Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud kiisud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Raseeritud kiisud

Postitas:

Tere.
Olen mees ja ütlen et ära on tüüdanud need täiesti siledaks aetud kiisud. Nagu tüdrukuga oleks koos. Palun naised jätke soengud..

+16
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 11:52; 02.11 11:57; 02.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja ütlen et ära on tüüdanud need täiesti siledaks aetud kiisud.

Aga proovi mõne naisega ka rohkem kui üks öö suhelda.
Siis poleks ju probleemi, ütled kallimale, et ei meeldi ja mõne aja pärast ongi nii nagu tahad…

Selle asemel, et kõigilt just sinu meeldimise või mittemeeldimise pärast nõuda…

+27
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 11:55; 02.11 12:42; 02.11 22:18; 03.11 09:57; 03.11 10:07; 04.11 07:53; 04.11 10:14; 04.11 11:11; 04.11 12:28; 04.11 14:20; 04.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes on sama asi olnud..kõigil täiesti siledaks tõmmatud. Kui teema sellest teha siis naisele ei meeldi 😀

+11
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 11:52; 02.11 11:57; 02.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 12:02; 03.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtes on sama asi olnud..kõigil täiesti siledaks tõmmatud.

Jama lugu siis, jah. Kui ikka KÕIGIL, kellega 10a suhtes oled, on siledaks tõmmatud…

Aga kas see pole mitte sama teema, et mehed mingil hetkel kasvatavad habet, vblla paar aastat, siis saab kõrini, ajavad maha ja käivad siledaga…
Sina oled siledaga kaks päeva suhtes ja nõud, et miks kõik habemikeks ei hakka?

Pigem pane iha.ee-sse kuulutus, et mul on karvaste naiste fetish ja soovin sellisega tutvuda. Pole ju keeruline?

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 11:55; 02.11 12:42; 02.11 22:18; 03.11 09:57; 03.11 10:07; 04.11 07:53; 04.11 10:14; 04.11 11:11; 04.11 12:28; 04.11 14:20; 04.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll märganud seda, et kõik naised siledad oleks, ju sa püüad mingit ühte tüüpi naisi, a la selliseid, kes fotode peal suid prunti ajavad, kannavad kunstripsmeid ja on kas blondiks või mustaks värvitud, näiteks.

Võta mõni tjuunimata naine, kellel pole kunstküüsi, kunstripsmeid jms, siis on rohkem lootust, et mujaltki on pigem loomulik kui ära trimmitud.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel on ikka loomulik põõsas ja päris kõik ei taha olla karvutud, eriti veel, kui partnerile ei meeldigi sile, aga kindlasti on ka neid, kes ise tahavad siledad olla. Ühesõnaga, eks pead rohkem neiudega tutvuma, et sobiv leida, ja kui sul on oma eelistus, siis võid seda ikka väljendada, kuigi ühele su eelistus ei sobinud, see ei tähenda, et teistele ka ei sobi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:21; 03.11 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui arvad, et sinu pärast hakkab keegi oma eelistust muutma, ja sa ei ole miljardärist suggar daddy, siis võid oma ema juude elama jäädagi.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olen mees ja ütlen et ära on tüüdanud need täiesti siledaks aetud kiisud. Nagu tüdrukuga oleks koos. Palun naised jätke soengud..

Nii suur mure, et ajab mehe Perekooli?
Proovi õnne nende hulgas, kellel kulmukaar on üsna karvane. Ehk on põõsas ka püksis.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris iga päev ei aja, pigem kord nädalas. Üle 3-4mm ajab sügelema ja piiramisega tegeleda ei viitsi, kergem on kõik korraga maha ajada ja nii on mingiks ajaks rahu majas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi õnne nende hulgas, kellel kulmukaar on üsna karvane. Ehk on põõsas ka püksis.

Ma arvan, et see on väärt soovitus. Ma tean mitmeid noori naisi, kel täiega põõsas (no käime ühes trennis, siis ikka näeb, eks). Ja vast sellistes folgi ja pärimusmuusika ringkondades on on naturaalsus rohkem hinnas.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on väärt soovitus. Ma tean mitmeid noori naisi, kel täiega põõsas (no käime ühes trennis, siis ikka näeb, eks). Ja vast sellistes folgi ja pärimusmuusika ringkondades on on naturaalsus rohkem hinnas.[/quote]

Ma olen 10 a samas sprdiklubis käinud ja täheldanud, et trend on raudselt naturaalsema poole

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris iga päev ei aja, pigem kord nädalas. Üle 3-4mm ajab sügelema ja piiramisega tegeleda ei viitsi, kergem on kõik korraga maha ajada ja nii on mingiks ajaks rahu majas.

Normaalpikkusega tutt ei aja kusagilt otsast sügelema. Sügelema ajabki väljakasvamise ajal. Tegelikult see hargivahe raseerimine on ju üsna uus mood. Vene ajal olid naised elu jooksul nii mitu korda alt kiilaks aetud, kui mitu last nad olid sünnitanud. Nimelt sünnitusmaja vastuvõtus aeti naised hargivahelt kiilaks (see oli aeg, kui isad nägid oma lapsi alles siis, kui emale ja vastsündinule järele tulid, ja kui emad haiglas oma vastsündinuid nägid vaid söögiajal). Eesti aja algul, kui mõnes kohas juba isad isegi sünnituse juures said olla, aeti sünnitajad ikkagi kohustuslikus korras paljaks. Ja siis enam ei aetud, sai edukalt sünnitatud ka normaalse karvastikuga. Aga pärast seda tuli aeg, kus naised ise ennast alt paljaks ajama hakkasid. Nii et jah, suht uus mood.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:31; 02.11 19:34; 02.11 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris iga päev ei aja, pigem kord nädalas. Üle 3-4mm ajab sügelema ja piiramisega tegeleda ei viitsi, kergem on kõik korraga maha ajada ja nii on mingiks ajaks rahu majas.

Tundub, et pead oma viitsimised ja mitteviitsimised kõrvale heitma ja tegema nii nagu suvaline mees foorumis tahab. Miks muidu selline teemaalgatuses.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 18:11; 02.11 23:48; 03.11 09:34; 03.11 10:14; 03.11 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on tänapäeval nii, et mehel ei sobi küll tulla naistele nende keha suhtes ettekirjutusi tegema. No keda see peaks huvitama, et SIND on ära tüüdanud? Kes tahab, on karvane, kes tahab on karvutu, kes tahab on vahepealne, kes tahab, värvib üldse neoonroheliseks. Alumise soenguga on sama asi nagu ülemisegagi, ei tule keegi ette kirjutama kui pikk ja mis värvi olema peab. Ega keegi ei saa sind vägisi seksima sundida, kui pesu alt järjekordne tüütus paljastub, võid ju plehku panna. Või siis saad täiskasvanuks ja valid oma partneri veidi muude omaduste põhjal kui v**u välimus (vabandust nüüd selle labasuse pärast).

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris iga päev ei aja, pigem kord nädalas. Üle 3-4mm ajab sügelema ja piiramisega tegeleda ei viitsi, kergem on kõik korraga maha ajada ja nii on mingiks ajaks rahu majas.

Tundub, et pead oma viitsimised ja mitteviitsimised kõrvale heitma ja tegema nii nagu suvaline mees foorumis tahab. Miks muidu selline teemaalgatuses.

Aga miks ei või suvaline mees foorumis öelda, et talle meeldivad naturaalse karvkattega naised? Minu meelest on noorte naiste seas üldlevinud veendumus, et meestele kohe üldse ei meeldi, kui naisel kasvavad karvad kusagil mujal kui peas (ja peas ka väga kindlates kohtades). Aga selgub, et on ka neid, kellele väga ei meeldi kiila tutiga naised.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:31; 02.11 19:34; 02.11 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on tänapäeval nii, et mehel ei sobi küll tulla naistele nende keha suhtes ettekirjutusi tegema. No keda see peaks huvitama, et SIND on ära tüüdanud? Kes tahab, on karvane, kes tahab on karvutu, kes tahab on vahepealne, kes tahab, värvib üldse neoonroheliseks. Alumise soenguga on sama asi nagu ülemisegagi, ei tule keegi ette kirjutama kui pikk ja mis värvi olema peab. Ega keegi ei saa sind vägisi seksima sundida, kui pesu alt järjekordne tüütus paljastub, võid ju plehku panna. Või siis saad täiskasvanuks ja valid oma partneri veidi muude omaduste põhjal kui v**u välimus (vabandust nüüd selle labasuse pärast).

Ettekirjutuse tegemine ja ettepaneku tegemine teistmoodi olla on kaks eri asja. Aga feministlikus retoorikas on asjad muidugi omamoodi. Kui naine ütleb, et mees peab sellele ja sellele üritusele panema nii- ja niisugused riided või peab oma soengu, habeme ja vuntsidega seda või toda tegema, siis ükski naine ei leia, et see oleks ahistamine. Kui mees teeb ettepaneku (NB! Ettepaneku! Samas kui naistepoolsed riietuse ettekirjutused on üldreeglina vägagi kategoorilises vormis) midagi naise välimuses muuta, siis on see jõhker ahistamine.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:31; 02.11 19:34; 02.11 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teeb ettepaneku midagi naise välimuses muuta, siis on see jõhker ahistamine.

Ok, ma saan isegi aru, et osa naiste seltskonda isegi mõtleb nii, aga kas nad sealjuueres veel mehega 1:1 võrdse suhte ka suudavad luua, see oleks põnev teada…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 11:55; 02.11 12:42; 02.11 22:18; 03.11 09:57; 03.11 10:07; 04.11 07:53; 04.11 10:14; 04.11 11:11; 04.11 12:28; 04.11 14:20; 04.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, parem jätke triibuke või piiratud kolmnurk..igaljuhul seksikam.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 11:52; 02.11 11:57; 02.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiila tutiga

Mis asi on kiilas tutt? Nagu kiilas juuksepahmakas?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ettekirjutusi sa veel naistele teed?
Nende asjadega on ikka nii, et otsid omale sobiva partneri, mitte ei tule võõraid naisi kamandama.
Kui voodis iga kord nii suur pettumus tabab, siis ehk teed enne suu lahti ja pärid aru naise alumise soengu kohta. Ja annad varakult teada, et sina karvutut “kiisut” näha ei taha. Vaevalt on mõni naine, kes põõsast kasvatama hakkab, et sulle meele järele olla, aga mine tea. Ilmselt te sobiks- sina oma sooviga teiste inimeste keha üle otsustada ja tema oma allumise ja sõnakuulamise vajadusega.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 23:30; 03.11 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiila tutiga

Mis asi on kiilas tutt? Nagu kiilas juuksepahmakas?

????????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 18:11; 02.11 23:48; 03.11 09:34; 03.11 10:14; 03.11 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ettekirjutusi sa veel naistele teed?

Nende asjadega on ikka nii, et otsid omale sobiva partneri, mitte ei tule võõraid naisi kamandama.

Kui voodis iga kord nii suur pettumus tabab, siis ehk teed enne suu lahti ja pärid aru naise alumise soengu kohta. Ja annad varakult teada, et sina karvutut “kiisut” näha ei taha. Vaevalt on mõni naine, kes põõsast kasvatama hakkab, et sulle meele järele olla, aga mine tea. Ilmselt te sobiks- sina oma sooviga teiste inimeste keha üle otsustada ja tema oma allumise ja sõnakuulamise vajadusega.

No mu mees ütles, et talle meeldib kas täiesti paljas või täiesti naturaalne. See vahepealne ei meeldi. Mulle sobib. Ei viitsi paljaks ajada, see on nii tüütu ja palju ebamugavam kui kaenlaaluste v säärte rasseerimine.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 23:48; 03.11 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ettekirjutusi sa veel naistele teed?

Nende asjadega on ikka nii, et otsid omale sobiva partneri, mitte ei tule võõraid naisi kamandama.

Kui voodis iga kord nii suur pettumus tabab, siis ehk teed enne suu lahti ja pärid aru naise alumise soengu kohta. Ja annad varakult teada, et sina karvutut “kiisut” näha ei taha. Vaevalt on mõni naine, kes põõsast kasvatama hakkab, et sulle meele järele olla, aga mine tea. Ilmselt te sobiks- sina oma sooviga teiste inimeste keha üle otsustada ja tema oma allumise ja sõnakuulamise vajadusega.

No mu mees ütles, et talle meeldib kas täiesti paljas või täiesti naturaalne. See vahepealne ei meeldi. Mulle sobib. Ei viitsi paljaks ajada, see on nii tüütu ja palju ebamugavam kui kaenlaaluste v säärte rasseerimine.

Kas sa muid asju kasvatad / kärbid ka mehe ettekirjutuste järgi või tohid ise otsustada? Mees määrab su juuste pikkuse ja maniküüri? Kui jah, siis loodetavasti sul on samasugune sõnaõigus- mees disainib oma kubeme sinu soovide järgi ja kui sulle nt. kiilanev panupp ei peaks meeldima, siis läheb kenasti ilukliinikusse juukseid istutama.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 23:30; 03.11 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ajavad kõik ikka ära, pensionäridel vast põõsad alles. Miks- sest nii on mugavam ja endal puhtam tunne. Mulle meeldiks, kui mehed ka oma villa maha ajaks. Karvad on nõmedad. Sellele nehel, kes siin kommenteeris: mis sulle täpsemalt karvade juures meeldib? Ei saa aru.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ajavad kõik ikka ära, pensionäridel vast põõsad alles.

Ma ei taha sind küll šokeerida, aga see pole nii absoluutne sugugi.

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:21; 03.11 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Feminism on vahel ikka nii lapsik, jonnib lihtsalt niisama vastu. Tundub minu meelest loogiline enda hügieeni eest hoolitseda ning arvestada ka partneri mõtete ja soovidega.

Praegu on küll selline aeg, et habemega noored mehed on ok. Aga no ütleme, et mehel tuleb mõte kasvatada Hitleri vuntsid. Lihtdalt meeldib. Kas siis oled ka sama meelt, kui mees turtsub vastu, et otsustan ise oma keha üle (?)

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Feminism on vahel ikka nii lapsik, jonnib lihtsalt niisama vastu. Tundub minu meelest loogiline enda hügieeni eest hoolitseda ning arvestada ka partneri mõtete ja soovidega.

Sa oled vastuolus oma feminismivihaga: kui enda hügieeni eest hoolitseda on loomulik (= “kiilas tutt” nagu keegi ütles), aga mees dikteerib ette, et peab puhmas olema (=teemaalgataja), siis mida naine lõpuks tegema peab (v.a. oma peaga mõtlema, sest iu, feminism)?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 18:11; 02.11 23:48; 03.11 09:34; 03.11 10:14; 03.11 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub minu meelest loogiline enda hügieeni eest hoolitseda ning arvestada ka partneri mõtete ja soovidega.

Jälle üks, kellel mitte ainult tutt sile, vaid ajud ka. Feminism, kiilas tutt ja hügieen ühte patta panna on ikka päris juhm küll.

Tahad oma tutti modelleerida, aga palun. Hügieeniks piisab, kui sooja vee ja seebiga oma tuti ära pesed. Feminismi kohta võiksid lihtsalt ühe raamatu läbi lugeda.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 12:02; 03.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selgub, et on ka neid, kellele väga ei meeldi kiila tutiga naised.

Keskealistele meestele ei meeldi jah, sest olid noored vene ajal, siis oli kõigil põõsas püksis. Võta siis mõni endavanune naine vahelduseks, võib-olla need on ka noorusaega kinni jäänud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud kiisud