Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.

Postitas:
Kägu

Mis te arvate meestest ,kes ennast rasseerivad.Erinevatest kohtadest ,kuidas teile tundub.Kas teie mehed rasseerivad.

+2
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, nad nagu polekski mehed.

+3
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga meeldivad.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaenlaalused ja kube peab minu maitsele vähemalt lühikeseks trimmitud olema. St kaenlaaluseid ei pea kindlasti kogu aeg a la iga pesu või nädal lühikeseks lõikama või nulli ajama, vaid mingi aja tagant kui ikka pikaks kasvavad siis mees trimmib ise ja mulle meeldib.  Polegi vist kogemust mehega, kes ei trimmiks oma kaenlaaluseid ja kubet.

Minu jaoks pole see kuidagi “naiselik” vaid hoolitsetud.

Muus osas mind karvad üldse ei häiri. Pole ka üldse minu asi, kui soov on ka näiteks oma rind või jalad (ujujad, ratturid) ära karvutuks ajada. Karvad või nende puudumine pole minu jaoks meeste suhtes seotud naiselik (või loe mitte mehelik) olekuga.

+22
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, nad nagu polekski mehed.

Oleneb mille raseerimisest jutt käib. Intiimpiirkonnas on see minu meelest pigem hügieeni küsimus ning õnneks on mul ka mees samal arvamusel. Mees raseerib palju harvemini kui mina, tema puhul on oluline lihtsalt, et metsa ei kasvaks. Ülejäänud keha peale intiimpiirkonna ja habeme mees ei raseeri ning mina olen sellega rahul.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis te arvate meestest ,kes ennast rasseerivad.Erinevatest kohtadest ,kuidas teile tundub.Kas teie mehed rasseerivad.

Jah, meeldivad kui ka muud parameetrid on meeldivad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, meeldib kui mees oma intiimpiirkonda ja kaelaaluseid korras hoiab. On kordades lihtsam suuseksi pakkuda, kui karvad ette ei jää.

Aga jah, raseerib küll.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen alati imestanud, et mismoodi meestele suuseksi tegemisel saavad karvad häirida…ma pole oma pea poolesaja aastase elu jooksul veel ühtegi meest kohanud, kellel oleks peenis karvane….munanditel on ka tavaliselt pmst ainult udemed. Need karvad, mis seal kõhu ja peenise vahel kasvavad, mind küll oluliselt suuseksi tegemisel ei häiri.
Mul mees aegajalt siiski ajab ennast alt paljaks, mind ei häiri kumbagi pidi. Habeme puhul ta teab, et mulle meeldib habe, aga talle endale üldse ei meeldi. Siis minu meeleheaks laseb veits kasvada, aga nii umbes viiendal päeval ta murdub ja ajab paljaks. Jällegi, mulle on mees armas ka puhta lõuaga.

+10
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen alati imestanud, et mismoodi meestele suuseksi tegemisel saavad karvad häirida…ma pole oma pea poolesaja aastase elu jooksul veel ühtegi meest kohanud, kellel oleks peenis karvane….munanditel on ka tavaliselt pmst ainult udemed. Need karvad, mis seal kõhu ja peenise vahel kasvavad, mind küll oluliselt suuseksi tegemisel ei häiri.

Mul mees aegajalt siiski ajab ennast alt paljaks, mind ei häiri kumbagi pidi. Habeme puhul ta teab, et mulle meeldib habe, aga talle endale üldse ei meeldi. Siis minu meeleheaks laseb veits kasvada, aga nii umbes viiendal päeval ta murdub ja ajab paljaks. Jällegi, mulle on mees armas ka puhta lõuaga.

Mu mehel on peenise ümber ja munanditel ikka vähemalt 5 cm karvadest mets. Kui karvad ära ajab, siis teab, et tegelen suuseksi ajal ka munanditega ja võtan kogu peenise suhu. Muidu karvad ikka segaksid.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõve!

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõve!

Oi näe, rõvekägu ka platsis

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rasseerivad??? Mis see rasseerimine on  üldse? Kirjavigu on rohkem kui üks teemaalgatuses. Ma arvan, et rasseerimine pole siinkohal kõige olulisem mure vaid ikka võiks teema kirjutada arusaadavalt ja selgelt.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu mehel on peenise ümber ja munanditel ikka vähemalt 5 cm karvadest mets. Kui karvad ära ajab, siis teab, et tegelen suuseksi ajal ka munanditega ja võtan kogu peenise suhu. Muidu karvad ikka segaksid.

Miks meid peaks see huvitama?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mind kubemekarvad sedavõrd ei häirigi kui kaenlaalused karvad. Eriti ilge on see siis, kui need karvad on pikaks kasvanud ja siis on puhmas kaenla all. No on ikka rõve küll. Filmides ka häirib, kui mõni kaenlaalust pahmakat demonstreerib. Iuu.

Kellele sobib selline mees, andke minna, mina ei taha olla koos mehega, kel kaenla all puhmad. See on nii lihtne asi, mida muuta, kui mees poleks nõus oma kaenlaaluseid karvu ajama, siis mingit suhet sellisega pole ma nõus looma.

Mulle ei meeldi ka habeme ja vuntsidega mehed. Karvase seljaga samuti mitte. Õnneks on viimaseid vaid üks kord elus teele sattunud ja õnneks oli see lihtsalt üks peretuttav, kes käis meil saunas, st ma ei sattunud piinlikku intiimsesse olukorda. Jällegi, kellele meeldivad karvased mehed, nende jaoks võib just selline olla unistuste mees. Ma pigem eelistan siledaid.

Mulle on õnneks kuidagi teele sattunud sellised mehed, et ei ole iial pidanud kaenlaaluste karvade pärast piike murdma. Vend on mul see kaenlaaluse karvapuhma mees, talle ma ikka olen öelnud, et kui külla tuled, siis varrukatega särk selga, ei käi mingi maikaga!

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldivad. Oma mees seda ei tee, aga õnneks see teine mees, kellel külas vahel käin, teeb ja eks see ole ka põhjus, miks tema saab minult head suuseksi. Karvad on mõttetud haisukogujad. Sama kehtib ka naiste puhul.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldivad. Oma mees seda ei tee, aga õnneks see teine mees, kellel külas vahel käin, teeb ja eks see ole ka põhjus, miks tema saab minult head suuseksi. Karvad on mõttetud haisukogujad. Sama kehtib ka naiste puhul.

L.ts?

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub kuidagi vastuoluline, et on ootus, et kaenlaalused ja kube oleks puhtaks raseeritud, kuna karvad ju haisevad ja on üleüldse mustuse ja räpasuse tunnusmärk. Samal ajal pole probleemi, kui mees on igalt poolt mujalt väga karvane. Miks siis mitte oodata kogu kehalt karvade eemaldamist?

Mina olen kord kohanud meest, kes oli ülekere keskmisest tugevalt karvasem, aga see koht oli täiesti kiilakas. No mõjus natukene kummaliselt. Keset üleüldist süsimusta karvapundart üks roosa laik… Ei mõtlegi, et peaks välja nägema kui ahv, et vill põlvini, aga piinlikult kiilakaks ajamine on teine äärmus.

Mis haisu, pisikutesse ja mustusesse puutub, siis miks me juukseid maha ei aja? Juuksed ju samamoodi higistavad ja lähevad kiiresti mustaks.

Lihtsalt niisama arutlen ja heietan teema jätkuks, omamata tegelikult väga kindlat seisukohta sel teemal.

Isiklik eelistus on looduse poolt karvavaba mees. On ka selliseid olemas. Karv oli mehel ainult peas ja näopiirkonnas, aga see ei ole siiski määrav. Kui satub teele väga tore mees, kes on karvane kui ahv, siis see ei saa edasises suhtlemises oluliseks.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub kuidagi vastuoluline, et on ootus, et kaenlaalused ja kube oleks puhtaks raseeritud, kuna karvad ju haisevad ja on üleüldse mustuse ja räpasuse tunnusmärk. Samal ajal pole probleemi, kui mees on igalt poolt mujalt väga karvane. Miks siis mitte oodata kogu kehalt karvade eemaldamist?

Sest sa võrdled võrreldamatut. Kubeme piirkonnas ja kaenla all asub KORDADES rohkem rasu ja higinäärmeid kui peas või rinnal. Seega minu jaoks pole oluline, et mees ka rinnakarvu raseeriks, küll aga ei lähe ma sinna “alla” siis kui sealt mingi aromaatne põõsas vastu vahib.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest sa võrdled võrreldamatut. Kubeme piirkonnas ja kaenla all asub KORDADES rohkem rasu ja higinäärmeid kui peas või rinnal. Seega minu jaoks pole oluline, et mees ka rinnakarvu raseeriks, küll aga ei lähe ma sinna “alla” siis kui sealt mingi aromaatne põõsas vastu vahib.

Mina jälle usun, et peanahk higistab palju rohkem kui häbemekink.

Ja haisu vastu aitab pesemine.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe maitse.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe maitse.

Hügieeniprobleemid. Ei taha mõelda ka, mis sealt eesnaha alt vastu vaatab, kui juba kohe alguses aroomid üleval on. Ja siis virisetakse, et miks naised suuseksi või seksi ei taha/tee. Mehe pesemata riist võib mh tekitada terviseprobleeme ka naisele.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe maitse.

Hügieeniprobleemid. Ei taha mõelda ka, mis sealt eesnaha alt vastu vaatab, kui juba kohe alguses aroomid üleval on. Ja siis virisetakse, et miks naised suuseksi või seksi ei taha/tee. Mehe pesemata riist võib mh tekitada terviseprobleeme ka naisele.

Kes siis viriseb, kui koos elatakse puhta mehega? Seesama puhas mees viriseb?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mehel on habe, aga teised kohad on raseeristud ja mulle meeldib see.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle usun, et peanahk higistab palju rohkem kui häbemekink.

Ja haisu vastu aitab pesemine.

Peanahal pole nii hea “pesa” bakteritele paljunemiseks (niiske keskkond), mis tekitaks lõhna. Samuti üldiselt mitte ka seljal ja rinnal. Kaenlaalused ja kube on keskmisest tunduvalt niiskemad ja soojemad, isegi ilma füüsilise koormuseta, mis rinna/selja higistama ajaks. Samuti üldiselt ei ole rinna/selja/jalakarvad, sama karmikarvalised, pikad ja tihedad, et oleks samaväärsed kaenlaaluse/kubemekarvadega higilõhna endas hoidmisel ja võimendamisel.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti suva.
Kui on mees, keda ma tahan, armastan, imetlen, siis ta võib olla nii karvane või karvavaba kui soovib. See kehtib ka habeme, vuntside, juuste ja üldse kõige sellise puhul. Elementaarset puhtust muidugi eeldan, see pole minu jaoks kuidagi karvadega seotudki.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga meeldivad karvavabad mehed. Mu mehel õnneks niigi vähene karvakasv. Selline indiaanlase tüüpi. Habemekarvad laseriga eemaldatud. Aga juuksed poolde selga. Ideaalne komplekt.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesemine tagab hügieeni, mitte raseerimine. Mis seal vahet, kas pesemata mees on raseeritud või raseerimata? Alaealist meenutav roosa mees… no ei ole mehelik, a ju mõnele naisele meeldivad pigem poisid.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesemine tagab hügieeni, mitte raseerimine. Mis seal vahet, kas pesemata mees on raseeritud või raseerimata? Alaealist meenutav roosa mees… no ei ole mehelik, a ju mõnele naisele meeldivad pigem poisid.

Kui on lihastes, on ikka.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no ei ole mehelik, a ju mõnele naisele meeldivad pigem poisid.

Mehelikkust sellise asja järgi on küll veider hinnata. Mu mees on väga mehelik mees, aga kehal karvu pole. Ja see on tänu ta tööle, mis on muide päris mehelik töö.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei arva ei nendest, kes raseerivad ega ka nendest, kes seda ei tee.
Küll on minu maitse puhtad kaenlaalused ja kas trimmitud või metsistunud kube.
Alt kiilakas mees mõjub kuidagi väga koomiliselt ja eriti veel siis, kui jalad ja kõht/rind oleks karvased.
Mind pole suuseksi ajal karvad mitte kunagi seganud ja meest, kes pesta ei oska, ma enda ligi ei laseks.
Mitte midagi ei haise, kui on korralik hügieen.

+3
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.