Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine imetamise ajal, päevad puuduvad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rasestumine imetamise ajal, päevad puuduvad

Postitas:

Tere naised,

Huvi pärast küsin kas või kui kiirelt on teist rasedaks jäänud kui veel ise imetate ja päevad pole tagasi tulnud? Mul laps sai just aastaseks ja siiani pole päevad taastunud ja imetan endiselt- mitte muidugi nii palju kui varem aga siiski.

Ise tunnen et ov käib, alles viimasetel nädalatel on olnud kerged krambid kõhus, justkui päevad hakkaks aga ei miskit. Me otseselt veel ei ole proovinud ka, aga varsti hakkame 🙂

Kas olete ov teste teinud? Kuidas ajastanud, et pihta saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa enda arvates tunned OVd, siis peaks ka päevad käima (OV toimub enne päevi).
Kuna sa veel imetad ja päevad pole taastunud, siis hormoonid teevad oma töö ja annavad kehale märku, et midagi on teisiti ehk võib olla näiteks OVlaadne voolus, aga testid/UH seda ei kinnita (olen juba selle tee läbinud). Kui kahtlustad rasedust, tee test.
Sa võid tellida omale OneStep OVteste, need on odavad ja selle raha eest saad neid ka palju. Kuna sa oma tsüklit ei tea, siis teste kulub palju, 1 või 2 testi päevas.
Soovitan käia ka kontrollis vaatamas UHga, mis seis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale igat toimunud OV-d, kus vabaneb ka munarakk, toimuvad hiljem ka päevad, kui ei ole muidugi õnnestunud rasestuda. Ilma päevadeta ei toimu ka OV. Tee rasedustest, et teha kindlaks, kas sul on vahepeal mõni OV olnud ja te olete sellele pihta saanud, kui ei, siis pane aeg arstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioon toimub->kohas kus munarakk vabanes hakkab kasvama kollaskeha mis toodab progesterooni->progesteroon->munarakk ei viljastu/pesastu->progesteroon langeb (kollaskeha kuivab kokku)->algab endomeeteiumi irdumine ehk päevad. Seega jah, ei käi sul mingid ovulatsioonid. Imetamise ajal teeb keha igasuguseid vingerpusse, sest hormonaalne tasakaal on teine. Mul pakitses ja valutas emakas 3 kuud. Ühel hetel tundsin jõhkrat valu ja rebimistunnet paremast munasarjast ja 12 päeva hiljem algasid päevad.

Ise imetan ööpäevas last nii 2-3x. Laps 10 kuud vana ja esimesed päevad algasid kui laps 9 kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see, kes jäi imetades rasedaks. Laps oli tollal 8-kuune. Asendasin mõnel korral nädalas ta 1 öise toidukorra rpa-ga ning ilmselt sellest 6+ tunnisest imetamispausist piisas, et ovulatsioonitsükkel taaskäivitada. Laps sai rinda 12-kuuni kuni piim, ilmselt raseduse tõttu kokku kuivas.
Tundsin samuti emakakrampe/ov-valusid ning seejärel sai ka asjatatud, et esimene munarakk kinni püüda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine imetamise ajal, päevad puuduvad