Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine ja uus t66

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasestumine ja uus t66

Postitas:

Tere, sain tana hommikul oma triibud katte. Arvestuste jargi olen kolm nadalat rase, hoian praegu hinge kinni, sest Septembris alles oli katkemine.

Aga, lugu selline, et olen just t66kohta vahetamas. T66tan valismaal suures firmas juba mitu aastat ja hetkel ootan lepingut t66le samas firmas aga teises meeskonnas. Probleem on selles, et minu meeskond on peamiselt Ameerikas. T66taksin siiski Euroopa t66ajal, aga ma kardan suhtumist kui ma ytlen oma ylemusele et olen rase, sest USA’s on keskmine lapsehoolduspuhkus 3 kuud. Minu esimene t66paev peaks olema 4. Jaanuar, oleksin selleks ajaks umbes 11 nadalat rase.

Kas kellegil on kogemusi situatsioonis, kus alustate uuel t66kohal juba rasedana. Kuidas uudised vastu voeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uue lepingu tingimused on teada (kas EE või USA õiguse järgi, katseajaga või mitte, tähtajaline või tähtajatu jne)?

Lähtuksid sellest, mida kaotada/võita on. Kui pole ohtu töötuks jääda (kas siis enne või peale LHP), siis pigem räägiks ülemusega avameelselt. Ühe firma erinevate filiaalide vahel liikumine on üldiselt valutum kui tööandja vahetus. Kui oled heal arvel, ehk pakutakse ka kompromissi. Nt sünnituseni oled uusi töökohustusi täitmas ja siis võtaks kohalikku harusse (ja EE õigusruumi) tagasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei vahetaks sel juhul töökohta. Milleks, vahetult enne koju jäämist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain ka sellise vägitükiga hakklama ja plaanin 2 nädala pärast oma uuele ülemusele öelda. saab näha mis ta ütleb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibud ei tähenda veel lõpuni kantud rasedust. On küll neid, kes enne töökoha vahetust triibud saanud, aga siis katkenud ning lõpuks veel paar aastat läinud, enne kui lapsega lõpuks koju saanud jääda.

ehk et ma vahetaks tööd ja vaataks, kuidas läheb. 100% kindlust veel ju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juhtus täpselt sama asi. Vahetasin firmasiseselt positsiooni, astusin sammukese kõrgemale oma ametiredelil. Samuti ei tööta ma Eestis vaid Euroopas ühes suurfirmas. Emafirma siiski meil Euroopas, vastupidiselt sinule. Kui olin lubanud end juba uuele tööle siis sain triibud. Vahetasin siiski töökohta ja tööl teatasin kui 12 nädalat täis oli. Uudis võeti vastu üllatavalt hästi, kõigil oli siiralt hea meel. Just jäin emapuhkusele (kuu enne tähtaega) ja oodatakse avasüli tagasi. Leppisime kokku, et olen kodus 1,5 aastat.

Ma arvan, et ära karda teiste reaktsiooni. Tee nii nagu sinule hea on. Kuna oled end juba uuele tööle lubanud siis võta see vastu. Rasedus sul alles algstaadiumis, jõuad 5 kuud veel tööl käia uuel kohal enne, kui koju jääd.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus sul alles algstaadiumis, jõuad 5 kuud veel tööl käia uuel kohal enne, kui koju jääd.

Ikka oma 7-8 kuud jõuab ju veel tööl käia…?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus sul alles algstaadiumis, jõuad 5 kuud veel tööl käia uuel kohal enne, kui koju jääd.

Ikka oma 7-8 kuud jõuab ju veel tööl käia…?

Uuel kohal alustaks jaanuari alguses, sellest ajast siis enne dekreeti jäämist 5 kuud saab veel uuel kohal töötada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine ja uus t66