Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine…

NĂ€itan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasestumine…

Postitas:
KĂ€gu

Tere! đŸ™‚đŸ‘‹đŸ»

Ma olen mehega koos ĂŒritanud last saada viimased 2-3a kuid siiamaani pole midagi juhtunud..
mul mÔistus ka koos mis nii valesti olla saab? vÔi peaksin kannatama ja ootama sellega ja mitte kiirustama?

Ma tean et teist pole keegi arst,aga ma loodan vĂ€hemalt et te oskate midagi ĂŒelda!🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kui vana sa oled?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

3 a proovinud ja arsti poole ei ole mÔelnud pöörduda?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Üldiselt saab lapsi seksides ov ajal. Seda olete proovinud?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

3 a proovinud ja arsti poole ei ole mÔelnud pöörduda?

Arsti poolt oleme mĂ”lemad terved,Ülekaalus pole,tegelen spordiga,JĂ€lgin toitumist jne

Üldiselt saab lapsi seksides ov ajal. Seda olete proovinud?

Oleme,aga ikka ei midagi,tean tundub imelik!

teil lapsed olemas? 😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Preggo

Siis tuleb arsti vahetada ja syviti uurima hakata. Arstil ja arstil on vahe. MÔni arst ei suvatse isegi TSHd kontrollida, mis on ka siinsete foorumlaste kogemuste pÔhjal tihti just mitterasestumise pÔhjuseks olnud. Piisab yhest vÀiksest nÀitajast, mis ei ole ideaalis ja kogu yritus vÔib luhtuda. Aga neid nyansse on palju, sest organism teeb ju koostööd.

Please wait...
Postitas:
Anra

Me lasime ka mĂ”lemad proove teha ja uurida. KĂ€isin LAP-il, no viga mitte midagi. Uh jĂ€rgi ov toimus ilusti, panustatud sai korralikult ja lĂ”puks juba pidime IVF-i tegema, jĂ€in ise rasedaks. Aega lĂ€ks selleks 6,5 aastat. NĂŒĂŒd esimene poiss 9,5 aastane ja kĂ€sil neljas rasedus, kĂ”ik on tulnud loomulikul teel.

Please wait...
NĂ€itan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine…