Esileht Ilu ja tervis Raseerimine kui haigus?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Raseerimine kui haigus?

Postitas:
Kägu

Pole mingit põhjust, miks ei võiks bikiinides või rätik ümber pee käia.

Aga kas on mingi põhjus, miks peaks bikiinides oma kodusaunas käima?
Kas keegi päriselt käib oma kodus riietega saunas? Ma arvan, et ekstreemselt alastust häbenevad inimesed ei julge ka üksinda paljalt olla.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit põhjust, miks ei võiks bikiinides või rätik ümber pee käia.

Aga kas on mingi põhjus, miks peaks bikiinides oma kodusaunas käima?

Kas keegi päriselt käib oma kodus riietega saunas? Ma arvan, et ekstreemselt alastust häbenevad inimesed ei julge ka üksinda paljalt olla.

Sa ei muuda mu arvamust.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit põhjust, miks ei võiks bikiinides või rätik ümber pee käia.

Aga kas on mingi põhjus, miks peaks bikiinides oma kodusaunas käima?

Kas keegi päriselt käib oma kodus riietega saunas? Ma arvan, et ekstreemselt alastust häbenevad inimesed ei julge ka üksinda paljalt olla.

Sa ei muuda mu arvamust.

Minu eesmärk ei ole kellegi arvamust muuta, aga sulle tahaksin öelda, et teistele oma arvamust avaldades (ja ütleks, et isegi peale surudes) oleks kena, kui selle tagamaid natuke avada, oma seisukohti põhjendada. Kui sina tuled ütlema, kuidas teised inimesed oma kodusaunas peaksid käima, siis ei maksa pahandada, kui sulle lisaküsimusi esitatakse. Muide, pane tähele, et mina ei ole kordagi kirjutanud, kuidas sina oma kodusaunas peaksid käima.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit põhjust, miks ei võiks bikiinides või rätik ümber pee käia.

Aga kas on mingi põhjus, miks peaks bikiinides oma kodusaunas käima?

Kas keegi päriselt käib oma kodus riietega saunas? Ma arvan, et ekstreemselt alastust häbenevad inimesed ei julge ka üksinda paljalt olla.

Sa ei muuda mu arvamust.

Minu eesmärk ei ole kellegi arvamust muuta, aga sulle tahaksin öelda, et teistele oma arvamust avaldades (ja ütleks, et isegi peale surudes) oleks kena, kui selle tagamaid natuke avada, oma seisukohti põhjendada. Kui sina tuled ütlema, kuidas teised inimesed oma kodusaunas peaksid käima, siis ei maksa pahandada, kui sulle lisaküsimusi esitatakse. Muide, pane tähele, et mina ei ole kordagi kirjutanud, kuidas sina oma kodusaunas peaksid käima.

Ei pea ma midagi põhjendama. Suru sisse endale need karvad.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks sind üldse häirib, mida teised inimesed oma kehaga teevad? Sina kas raseeri või ära raseeri, täiesti vaba valik. Keegi ei sunni ühes ega teises suunas.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on häiriv, et TA sugune ininene spordklubi duširuumis teiste naiste alakehasid ja kaenlaalusei uurib.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on häiriv, et TA sugune ininene spordklubi duširuumis teiste naiste alakehasid ja kaenlaalusei uurib.

Kas sul on adminina ligipääs sellele, millised on teemaalgataja postitused? Teemaalgatuses ei ole sõnagi spordiklubide duširuumide ega teiste naiste kehade uurimise kohta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on häiriv, et TA sugune ininene spordklubi duširuumis teiste naiste alakehasid ja kaenlaalusei uurib.

Kas sul on adminina ligipääs sellele, millised on teemaalgataja postitused? Teemaalgatuses ei ole sõnagi spordiklubide duširuumide ega teiste naiste kehade uurimise kohta.

Kus ta siis neid alasti näeb?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on häiriv, et TA sugune ininene spordklubi duširuumis teiste naiste alakehasid ja kaenlaalusei uurib.

Kas sul on adminina ligipääs sellele, millised on teemaalgataja postitused? Teemaalgatuses ei ole sõnagi spordiklubide duširuumide ega teiste naiste kehade uurimise kohta.

Kus ta siis neid alasti näeb?

Kas ta on üldse kirjutanud, et ta näeb neid alasti kuskil? TA kirjutas survest raseerida. Tee suvaline naisteajakiri lahti ja see surve hüppab sulle näkku.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta on üldse kirjutanud, et ta näeb neid alasti kuskil? TA kirjutas survest raseerida. Tee suvaline naisteajakiri lahti ja see surve hüppab sulle näkku.

Ei hüppa ikka küll. Selleks peab midagi muud avama.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelt on häiriv, et TA sugune ininene spordklubi duširuumis teiste naiste alakehasid ja kaenlaalusei uurib.

Kas sul on adminina ligipääs sellele, millised on teemaalgataja postitused? Teemaalgatuses ei ole sõnagi spordiklubide duširuumide ega teiste naiste kehade uurimise kohta.

Kus ta siis neid alasti näeb?

Kas ta on üldse kirjutanud, et ta näeb neid alasti kuskil? TA kirjutas survest raseerida. Tee suvaline naisteajakiri lahti ja see surve hüppab sulle näkku.

Karvane olla siis on ilus? Kui kõik mugavad vahendid on lõpuks olemas, siis nad ei tahagi enam või siis puudub see isik kelle jaoks olla ilus. Karvad on tänapäeva inimesel rudiment ja milleks neid hoida, praktilist vajadust ei ole. Sile olla on väga mõnus, kohe nagu inimene oled, mitte loom.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karvane olla siis on ilus?

Mul on alumine korrus karvane. Kas see just ilus on pagan seda teab. Lihtsalt mulle meeldib nii. Kas peabki ilus olema? Kelle jaoks peab see ilus olema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karvad on tänapäeva inimesel rudiment ja milleks neid hoida, praktilist vajadust ei ole.

Tänapäeva inimesel? Kas tänapäeva inimene on siis nii erinev? Või millise ajaga sa võrdled seda tänapäeva inimest?

Mina ütleks küll, et ka tänapäeva inimesel mängib intiimpiirkonna karvasus/siledus funktsionaalset rolli, mitte ei ole ainult esteetiline tähtsus (mis pealegi on subjektiivne). Esimesena meenub kohe see uuring naisratturite intiimpiirkonna vaevustest – selgus, et lahendus on lihtne, jätad raseerimata ja probleemid kaovad. Nimelt neil naistel, kes ei raseerinud, neid probleeme polnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Karvad on tänapäeva inimesel rudiment ja milleks neid hoida, praktilist vajadust ei ole.

Tänapäeva inimesel? Kas tänapäeva inimene on siis nii erinev? Või millise ajaga sa võrdled seda tänapäeva inimest?

Mina ütleks küll, et ka tänapäeva inimesel mängib intiimpiirkonna karvasus/siledus funktsionaalset rolli, mitte ei ole ainult esteetiline tähtsus (mis pealegi on subjektiivne). Esimesena meenub kohe see uuring naisratturite intiimpiirkonna vaevustest – selgus, et lahendus on lihtne, jätad raseerimata ja probleemid kaovad. Nimelt neil naistel, kes ei raseerinud, neid probleeme polnud.

Meie karvasus on pärit meie eellastelt, neandertaalastelt kellega meie esivanemad järglasi said. Aafriklastel ja asiaatidel sellises mahus kehakarvu ei ole kui meil valgetel. Kõik inimesed on siis naisratturid või tõmmata üksikjuhtum nii suureks või miks koguaeg vastanduda?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie karvasus on pärit meie eellastelt, neandertaalastelt kellega meie esivanemad järglasi said. Aafriklastel ja asiaatidel sellises mahus kehakarvu ei ole kui meil valgetel. Kõik inimesed on siis naisratturid või tõmmata üksikjuhtum nii suureks või miks koguaeg vastanduda?

No olgem ausad, neandertaallase karvasusest pole meil ju midagi enam järel.

Ma ei tea, miks peaks vastanduma. Eriti naljakas on see, kui hakatakse rääkima mingist esteetilisest küljest – krt, need karvad on püksis, kuidas need saavad kedagi teist häirida!?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie karvasus on pärit meie eellastelt, neandertaalastelt kellega meie esivanemad järglasi said. Aafriklastel ja asiaatidel sellises mahus kehakarvu ei ole kui meil valgetel. Kõik inimesed on siis naisratturid või tõmmata üksikjuhtum nii suureks või miks koguaeg vastanduda?

No olgem ausad, neandertaallase karvasusest pole meil ju midagi enam järel.

Ma ei tea, miks peaks vastanduma. Eriti naljakas on see, kui hakatakse rääkima mingist esteetilisest küljest – krt, need karvad on püksis, kuidas need saavad kedagi teist häirida!?

Tänapäeval on mingid inimesed keda kõik häirib, on siis kellegi tätoveeringud, kellegi raseeritud jalgevahe jne võib-olla neid häiribki teiste õnn olla oma kehaga rahul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sile olla on väga mõnus, kohe nagu inimene oled, mitte loom.

Mis puutub intiimpiirkonda, siis minu arust ei ole sile olla küll kuidagi mõnusam. Vastupidi, sealt karvade eemaldamine on minu jaoks vastik, loomulik olek aga ei häiri kuidagi. Siin on pealegi pigem vastandus laps-täiskasvanu, mitte inimene-loom (paljud loomad on just suguelundite piirkonnast karvutud, kuigi mujalt karvased).

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma suhtes ei ole ja suguelu üldse viimastel aastatel eriti ei harrasta, aga raseerin ennast iga nädal vähemalt 2 korda. Päris paljaks ei aja, mulle meeldib, kui on mingi 0.5cm läbimõõduga triip lühikesi karvu. Tunne on kuidagi hügieenilisem.

Mulle isiklikult meeldib, kui ka mehed raseerivad. Õnneks polegi viimased 10a kohanud kedagi, kes päris raseerimata oleks olnud, allkorrusel vähemalt suht lage alati.. Kooselu partneritel olen suutnud kaenlaaluste raseerimise harjumuse õnneks tekitada üsna lihtsalt, need karvad häirivad mind eriti tugevalt.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mulle meeldib, kui on mingi 0.5cm läbimõõduga triip lühikesi karvu

Vabandust, kus ja mispidi see triip sul on? Üldse ei oska ette kujutada niisugust asja, pool cm on ikka väga kitsas triip.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma suvel kommenteerisin oma 17. aastase tütre karvaseid kaenlaaluseid, siis sain vastuseks: ” Emps, võta vabalt. Tänapäeval on karvane olla okei”. Siinkohal meie vestlus sellel teemal lõppes ja naersime koos ajas muutunud ilustandardite üle. Tema on karvane ja mina ajan karvu. Igaüks valib ise, kuidas talle olla meeldib.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Ilu ja tervis Raseerimine kui haigus?