Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine kui laps saab ainult rinnapiima

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasestumine kui laps saab ainult rinnapiima

Postitas:
Kägu

Kas on keegi rasedaks jäänud imetamise ajal? Kui vana laps oli kui uuesti rasedaks jäite? Kas laps sai kõik toidukorrad rinnapiima või sai juba lisatoitu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugenud olen, siis päris paljud jäävad varsti peale sünnitust uuesti rasedaks. Eks kehad teavad, mil nad uuesti valmis on.

Minul kogemusi sel vallas ei ole, olen rasestumist kaks korda kui laps on ööpäevas väga palju rinnapiima joonud ja lisatoitu pigem vähem (on olnud algul vähese isuga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna jäi rasedaks, kui esimene laps oli 3-kuune ja täielikult rinnapiima peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei jäänud rasedaks enne kui 1a3k pärast lapse sündi. Laps sõi juba lisa 4-6k alates. 1a2k vanusel lapsel hakkasin siis  öiseid imetamisi järjest vähendama ja kohe tuli ka uus rasedus.

Ma ei kartnud muidu vara uuesti rasedaks jääda, seega imetamise “kaitsele” ei panustanud, aga nii ta minu keha puhul ikkagi töötas.

Naised/kehad on erinevad, seega kui last ei taha, tuleb võtta lisakaitse. Kui last juba tahaks, aga ei tule, võiks küll imetamise kordi ja kestust juba vähendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rasestusin, kui esimene laps oli 11-kuune. Rasestusin esimesel katsel, st soovisimegi hakata uut last proovima, aga samasse aega jäi ka öise imetamise vähendamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama küsimus mul. Just hiljuti sünnitasin, aga suur soov teine beebi võimalikult kiiresti saada. Samas ei tahaks esimese beebi imetamist liiga vara lõpetada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te võimalikult väikse vanusevahe soovijad ikka võtate arvesse, et meditsiiniliselt esimese aasta jooksul rasestumine toob endaga teatud riskid emale, beebile ja isegi vanemale lapsele. Näiteks beebi sünd enne suure lapse 2a saamist on mõnede psühhiaatriliste häirete riskitegur suurele lapsele. Ka rahaliselt tasub veidi vahet hoida, sest kui beebi sünnib enne vanemahüvitise lõppu, siis kasutamata osa vanemahüvitisest tühistatakse. Tark ei torma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine kui laps saab ainult rinnapiima