Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.

Postitas:
Kägu

Peanahal pole nii hea “pesa” bakteritele paljunemiseks (niiske keskkond), mis tekitaks lõhna. Samuti üldiselt mitte ka seljal ja rinnal. Kaenlaalused ja kube on keskmisest tunduvalt niiskemad ja soojemad, isegi ilma füüsilise koormuseta, mis rinna/selja higistama ajaks. Samuti üldiselt ei ole rinna/selja/jalakarvad, sama karmikarvalised, pikad ja tihedad, et oleks samaväärsed kaenlaaluse/kubemekarvadega higilõhna endas hoidmisel ja võimendamisel.

Valesti tead! Apokriinsed higinäärmed, mis tekitavad lõhna ja mille toodetud higi on viskoossem on lisaks kubemele ja kaenlaaukdele ka pea piironnas. Seega, küsimus jääb! Miks habe ja juuksed on aktsepteeritavad (minu arust peanahk on sageli lõhnav, kui ei ole just pestud), aga kaenlaaugu ja kubemekarvad ei ole? Tuleb vist siiski tunnistada, et on lihtsalt moodu-värk end alt paljaks pügada – sest kõik teevad ju nii. Mingit otsest praktilist vajadust selle jaoks ju pole. Vähemalt mitte juhul, kui inimene end peseb.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peanahal pole nii hea “pesa” bakteritele paljunemiseks (niiske keskkond), mis tekitaks lõhna. Samuti üldiselt mitte ka seljal ja rinnal. Kaenlaalused ja kube on keskmisest tunduvalt niiskemad ja soojemad, isegi ilma füüsilise koormuseta, mis rinna/selja higistama ajaks. Samuti üldiselt ei ole rinna/selja/jalakarvad, sama karmikarvalised, pikad ja tihedad, et oleks samaväärsed kaenlaaluse/kubemekarvadega higilõhna endas hoidmisel ja võimendamisel.

Valesti tead! Apokriinsed higinäärmed, mis tekitavad lõhna ja mille toodetud higi on viskoossem on lisaks kubemele ja kaenlaaukdele ka pea piironnas. Seega, küsimus jääb! Miks habe ja juuksed on aktsepteeritavad (minu arust peanahk on sageli lõhnav, kui ei ole just pestud), aga kaenlaaugu ja kubemekarvad ei ole? Tuleb vist siiski tunnistada, et on lihtsalt moodu-värk end alt paljaks pügada – sest kõik teevad ju nii. Mingit otsest praktilist vajadust selle jaoks ju pole. Vähemalt mitte juhul, kui inimene end peseb.

Sa ei väljuta pea kaudu uriini ja fekaale ju! Ja nende jäägid haisevadki karvadel kauem.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peanahal pole nii hea “pesa” bakteritele paljunemiseks (niiske keskkond), mis tekitaks lõhna. Samuti üldiselt mitte ka seljal ja rinnal. Kaenlaalused ja kube on keskmisest tunduvalt niiskemad ja soojemad, isegi ilma füüsilise koormuseta, mis rinna/selja higistama ajaks. Samuti üldiselt ei ole rinna/selja/jalakarvad, sama karmikarvalised, pikad ja tihedad, et oleks samaväärsed kaenlaaluse/kubemekarvadega higilõhna endas hoidmisel ja võimendamisel.

Valesti tead! Apokriinsed higinäärmed, mis tekitavad lõhna ja mille toodetud higi on viskoossem on lisaks kubemele ja kaenlaaukdele ka pea piironnas. Seega, küsimus jääb! Miks habe ja juuksed on aktsepteeritavad (minu arust peanahk on sageli lõhnav, kui ei ole just pestud), aga kaenlaaugu ja kubemekarvad ei ole? Tuleb vist siiski tunnistada, et on lihtsalt moodu-värk end alt paljaks pügada – sest kõik teevad ju nii. Mingit otsest praktilist vajadust selle jaoks ju pole. Vähemalt mitte juhul, kui inimene end peseb.

Sa ei väljuta pea kaudu uriini ja fekaale ju! Ja nende jäägid haisevadki karvadel kauem.

Haisu vastu aitab pesemine! Kas tõesti keegi seksib mehega, kes ei ole pestud? Ma olen 54 ja ei ole oma elu jooksul veel kohanuud meest, kelle kubemekarvad uriini järgi lehkaks. Pealegi, kui karvu poleks, siis pesematuse korral haiseks ju nahk.
Seega ei ole minu arvates küll hügieeni pärast ennast ppajaks raseerida.
Olen kuulnud, et seda tehakse, kuna riist tundub siis visuaalselt pikem.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ei ole mehelik, a ju mõnele naisele meeldivad pigem poisid.

Mehelikkust sellise asja järgi on küll veider hinnata. Mu mees on väga mehelik mees, aga kehal karvu pole. Ja see on tänu ta tööle, mis on muide päris mehelik töö.

Strippar?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks erinevatele inimestele sobivad erinevam asjad. Sellise 5cm metsaga nagu mõni siin kirjeldab ei oleks ma nõus mehele suuseksi tegema ka kohe peale pesu. See oleks minu jaoks ebameeldiv ning näeb välja ebahügieeniline, sellisel juhul on suurem ka näiteks võimalus, et mõni lahtine kubemekarv sulle tegevuse käigus suhu satub. Alati ei peagi olema iga nädalaselt paljaks aetud. Kui mees on trimmitud ei ole see kuidagi juba peale vaadates eemale tõukav ning mees näeb välja hoolitsetud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei väljuta pea kaudu uriini ja fekaale ju! Ja nende jäägid haisevadki karvadel kauem.

No aga enne seksi pesed ju nagunii seda piirkonda. Ei? Või sul ei tule pesuga lõhn maha?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks erinevatele inimestele sobivad erinevam asjad. Sellise 5cm metsaga nagu mõni siin kirjeldab ei oleks ma nõus mehele suuseksi tegema ka kohe peale pesu. See oleks minu jaoks ebameeldiv ning näeb välja ebahügieeniline, sellisel juhul on suurem ka näiteks võimalus, et mõni lahtine kubemekarv sulle tegevuse käigus suhu satub. Alati ei peagi olema iga nädalaselt paljaks aetud. Kui mees on trimmitud ei ole see kuidagi juba peale vaadates eemale tõukav ning mees näeb välja hoolitsetud.

Seda ju üritataksegi öelda, et pigem raseeritakse sellepärast, et nii on moes ja nii on silmale ilusam. Samuti on väga õige tähelepanek see, mida keegi välja tõi, et raseeritud riist paistab suurem. Mitte ei puutu siia lõhn ja hügieen. Pestud keha ei haise – olgu seal karvad või mitte. Pesemata keha haiseb – olgu seal karvad või mitte.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks erinevatele inimestele sobivad erinevam asjad. Sellise 5cm metsaga nagu mõni siin kirjeldab ei oleks ma nõus mehele suuseksi tegema ka kohe peale pesu. See oleks minu jaoks ebameeldiv ning näeb välja ebahügieeniline, sellisel juhul on suurem ka näiteks võimalus, et mõni lahtine kubemekarv sulle tegevuse käigus suhu satub. Alati ei peagi olema iga nädalaselt paljaks aetud. Kui mees on trimmitud ei ole see kuidagi juba peale vaadates eemale tõukav ning mees näeb välja hoolitsetud.

Seda ju üritataksegi öelda, et pigem raseeritakse sellepärast, et nii on moes ja nii on silmale ilusam. Samuti on väga õige tähelepanek see, mida keegi välja tõi, et raseeritud riist paistab suurem. Mitte ei puutu siia lõhn ja hügieen. Pestud keha ei haise – olgu seal karvad või mitte. Pesemata keha haiseb – olgu seal karvad või mitte.

Dingleberries.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest võib olla igalt poolt karvane, aga rinnakarvad, kube ja kaenlaalused peavad olema lühikeseks trimmitud. Siis on minu silmale ilus vaadata ja meeldiv katsuda. Ei meeldi vähese karvakasvuga mehed ehk siis need, kellel on näha, et normaalset habet neil ei kasvagi ja rinnakarvu ka pole. Kuidagi liiga vähe mehelik mu jaoks. Kui on ilus habe, siis võivad rinnakarvad ära raseeritud olla, habe kompenseerib.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mehel pole õnneks eriti suur karvakate (va jalad), sest mulle ei meeldi karvased mehed.  Üle kere  trimmerdatud mees ei tekita ausalt öeldes mingeid erilisi tundeid, tekitab ainult ärevust, et ei tea milline karvapall siis välja tuleb, kui niitmistarvikutega midagi juhtuma peaks või kui armumisaegne viitsimine üle läheb. Mis mõte sellel karvasel mehel siis on, kui ta kogu aeg ennast 4-5 kohast “hoolitsema” peab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldib, kui loomulik keskmine karvakasv on, aga mitte päris lammas ega vastupidi hõre. Loomuliku puhul saab kohe ära hinnata, kas selle mehe geenid meeldivad või mitte, hiljem trimmigu, lõhnastagu ja varjaku oma loomulikku välimust ja lõhna, kui tahab.

Meeldib karvane igalt poolt, ka kube, võib veidi trimmida. Naine peal annavad karvad kordades rohkem lisastimulatsiooni 😉 Niiet täiesti sile on mu jaoks pettumus ja turn-off. Paks ja tihe habe on ilus, meeldib ka paaripäevane torkiv habe, mees saab sellega kaela või selga õrnalt torkida, jälle lisatunne puudutustel. Rinnakarvad meeldivad, kõhu karvatriip ka, aga isiklikult ei meeldi, kui kõhukarvad on nii laialt, et küljed on ka sama paksult karvased, kui keskelt, meeldib ainult keskmine osa. Ja hügieeni poolt, iseensest mõistetav, et meeldib, kui mees peseb end pigem sagedamini, kui harvem. Peale wc-d ja enne voodisse minekut peaks eesti ja tagant pe*se puhtaks pesema, kui tahab, et midagi toimuks. Ma ju ka ei eelda, et peale mu kakamist mees mulle suuseksi teeb, niiet hais ninas, iuuu. Elementaarne, et peale wc-d ja enne suuga tegevust võiks puhtaks pesta. Kuigi kahjuks kõik mehed nii puhtusefriigid pole, pole siiski nii hul olnud, et häirinud oleks.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale wc-d ja enne voodisse minekut peaks eesti ja tagant pe*se puhtaks pesema, kui tahab, et midagi toimuks. Ma ju ka ei eelda, et peale mu kakamist mees mulle suuseksi teeb, niiet hais ninas, iuuu.

Eks see on nii ja naa. Leidub tõelisi gurmaane, kes keelega tagaluugi ümbruses on valmis igas olukorras toimetama.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no ei ole mehelik, a ju mõnele naisele meeldivad pigem poisid.

Mehelikkust sellise asja järgi on küll veider hinnata. Mu mees on väga mehelik mees, aga kehal karvu pole. Ja see on tänu ta tööle, mis on muide päris mehelik töö.

Strippar?

Snaiper.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. mind kubemekarvad sedavõrd ei häirigi kui kaenlaalused karvad. Eriti ilge on see siis, kui need karvad on pikaks kasvanud ja siis on puhmas kaenla all. No on ikka rõve küll. Filmides ka häirib, kui mõni kaenlaalust pahmakat demonstreerib. Iuu.

    Kellele sobib selline mees, andke minna, mina ei taha olla koos mehega, kel kaenla all puhmad. See on nii lihtne asi, mida muuta, kui mees poleks nõus oma kaenlaaluseid karvu ajama, siis mingit suhet sellisega pole ma nõus looma.

    Mulle ei meeldi ka habeme ja vuntsidega mehed. Karvase seljaga samuti mitte. Õnneks on viimaseid vaid üks kord elus teele sattunud ja õnneks oli see lihtsalt üks peretuttav, kes käis meil saunas, st ma ei sattunud piinlikku intiimsesse olukorda. Jällegi, kellele meeldivad karvased mehed, nende jaoks võib just selline olla unistuste mees. Ma pigem eelistan siledaid.

    Mulle on õnneks kuidagi teele sattunud sellised mehed, et ei ole iial pidanud kaenlaaluste karvade pärast piike murdma. Vend on mul see kaenlaaluse karvapuhma mees, talle ma ikka olen öelnud, et kui külla tuled, siis varrukatega särk selga, ei käi mingi maikaga!

    Sama  ja mitte piirab kaenla aluse karva kasvu, vaid olgu puhas, sile, pestud ja rulliku või kuiva deodorandiga üle tõmmatud,  muidu on üäkkk????.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi seksinud karvase mehega ja kui peaks sattuma, siis ausalt vist keelduks seksist. 😀 Niivõrd võõras mõte minu jaoks. Kõik olnud niigi põhjamaiselt vähese karvakasvuga + piirajad (noored mehed). Ei tõmba selliste tumedavereliste (vene päritolu jne) jõmmide poole, kellel on seljad karvased, muust rääkimata.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe raseerin ära, koera ajan karvutuks ja ka papagoi kitkun paljaks. Hügieen on üle kõige.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe raseerin ära, koera ajan karvutuks ja ka papagoi kitkun paljaks. Hügieen on üle kõige.

Nii on. Mina lasin kassi makroflexiga üle, kohe elamine puhtam.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm.. Mees jäi just magama ja kui ma ei eksi, siis konkus on üks püstolitäis makrot… Muahhahhaaaa!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi seksinud karvase mehega ja kui peaks sattuma, siis ausalt vist keelduks seksist. ???? Niivõrd võõras mõte minu jaoks. Kõik olnud niigi põhjamaiselt vähese karvakasvuga + piirajad (noored mehed). Ei tõmba selliste tumedavereliste (vene päritolu jne) jõmmide poole, kellel on seljad karvased, muust rääkimata.

Vähe oled tõelisi mehi näinud. Mingeid alaealisi karvutuid niisku? Õigel viikingil on paksud blondid juuksed, punakas habe ja kehal ohtralt tumeblonde karvu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raseeritud mehe kube on eemaletõukav. Kaenla alt trimmimine on ok.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei raseeri end üldse praegu. Pole suhtes ja ei viitsi ka vaeva näha sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peanahal pole nii hea “pesa” bakteritele paljunemiseks (niiske keskkond), mis tekitaks lõhna. Samuti üldiselt mitte ka seljal ja rinnal. Kaenlaalused ja kube on keskmisest tunduvalt niiskemad ja soojemad, isegi ilma füüsilise koormuseta, mis rinna/selja higistama ajaks. Samuti üldiselt ei ole rinna/selja/jalakarvad, sama karmikarvalised, pikad ja tihedad, et oleks samaväärsed kaenlaaluse/kubemekarvadega higilõhna endas hoidmisel ja võimendamisel.

Valesti tead! Apokriinsed higinäärmed, mis tekitavad lõhna ja mille toodetud higi on viskoossem on lisaks kubemele ja kaenlaaukdele ka pea piironnas. Seega, küsimus jääb! Miks habe ja juuksed on aktsepteeritavad (minu arust peanahk on sageli lõhnav, kui ei ole just pestud), aga kaenlaaugu ja kubemekarvad ei ole? Tuleb vist siiski tunnistada, et on lihtsalt moodu-värk end alt paljaks pügada – sest kõik teevad ju nii. Mingit otsest praktilist vajadust selle jaoks ju pole. Vähemalt mitte juhul, kui inimene end peseb.

Sa ei väljuta pea kaudu uriini ja fekaale ju! Ja nende jäägid haisevadki karvadel kauem.

Haisu vastu aitab pesemine! Kas tõesti keegi seksib mehega, kes ei ole pestud? Ma olen 54 ja ei ole oma elu jooksul veel kohanuud meest, kelle kubemekarvad uriini järgi lehkaks. Pealegi, kui karvu poleks, siis pesematuse korral haiseks ju nahk.

Seega ei ole minu arvates küll hügieeni pärast ennast ppajaks raseerida.

Olen kuulnud, et seda tehakse, kuna riist tundub siis visuaalselt pikem.

Sul on siis ninaga probleeme või olnud 1 partner. Kahjuks jääb alumise otsa karvadesse mingi lõhn ikka juurde. Ka siis kui hoolega pesta. Kunagi oli mul partner, kes arvas, et ainult veega kubeme pesemine on ok, hiljem olen Perekoolist lugenud, et isegi täiskasvanud naiste jaoks on see normaalne arusaam, et piisab vaid veest. Arvake uuesti, väga räme hais jääb juurde ja edaspidi kuidagi suuseksi teha ei soovi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehelikkust sellise asja järgi on küll veider hinnata. Mu mees on väga mehelik mees, aga kehal karvu pole. Ja see on tänu ta tööle, mis on muide päris mehelik töö.

TÄNU tööle pole karvu? Mis ta amet on ka?? 🙂 kiiritada saab või?

Mul oli selline lugu, et tuttaval mehel oli vähiravi ja kemoteraapia tagajärjel polnud ta kehal üldse karvu, kõik langesid välja, nii peast kui kubemest. Ja no see vaatepilt oli küll äärmiselt ebamehelik, loomulikult vähipatsinedile seda ütlema ei lähe, (see polnud ka mu oma mees, niiet külgetõmbes tegelikult polnud küsimus), lihtsalt nüüd ma tean, missugune täielikult raseeritud mees välja näeb- nagu mehemõõdus poisstitt… tänan, ei.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehelikkust sellise asja järgi on küll veider hinnata. Mu mees on väga mehelik mees, aga kehal karvu pole. Ja see on tänu ta tööle, mis on muide päris mehelik töö.

TÄNU tööle pole karvu? Mis ta amet on ka?? ???? kiiritada saab või?

Mul oli selline lugu, et tuttaval mehel oli vähiravi ja kemoteraapia tagajärjel polnud ta kehal üldse karvu, kõik langesid välja, nii peast kui kubemest. Ja no see vaatepilt oli küll äärmiselt ebamehelik, loomulikult vähipatsinedile seda ütlema ei lähe, (see polnud ka mu oma mees, niiet külgetõmbes tegelikult polnud küsimus), lihtsalt nüüd ma tean, missugune täielikult raseeritud mees välja näeb- nagu mehemõõdus poisstitt… tänan, ei.

Ripsmed ja kulmud tõenäoliselt lisaks. Kole lugu teda näiteks tuua raseerimise kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Raseeritud mehed,kas teile meeldivad.