Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumine ja orgasm

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: rasestumine ja orgasm

Postitas:

Kas on seost sellel, kui seksides naine orgasmi ei saa, siis ei jää nii lihtsalt ka rasedaks? Et kas orgasmi saamine mõjutab rasestumist? Pikaaegsete triibupüüdjate ja kiirelt rasestujate kogemusi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemusel ei ole seost – olen 4 korda rase olnud, aga vaginaalsest vahekorrast reeglina orgasmi ei saa, kõik rasestumised on aga toimunud 1-2 kuu jooksul, kui mõte ja tahtmine tulid. Nii et mina võin öelda, et rasestumise jaoks ei ole orgasmi vaja, piisab, kui mees portsu õigel ajal õigesse auku laseb 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seost. Rasedus tekib seemneraku ja munaraku ühinemisel ning neil kahel pole aimugi, kas orgasm toimus või mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On seos. Tupe kontraksioonid aitavad spermal kiiremini ülespoole liikuda ja vähem spermat tuleb kohe välja.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 06:20; 12.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju seost on, et orgasm aitab smermatosoididel paremini emakasse jõuda, aga see otseselt ei määra midagi, sest nad jõuavad ka ilma orgasmita õigesse kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb samuti, et pole vahet kas saad orgasmi või mitte. Olemas kolm last, kahe esimesega olin suht noor ja arvasin, et orgasmi ma ei saagi 😀 kui rumal minust. Sündisid poisid.
Kolmanda lapse eostamis ajal olin juba selles osas ennast nn avastanud ja sain aru, et asi oli poosis. Orgasmiga lõppenud vahekorrast sündis tütar.
Kas neil just omavahel seost on, aga panin kirja selle vähemalt 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On seos. Tupe kontraksioonid aitavad spermal kiiremini ülespoole liikuda ja vähem spermat tuleb kohe välja.

Ise mõtlesid välja? 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On seos. Tupe kontraksioonid aitavad spermal kiiremini ülespoole liikuda ja vähem spermat tuleb kohe välja.

Ise mõtlesid välja? ????

Ei mõelnud. Guugelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 06:20; 12.04 19:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rasestumine ja orgasm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.