos tütardega saunas käia on igati ok. Kas tõesti on see kellegi arvates ebanormaalne? Tütarde karvade kommenteerimist ei pea normaalseks. See oli keegi teine kägu, kes karvadest rääkis.

Aga teema on kehakarvadest, mitte saunaskäigust.

Aga mina reageerisin ühele kommenteerijale, kes ütles, et tütardega koos saunas käia on ebanormaalne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ütlesin, et emal koos tütardega saunas käia on igati ok. Kas tõesti on see kellegi arvates ebanormaalne? Tütarde karvade kommenteerimist ei pea normaalseks. See oli keegi teine kägu, kes karvadest rääkis.

Aga teema on kehakarvadest, mitte saunaskäigust.

Aga mina reageerisin ühele kommenteerijale, kes ütles, et tütardega koos saunas käia on ebanormaalne.

Mina olingi see. Ema, kes ei suuda talitseda oma tütarde intiimpiirkonda kommenteerimast, peaks mõtlema, kas läheb tütardega sauna.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema, kes ei suuda talitseda oma tütarde intiimpiirkonda kommenteerimast, peaks mõtlema, kas läheb tütardega sauna.

Huvitav, pereelu all kommenteerivad naised kümnete kaupa oma meeste intiimpiirkonda ja karvu ???????????? loodetavasti nad koos saunas ei käi. Samuti ei näe ma mingit vahet treeningklubi või ujula duširuumis kohatud võõraste naiste kehade kommenteerimisega – see on sinu jaoks okei?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, pereelu all kommenteerivad naised kümnete kaupa oma meeste intiimpiirkonda ja karvu ???????????? loodetavasti nad koos saunas ei käi. Samuti ei näe ma mingit vahet treeningklubi või ujula duširuumis kohatud võõraste naiste kehade kommenteerimisega – see on sinu jaoks okei?

Ükski pole normaalne. Väga peab mõtlema, mida kirjutatakse. Mehe keha on teine asi, aga internetis ei peaks ka seda kommenteerima võõrastele. Magamistoas ja duši all mehele miks mitte. Aga sõnavabadus, las siis kirjutavad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes olles eelistan karvutu olla, aga kuna praegu seda ei ole, siis teiste naiste pärast spordiklubis küll ei viitsi end raseerida.

Suhtes olles eelistad karvutu olla? Meestele paraku karvad meeldivad. Tegin oma meestuttavate seas kiire küsitluse. Mehed leidsid et karvane naine on ok ja see erutab neid rohkem kui karvutu naine.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sulle üldse selline mulje on jäänud, et peab raseerima? Minu meelest propageeritakse tänapäeval üha enam seda, et igaüks võib olla selline nagu tahab ja osad naised eelistavadki täiesti naturaalse karvkattega olla, ei raseeri isegi kaenlaaluseid.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olingi see. Ema, kes ei suuda talitseda oma tütarde intiimpiirkonda kommenteerimast, peaks mõtlema, kas läheb tütardega sauna.

Ei, sa kirjutasid selgelt, et sellest vanusest alates, kus karvad juba kasvavad, on emal oma tütarde paljalt nägemine ebanormaalne.

Mina olen käinud koos oma emaga saunas, koos oma õdedega ja ka tütardega. Imestan ka, et see on kuidagi imelik. Minu arusaamistpidi on ühest soost inimestel igati ok koos saunas käia. Vahet ei ole, kas neil on seal (juba) karvad või mitte.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult taandub asi tavaliselt palju lihtsamale ehk ärile. Raseeimine on normiks, kuna selle teevad meile normiks suurkompaniid, kes tahavad meile müüa raseerijaid, epi-depilaatoreid, vahtusid-geele ja ribasid ja mida kõike veel. Kõigepealt tuleb tekitada mingi idee, millest tuleb nõudmine, ja siis lennata kohale oma pakkumistega.

Egiptuses ja üldse Lähis-idas tõmmati karvad maha viis tuhat aastat tagasi. Ka juuksed.

Ei olnud siis korporatsioone…on lihtsalt kuum ilm.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olingi see. Ema, kes ei suuda talitseda oma tütarde intiimpiirkonda kommenteerimast, peaks mõtlema, kas läheb tütardega sauna.

Ei, sa kirjutasid selgelt, et sellest vanusest alates, kus karvad juba kasvavad, on emal oma tütarde paljalt nägemine ebanormaalne.

Mina olen käinud koos oma emaga saunas, koos oma õdedega ja ka tütardega. Imestan ka, et see on kuidagi imelik. Minu arusaamistpidi on ühest soost inimestel igati ok koos saunas käia. Vahet ei ole, kas neil on seal (juba) karvad või mitte.

Ongi ebanornaalne ja jään selle juurde.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

raseeritud ahv on ilusam, kui raseerimata

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärgem nüüd kakelgem ja püsige teemas. Mulle endale tundub, et viimasel ajal kohtab rohkem naisi, kes ei ole end alt päris kiilaks ajanud. Seega ehk trend on pöördunud ja tulevikus rasseeritakse end vähem? Kuidas käitub noorem põlvkond, seda öelda ei oska, kuna pole tütreid kellelt seda küsida. Saunas ka koos käia ei saa:)

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Egiptuses ja üldse Lähis-idas tõmmati karvad maha viis tuhat aastat tagasi. Ka juuksed. Ei olnud siis korporatsioone…on lihtsalt kuum ilm.

Oled päris kindel, et neil mingeid korporatsioone ei olnud? Kirjutada nad igatahes juba oskasid.

Karvkate tegelikult kaitseb ka kuuma, mitte ainult külma eest. ilma juusteta ja peakatteta saab raudselt päikesepiste.

Anonüümselt oma tütardele viitajat ma küll ei halvustaks. Loomulikult käib naispere koos saunas, kusjuures ei jälgi pingsalt, et pilk juhuslikult teiste intiimpiirkonnale ei satuks. Ja kui tegemist ei ole tuttavate seas või nimelise mainimisega, siis pole kuidagi imelik ka vastavat teadmist näitena välja tuua, kui niisugusel teemal arutletakse.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Egiptuses ja üldse Lähis-idas tõmmati karvad maha viis tuhat aastat tagasi. Ka juuksed. Ei olnud siis korporatsioone…on lihtsalt kuum ilm.

Oled päris kindel, et neil mingeid korporatsioone ei olnud? Kirjutada nad igatahes juba oskasid.

Karvkate tegelikult kaitseb ka kuuma, mitte ainult külma eest. ilma juusteta ja peakatteta saab raudselt päikesepiste.

Anonüümselt oma tütardele viitajat ma küll ei halvustaks. Loomulikult käib naispere koos saunas, kusjuures ei jälgi pingsalt, et pilk juhuslikult teiste intiimpiirkonnale ei satuks. Ja kui tegemist ei ole tuttavate seas või nimelise mainimisega, siis pole kuidagi imelik ka vastavat teadmist näitena välja tuua, kui niisugusel teemal arutletakse.

Kanti parukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii noored ei peagi ennast ühiskonna ehk mõne mehe survel mõjutama, vara veel.

Ühiskond = mehed? Tõesti või?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuidas naised end minestamiseni keskelt kokku tõmbasid… ilu nimel. Hiinlased oma jalgu deformeerisid. Jälle ilu nimel.
Raseerimine tundub nagu kerge ajaviide selle kõrval

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii noored ei peagi ennast ühiskonna ehk mõne mehe survel mõjutama, vara veel.

Ühiskond = mehed? Tõesti või?

No ma arvan, et naistel suva teiste naiste arvamusest. Esimene noormees ja tütar muutub. Saunas käib noormehega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anonüümselt oma tütardele viitajat ma küll ei halvustaks. Loomulikult käib naispere koos saunas, kusjuures ei jälgi pingsalt, et pilk juhuslikult teiste intiimpiirkonnale ei satuks. Ja kui tegemist ei ole tuttavate seas või nimelise mainimisega, siis pole kuidagi imelik ka vastavat teadmist näitena välja tuua, kui niisugusel teemal arutletakse.

Pole mingit põhjust, miks ei võiks bikiinides või rätik ümber pee käia.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Ilu ja tervis Raseerimine kui haigus?