Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale kirurgilist katkestamist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rasestumine peale kirurgilist katkestamist

Postitas:

Tere! Soov teada just neilt, kes läbinud kirurgilise katkestamise, millal uuesti proovima hakanud? Mul oli katkestamine 17.juuni 7+ndalal ja kui uued päevad algaksid, hakkaksin uuesti proovima või see liiga vara? Tean, et soovitus 3-6 kuud. Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel ootaksin, kuni on 2-3 korda päevad ära olnud. Kiururgiline kahjustab rohkem sisemust ja vajab rohkem aega paranemiseks. Parem oodata, kui elada jälle üle uut katkemist. Muidugi keha ise teab, mil on valmis uuesti rasestumiseks. 🙂
Minul oli iseeneslik katkemine (peetus) ja uuesti rasedaks jäin peale 3-ndaid päevi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kirurgiline katkestamine 11 nädalal, rasedus oli ka 11n aga peetus, jälile saime kohe samal või järgmisel päeval ja tehti ka kohe protseduur nimega vaakumabrasioon. Minu arst ütles, et tema ei käse oodata ja kui tsükkel taastub võib edasi kohe proovida ehk siis peale esimesi päevi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 16 katkemist vahemikes 7-11 nädalat. Enamasti on keha ise puhastunud, aga 4 korral oli lisaks tabletile tarvis ka kirurgilist puhastust. Mul on iga kord arst palunud lasta kehal taastuda ja ootata 4-6 tsüklit ehk 4-6 kuud. Puhastused on tehtud rasedustele, mis peetusid 8,8,9 ja 11 nädalal. Olen ka ise tundnud, et vajan leinaks aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kirurgilist puhastust 3 tsüklit. Kui liiga vara, võib juhtuda, et emaka limaskest ei ole kraapimisest küllalt paranenud ja rasedus võib uuesti peetuda. Niiet proovima võiks hakata 3 kuu pärast ja kui kohe õnneks ei lähe, siis saabki vahe pikem, kuni keha on valmis.
16 katkemist- kohutav, minu kaastunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud 16 katkemist vahemikes 7-11 nädalat. Enamasti on keha ise puhastunud, aga 4 korral oli lisaks tabletile tarvis ka kirurgilist puhastust. Mul on iga kord arst palunud lasta kehal taastuda ja ootata 4-6 tsüklit ehk 4-6 kuud. Puhastused on tehtud rasedustele, mis peetusid 8,8,9 ja 11 nädalal. Olen ka ise tundnud, et vajan leinaks aega.

4 kirurgilist puhastust?
Kas tõesti igal korral kõik hästi läinud? Kirurgiline on ju truameeriv..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei soovitatud vahet pidada, anti kohe luba. Kulus 1 tsükkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei soovitatud vahet pidada, anti kohe luba. Kulus 1 tsükkel.

Palju nädalaid oli, kui puhastus tehti? Kas oli jube protseduur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale kirurgilist katkestamist