Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine pärast hormoonspiraali eemaldamist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rasestumine pärast hormoonspiraali eemaldamist

Postitas:

Kui kiirelt olete rasestunud pärast hormoonspiraali eemaldamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aega läks neli kuud, kahjuks rasedus peetus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohe kui eemaldati esimese proovimise korral rasestusin ehk päevi ei tulnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta palun otsingut. See teema iga paari kuu tagant siin olnud. Vanadest teemadest saad kindlasi omajagu erinevaid kogemusi kokku lugeda. Kiire kokkuvõtte: sõltub inimesest, sõltub, kas on probleeme muul tasemel või mitte. Üldiselt, kui just spiraal ise pole tõesti kahjustanud kasutamise ajal kuidagi midagi, siis spiraali mõju kaob koheselt peale selle eemaldamist ja hormoonid taastuvad ka ikkagi üsna kiiresti. Alati võib lasta teha hormoonide kontrolliks vereproovid ja kui need on korras, ei tohiks spiraalil enam mingit mõju rasestumisele ega mitte-rasestumisele olla. Kui rasestumine on raskendatud, siis enamik juhtudel ikka millegist muust tingituna, mitte spiraalist.

PS! Olen pea 2 aastat üritanud rasestuda peale hormoonspiraali ja pole kordagi olnud põhjust süüdistada selles spiraali, sest hormoonid on korras ja kõik toimib nii nagu toimima peab. Põhjused võivad minu puhul olla hoopiski näiteks munajuhades (aga ei pruugi) ja ka mehe meeskond ei ole just parimas seisus. Kahepeale kokku olemegi saanud paraja kompoti, kus rasestumine võtab kahjuks aega aastaid …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale spiraali eemaldamist, kas toimus määrimist ka? Kui kiirelt toimus esimene vahekord? Ja millal teil esimesed nn raseduse märgid ilmnesid? Mulle tundub, et mul läks vist ka õnneks esimese korraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:56; 20.05 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale spiraali eemaldamist, kas toimus määrimist ka? Kui kiirelt toimus esimene vahekord? Ja millal teil esimesed nn raseduse märgid ilmnesid? Mulle tundub, et mul läks vist ka õnneks esimese korraga.

See oli mõeldud käole(17.16)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 14:56; 20.05 14:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine pärast hormoonspiraali eemaldamist