Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale konisatsiooni

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Rasestumine peale konisatsiooni

Postitas:

Kas kellelgi on õnnestunud raaestuda kiiremini peale emakakaela konisatsiooni? Lugesin et peale seda operatsiooni on suur oht et rasedust ei kanta lõpuni?
Tänan juba ette kui jagate oma kogemusi.
Opp läks hâsti ja arst ütles et palju ei eemaldatud, 2 nädala jooksul saab tulemused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 00:21; 16.06 15:11; 18.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehtis konisatsioon u 5 aastat tagasi. 2 aastat tagasi sünnitasin esimese lapse tähtaegselt.

Sobrannale tehti ka konisatsioon ,temal oli 3 kuud enneaegne laps, suguvōsa värk väidetavalt aga kes teab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale konisatsiooni 10 aasta vältel kokku 16 katkemist 6-12 nädala vahel. Nüüd 3 last, Edukad sünnitused toimunud ainult raseduse säilitusel (Osaliselt haiglas) ravimite ja lamava režiimiga raseduse teisest poolest. Mul muidugi lõigati palju.. eks ole men lõikuse mahust. 1 lastest ei ole terve (raske puudega ja põhjust ei leitud, aga põhjus pole kindlasti konisatsioonis).
1 lastest sündinud 6 nädalat enneaegsena.
Sõbrannal peale konisatsiooni 2 enneaegset last (32. Ja 34. Nädalal ja terved, samas enne lapsi 6 aasta vältel 2 enneaegsuse tõttu surnud last 20. Ja 22. Rasedusnädalal. Ehk et tal olid edukaks sünnituseks nii lamav režiim, ravimid kui ka emakakaela õmblus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli operatsioon ca 2,5 aastat tagasi. Lõigati, aga ma ei tea kui palju.. Igatahes kõik paha lõigati ära, peale seda korralikult kogu aeg kontrollis käinud. Peale operatsiooni ütles sealne arst, et on suurem tõenäosus sünnitada enneaegne laps..

Selle aasta veebruaris jätsin pillid ära ja aprillis tuli üllatus triipude näol! Rääkisin ämmaemandaga sellest ka esimesel visiidil ja tema ütles, et ei ole mingit kõrgendatud riski vms. Nii et ma ei teagi :/ Praegu veel ei muretse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile, niipalju katkemisi väga vapper olete.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 00:21; 16.06 15:11; 18.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opp kevadel, lapseootele jäin aasta lõpus ja sündist 1.5 nädalat peale TA. Üsna väikese vahega teine laps ning sündis ka peale TA. Arvasin, et olen riskirase, kuid ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli opp 10 aastat tagasi. Eelmisel suvel sündis enneaegne laps. Sündis 10 nädalat varem kui oleks pidanud aga on tubli ja terve

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enneaegne sünnitus oli tingitud emakakaela konisatsioonist? Mul oli opp juunis ja olen järjekorras kehavälisel viljastamisel juba augustis ja hirm on????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 00:21; 16.06 15:11; 18.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

….2 rasedust, ühtki peetumist ega katkemist pole olnud. Jäin rasedaks 1. kord kolmandal kuul, teine kord kuuendal kuul. Mõlemad lõpuni kantud, sünnitused probleemideta. Emakakaela mõõdeti 20. nädalal, norm. pikkus ja mingitest tugiõmblustest vms polnud juttu. Jõudu ja positiivsust!

PS: Opp oli aasta varem kui esimest korda rasestusin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rasestumine peale konisatsiooni