Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale emakavälist rasedust

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Rasestumine peale emakavälist rasedust

Postitas:

Tere, oma esimesed triibud rasedustestil sain 21. detsembril, rõõm mõlemil oli suur. Kahjuks kuigi kauaks seda rõõmu ei jagunud. Nimelt 05.01 õhtul hakkasid kõhus sellised ebameeldivad kramplikud/tuimad valud, öö sain magatud, hommikul üles ärgates ei suutnud enam üheski asendis olla, valu oli suur, läksin EMO-sse. Jäeti sisse, terve öö kannatasin valusi, hommikul tehti lap, munajuha säilitati. Eile käisin opi järgses kontrollis, kõik oli korras aga ei taibanud arstilt küsida, et millal võiks uuesti proovida rasestuda, lugenud oled erinevaid arstide arvamusi, aga ehk on kellelgi kogemusi? Üks pisike beebi oleks meie perre väga oodatud ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eemaldati emakavälise raseduse tõttu ka munajuha, arst soovitas 3-4 kuud oodata kui ma ei eksi. Taastuma peab nii vaimselt kui füüsiliselt, mina põdesin peaaegu aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul rasestumine üldse raskendatud kuna diagnoosiks on ka PCOS. Sellepärast mõtlengi, et ehk võiks varsti, peale esimesi päevi juba proovima hakata, tõenäosus on ju nagu nii suhteliselt väike.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka PCOS, analüüsid kinnitavad, tsükkel pikk kuid toimib. Ravi määratud ei ole, vanus tiksub peale, saan 34. Korra rasestusin ise kohe pärast ebaõnnestunud IVF-i kuid emakaväline.
Kas sa viljatusraviarstiga oled konsulteerinud? Tundub jube see PCOS 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu avastati juuli alguses samuti emakaväline rasedus, mille tagajärjel eemaldati üks munajuha. Kuna on samuti PCOS ja eelnevalt tsükkel puudus peaaegu täielikult. Minul soovitas arst umbes 3-4 nädalat oodata uue vahekorraga. Kuna tundsin ennast siiski hästi, siis olime uuesti vahekorras umbes nädal hiljem. Järgmisel kuul sain uuesti positiivse rasedustesti, kuid kahjuks oli ka siis õnne üürike. See rasedus katkes suhteliselt kohe ise. Lisaksin ka veel seda, et enne ei olnud elukaaslasega küll last planeerinud aga ei teinud ka selle ärahoidmiseks midagi 15 aastat ehk siis 15 aastat tühja maad, millele järgnes kaks rasedust järgemööda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 11:02; 05.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen jooksnud erinevate arstide vahet,rasestuda õnnestuski ilmselt täna metformiini ravile, kaks kuud peale ravi alustamist sain ka esimese positiivse testi.

Teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli emakaväline novembris. Arst ütles, et 3 kuu jooksul ei tohi olla mingit rasestumist, kuna emakaväline lõpetati süstiga.
Kuigi see rasedus oli ammu oodatud, siis nüüd uue raseduse ees tunnen hirmu. Ei taha jälle neid lootuseid ja ootuseid iga kuu + kurb kogemus. Õnneks vanust veel vähe ja võtan enda jaoks aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu avastati juuli alguses samuti emakaväline rasedus, mille tagajärjel eemaldati üks munajuha. Kuna on samuti PCOS ja eelnevalt tsükkel puudus peaaegu täielikult. Minul soovitas arst umbes 3-4 nädalat oodata uue vahekorraga. Kuna tundsin ennast siiski hästi, siis olime uuesti vahekorras umbes nädal hiljem. Järgmisel kuul sain uuesti positiivse rasedustesti, kuid kahjuks oli ka siis õnne üürike. See rasedus katkes suhteliselt kohe ise. Lisaksin ka veel seda, et enne ei olnud elukaaslasega küll last planeerinud aga ei teinud ka selle ärahoidmiseks midagi 15 aastat ehk siis 15 aastat tühja maad, millele järgnes kaks rasedust järgemööda.

Mul sama, 10 aastat mehega koos. Meie pole rasedust vältinud kuid rasedus väldib meid 🙂

Olen siit teemadest palju selle metformiini kohta kiitust luge ud, ilmselt kui seekord IVF ebaõnnestub, siis küsin arstilt seda rohtu.
Rahulikku meelt peab säilitama, stress tõstab prolaktiini taset ja see ei ole hea 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on suhteliselt ruttu, kuu/kahega edukalt ka rasestunud peale emakavälist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oktoobris oma triibud, tuli välja, et tegemist oli emakavälisega. Olin valudega haiglas, aga puhastus toimus “loomulikul teel”(ei saanud süsti, ega ka lapi) Detsembris olid niiõelda esimesed õiged päevad. Ja enam päevi ei olnud. Hekel peaks olema mul 8.nädalat rasedust. (käisin kohe peale triipude saamist arsti juures, rasedus oli siis väike oli emakasisene ja ainult lootemuna oli näha). Neljapäeva on uus arsti aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen metformiini võtnud juba viimased aasta aega aga ka sellest pole kasu olnud, kuigi olen ka selle positiivsest mõjust kuulnud.
Stress tekib iseenesest, sest vanus tiksub ka peale 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 11:02; 05.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kohe enne uusi päevi ka uuesti rasestunud? Kuidas organism selle üle elas? Läks kõik hästi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks vähemalt 3 kuud oodata.

On tuttavaid küll, kes on uuesti rasedaks jäänud ja laps käes aga see oli omaette protseduur kõik. Keha polnud korralikult taastunud, eelmine katkemine oli meeles ja see rõhus – suuremal osal oli küll hea meel et rase, aga emotsionaalselt ja füüsiliselt oli rasedus ikka raske. 2l oli ka probleem depressiooniga pärast sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleemid munajuhadega ja emakaväline rasedus viitavad, et naisel on alateadvuslikult midagi selle mehe vastu, mingi vimm ja soovimatus tema last kanda. Munasarjatsüstid jälle tähendavad kaotust, läbielamist naise suguvõsa lähedases meesliinis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleemid munajuhadega ja emakaväline rasedus viitavad, et naisel on alateadvuslikult midagi selle mehe vastu, mingi vimm ja soovimatus tema last kanda. Munasarjatsüstid jälle tähendavad kaotust, läbielamist naise suguvõsa lähedases meesliinis.

Ahnii, homme kohe lähen viin lahutuse sisse ja hakkan uut meest otsima, siis lahenevad pooled probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus, et millal kellelgi peale emakavälist esimesed õiged päevad hakkasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 01:38; 02.02 08:14; 02.02 13:27; 04.02 10:57; 07.02 08:49; 10.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rasestusin peale emakavälist teisel kuul. Novembris oli lap, mille käigus eemaldati koos munajuhaga. Ja nüüd detsembris uued triibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale emakavälist rasedust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.